18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zrobić fajny nóż z kolejowego kolca

Fakerę • 2012-07-08, 12:00
Trochę pracy, wysiłku i całkiem niezły efekt ;)


why

2012-07-08, 19:34
"na tak na serio to biznes to jest w h*j. takiego żelastwa wszędzie leży w ciul wartego tyle ile za kilo na skupie. a taki nożyk można opie**alać za ładną kaske. koszta też zerowe. k***a, ja pie**ole........a ludzie studia robią nie wiem po co "

Chyba Cie k***. bóg opuścił. Spróbuj wykuć nóż bez odpowiedniego warsztatu i wiedzy, który będzie mógł konkurować z fabrycznymi i wtedy się wypowiedz. Wnioskując po galopującej głupocie twojego tekstu, wykuwanie to widziałeś na amerykańskich filmach więc tak naprawdę wielkiego chu.a widziałeś.

Wdr

2012-07-08, 20:00
SQT sam pie**olisz głupoty gościu może i odkówki cetki i inne można kupić gościu ale ktoś musi to przyspawać oszlifować dopasować i nie pie**ol głupot bo kowal nie kupuje wszystkiego ch*ja wiesz sam a się odzywasz bo pojechałeś ze starym na hurtownie i widziałeś i myślisz że to jak układanie puzli...

stery_srh

2012-07-08, 20:24
Dobre, też sobie kiedyś zrobię taki. ;-)

zonk

2012-07-08, 21:00
Wdr napisał/a:

SQT sam pie**olisz głupoty gościu może i odkówki cetki i inne można kupić gościu ale ktoś musi to przyspawać oszlifować dopasować i nie pie**ol głupot bo kowal nie kupuje wszystkiego ch*ja wiesz sam a się odzywasz bo pojechałeś ze starym na hurtownie i widziałeś i myślisz że to jak układanie puzli...


dzieciaku, idź lepiej pobawić się ołowianymi żołnierzykami a nie pie**ol smutów, bo jak na razie powiedzenie cwaniak w necie p*zda w świecie pasuje do ciebie idealnie.

Wdr

2012-07-08, 21:13
SQT pado dzieciaku a sam k***a ma 23 lata:D nie musiałem się bawić żołnierzykami jak ty bo miałem odwage i wyj***łem do wojska więc hamuj swoje zj***ne teksty szczylu.... a jak chcesz się przekonac że nie jestem p*zda możemy się ustawić gdzieś i pogadamy tylko nie myśl że chce cię bic czy coś... nie wypowiadaj się o kowalstwie bo pie**olisz głupoty ja sam całe ogrodzenie z kumplem zrobiłem u niego na warsztacie więc k***a wiem co mówię

al...........10

2012-07-08, 21:34
@up Znam paru wojskowych. Wszyscy jak jeden mąż mają nierówno pod sufitem, a jeden taki kozak że swoją dziewczynę bił. Do wojska idą niedoj***ni kretyni, którzy nie potrafią nic innego zrobić w życiu, więc nie ma czym się chwalić, a tym bardziej nie powinno się tego mylić z odwagą.

takija

2012-07-08, 22:08
alan10, jesteś poj***ny.

SQT, tak sie składa że pracuje w warsztacie metaloplastycznym. Fakt że duże się kupuje gotowych elementow. Ale jak chcesz sie utrzymać w na tym rynku to niestety musisz oferować własne pomysły. Na warsztacie przynajmniej dwa razy w tygodniu odpalamy kuźnie i robimy różne elementy wymyślone przez nas jak i przez klientów. Dzięki temu sporo ogrodzeń ma swój własny styl którego nie znajdziesz nigdzie.
A nawet samo spawanie, skręcanie prętów, wyginanie łuków, robienie brzuszków na balustrady, szlifowanie, kosmetyka..uwierz że jest co robić i nie jest to lekka robota.

tommy30

2012-07-08, 22:18
i prawie każdy ma taki nóż w domu, zakupiony na ruskim targowisku

zonk

2012-07-08, 22:38
Wdr napisał/a:

SQT pado dzieciaku a sam k***a ma 23 lata:D nie musiałem się bawić żołnierzykami jak ty bo miałem odwage i wyj***łem do wojska więc hamuj swoje zj***ne teksty szczylu.... a jak chcesz się przekonac że nie jestem p*zda możemy się ustawić gdzieś i pogadamy tylko nie myśl że chce cię bic czy coś... nie wypowiadaj się o kowalstwie bo pie**olisz głupoty ja sam całe ogrodzenie z kumplem zrobiłem u niego na warsztacie więc k***a wiem co mówię


I tutaj wychodzi twoja dziecinność. Napinasz się że niby w wojsku byłeś/jesteś, napinasz się że jesteś kozak, napinasz się że ogrodzenie robiłeś. Czego ty k***a nie umiesz. pie**olisz jak polaczek - robaczek, a w to że jesteś w woju to i tak nie uwierzę. Bo swoim zachowaniem hańbisz mundur.

minetek

2012-07-08, 23:56
ja pierdziele gdzie takiego grilla można nabyć?????????????

lindorn

2013-06-25, 14:34
gril jest kozak kumpel taki ma zrobiony z wiaderka z bogu podpięty taki stary odkurzacz co mu się od dupy strony można było wsadzać węża kozak sprawa 5 min grill rozpalony kiełbaska się smaży