18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zrobić dobry interes

NSHC • 2013-02-28, 19:27


W życiu bym nie pomyślał, że można być tak głupim :!:
:idzwch*j:

abrams90

2013-03-01, 08:59
Moja koleżanka grała w Malanowskim, bo jak sama twierdziła chciała spróbować swoich sił w aktorstwie... Zarobiła 250 zł

mk1981

2013-03-01, 11:54
zukon napisał/a:

Świetnie tu pasuje, właściwa akcja 0:50




Za "Wojnę światów" - piwo!

Cały czas mamy problem, cholernie ciężki problem ze zrozumieniem, że współczesne kanały TV nie są już edukacyjne, jak była np. TVP1 w latach '90 w paśmie popołudniowym. Nie jest taka, a widzowie nadal się z niej uczą. Biedni ludzie nie potrafią pojąć, że karmi się ich tylko sieczką, która tłumi myślenie, wyręcza wyobraźnię - człowiek nie ma pomysłów własnych, tylko pozycje emisji audycji. A na koniec, gdy już sam coś zrobi totalnie idiotycznego, to ma wytłumaczenie - "w telewizji tak było"...

Jaki polew z oglądalności muszą mieć twórcy scenariusza, gdy wymyślają coraz to bardziej poronione sceny, tworząc coraz bardziej poronione postaci. Telewizja wygląda, jak klinika aborcyjna.

Ja sam tego nie oglądam i jakoś filmiki wrzucane do sieci wcale nie przekonują mnie do oglądania TV. Taki typ programu najzwyczajniej urągałby mi pod względem intelektualnym, ponadto - szkoda czasu na jakieś nieporozumienia. Trudną sprawą w tym miejscu jest uwierzyć w debilizm tych historyjek, a nawet zająć moją uwagę nimi.
Zaraz sobie i tak napluję w brodę, że w ogóle coś napisałem pod postem.

LICH0

2013-03-01, 12:25
Tak jakby nie wystarczyło, że to w TV leci to jeszcze przyjdzie Ci taki i to tu wrzuci :/

=CAMEL=

2013-03-01, 13:33


Najlepsze w 1:00

Wiochmen

2013-03-01, 15:38
to jest film i to nie dzieje sie naprawde

co innego Tereska z showup-u....scenariusz sie chowa w porownaniu do jej glupoty

ri...........la

2013-03-01, 20:30
RedBullo napisał/a:

Jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby iść do nich na casting i za marne pieniądze robić z siebie idiotę na cały kraj, Żałosne.



Trzeba być studentem w dodatku bez kasy :D

kothletino

2013-03-02, 05:58
O taki syf na sadolu ? Takie gówno powinno być z miejsca wypie**alane przez administracje, to jest k***a totalny upadek i poniżenie dla tej strony. Powinniście być wyeliminowani jak Polski Rząd za serwowanie ludziom takiego chłamu...

bones1909

2013-03-02, 10:40
Tak tak , ja z moim kumplem też chcieliśmy sobie pomóc i zawieźć 2 butelki piwa wózkiem w nocy do kumpla na imprezie :D Skończyło się na komendzie