18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zostać warzywem?

PiotrusCinek88 • 2023-01-20, 09:10

Prezentują śmiałkowie

Leatherface

2023-01-20, 15:43
okularnik napisał/a:

ja bym tak jebnoł każdemu w moim biurze



No to na co czekasz? Chcieć znaczy móc.

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-01-20, 16:47
Jeszcze jakby się łechtaczkami lub parówami trzaskali po ryju a tak to lepiej się rozbiec i w mur zaj***ć.

postpost

2023-01-20, 17:13
Ppdistic napisał/a:

Jeszcze jakby się łechtaczkami lub parówami trzaskali po ryju a tak to lepiej się rozbiec i w mur zaj***ć.


Jak chcesz i to lubisz, to ciebie mogę parówą wytrzaskać po ryju.

Nemrod90

2023-01-20, 18:39
okularnik napisał/a:

ja bym tak jebnoł każdemu w moim biurze



A ja bym Ci przypie**olił słownikiem ortograficznym. :-D

ellsworth

2023-01-20, 19:26
willoo napisał/a:

Ogólnie spoko, niech każdy robi co chce... ALE... mam taką sugestie! Może niech organizatorzy tego cudownego eventu, dadzą każdemu z uczestników możliwość wyrażenia zgody na oddanie organów w przypadku śmierci w wyniku obrażeń mózgu, tak jak to miało miejsce w przypadku Walczaka... Przecież to że z mózgu zrobi się błoto w wyniku takiego liścia, nie oznacza, że reszta narządów, w tym nerki, serce, płuca, trzustka i wiele innych, będzie do wywalenia...



Absolutnie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem. Im bardziej popularne to ch*jstwo będzie, tym chętniej dzieciaki będą między sobą robić takie zawody. Będą tragedie. Powinno być zakazane, gdyż jak ładnie objaśniono w filmiku w drugim komentarzu jest to skrajnie niebezpieczne.

Cactuar-TH

2023-01-20, 22:42
ellsworth napisał/a:

Absolutnie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem. Im bardziej popularne to ch*jstwo będzie, tym chętniej dzieciaki będą między sobą robić takie zawody. Będą tragedie. Powinno być zakazane, gdyż jak ładnie objaśniono w filmiku w drugim komentarzu jest to skrajnie niebezpieczne.



Niech robią. Selekcja naturalna

kocur

2023-01-21, 01:05
Cudowny sport, tumany same się eliminują nie robiąc przy okazji nikomu krzywdy.

NosaczPL

2023-01-21, 01:20
sport dla j***nych torglodytów . już jeden poszedł do piachu :D a był taki mądry ptfuuu

~DMT napisał/a:

Z cyklu Sadistic uczy, Sadistic bawi...



ta uczy tak jak całe youtuby ch*ja uczy :D wiedza dla debili którzy nie maja pojęcia o życiu !