18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zrobić chujową konsolę - OUYA

Kemawir • 2013-06-08, 12:27
OUYA - konsola, która powstała dzięki zainteresowaniu użytkowników Kickstartera. Niezależny sprzęt oparty o Androida, z otwartą infrastrukturą dla developerów i obietnicą raju indie. Zbyt piękne żeby było prawdziwe? Niestety, na to wygląda.


Din

2013-06-09, 11:45
Ahahahah!
I pomyśleć, że ludzie którzy to kupili spodziewają się, że zagrają w skyrima na tym :krejzi:

tfojastara

2013-06-09, 12:27
gówniaczek napisał/a:

Tegra 3? Przecież ten procesor już dawno się nie sprawdził pod androidem (patrz HTC One X+). Nie dość, że jest stary, to się przegrzewa tak bardzo, że telefonu nie da się utrzymać w ręku, a o grach także można zapomnieć, bo są one niegrywalne (lagi są właśnie tym spowodowane w OUYI).



Co ty k***a pie**olisz? Nexus 7 ma tegre 3 właśnie i działa na nim wszystko i nic się nie grzeje, więc jak się nie znasz to się nie ośmieszaj w internetach.

javal

2013-06-09, 13:01
"zero informacji o wymianie baterii" bo jak rozumiem, żyjemy już w erze takich ćwierć mózgów że teraz do wszystkiego musi być instrukcja ( i to najlepiej obrazkowa, przecież nie każdy musi umieć czytać) i ostrzeżenie (typu, konsoli nie myć wodą) ?

nopel

2013-06-09, 15:21
Co do głosu zgadzam się, koleś wk***ia niemiłosiernie.
Co do konsoli, to ja tam raczej bym to traktował jak centrum mulimedialne do tv, a nie jako konsole, bo jako konsola sięńie sprawdzi. Jest straszni eniedopracowana, to okno o uprawieniach aplikacji przy pobieraniu z tego ouya market czy jakoś tak, porażka. Naprawde, twórca olał sprawę systemu pod którym to chodzi.

mlody354

2013-06-09, 23:14
Po ch*j? skoro podłączam telefon przez hdmi pada przez usb/bluetooth i mam konsole?! poj***ni!!