18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

sebeks

2013-01-27, 15:30
ale upośledzone społecznie sadole :) życzę wszystkim aż gotującym się na myśl o gejach by właśnie takie dzieci im sie urodziły hłe hłe hłe

qwerq1

2013-01-27, 16:08
O k***a to naprawdę jest chore, że 60 letnia panna debatuje o związkach partnerskich (jeśli to jest prawda bo nie chciało mi sie sprawdzać). Ja kiedyś bardzo naśmiewałem się z gejów (chciałem napisać "j***łem po gejach", ale to by było nie na miejscu) i czułem się przez to bardziej "męski" ogólnie teraz nic w moich poglądach się nie zmieniło. Zrozumiałem jedynie (po przeczytaniu jakiegoś postu na sadolu), że 2 facetów=więcej kasy i pewnie mają podobne zainteresowania (nie wliczając w to kakaowego oka) np. mogą wspólnie odłożyć na swój wymarzony motor czy samochód bo żyjąc z kobietą na pewno nie odmówisz jej pudru czy nowej pary butów. Reasumując... mam wieki dystans do gejów (to nie dystans to wręcz przepaść), ale nie widzę żadnego powodu dla którego dwóch facetów nie mogłoby być razem (jedyne moje zastrzeżenie to takie abym tego nigdy nie zobaczył na własne oczy). A jeśli chodzi o lesby to całkiem nie mam nic przeciwko, ale trochę szkoda jeśli ładny towar sam się paruję i nie ma szansy takiej wyrwać a brzydkie lesby to całkowicie mają moje błogosławieństwo. k***a a zem sie rozpisał ciekawe na ch*j? :shock:

Pan_Dawid

2013-01-27, 16:18
Do osób spinających się o to, że ta babka to stara bezdzietna panna: Czy cała wasza postępowa elita walcząca w imieniu homoseksualistów to są pedały? Bo jeżeli nie, i tak przypuszczam, to skąd mogą wiedzieć o co walczą geje skoro ch*ja w dupie nie poczuli? Piwko za żwawą konserwatywną babiczkę ;)

lathiel

2013-01-27, 16:30
Nie potrafię zrozumieć ludzi broniących homoseksualistów - będzie po pewnym czasie tak jak z muzułmanami którzy(ostatnio się na sadolu przewinęło) w nie swoim kraju(angli) dyktowali warunki obywatelom, małymi krokami do wielkich wymuszeń. Myślę że większość sadoli jest hetero i takie pytanie - czy każdy z was chciałby aby jego syn/córka w wieku 7,8 lat była nauczana jakie to związki homo są dobre? Dziecku które jest podatne na manipulacje może to bardzo zaszkodzić zwłaszcza że w wieku 7,8 lat autorytet rodzica nie jest już tak mocny jak w latach wcześniejszych. No i kolejne pytanie czy związek złożony z dwóch homoseksualistów jest wstanie wychować heteroseksualiste - szczerze w to wątpie.

pciam

2013-01-27, 17:31
Cytat:

będzie po pewnym czasie tak jak z muzułmanami którzy w nie swoim kraju dyktowali warunki obywatelom, małymi krokami do wielkich wymuszeń.


to robi z ludźmi wiara i religia. Orientacja seksualna moim zdaniem nie ma najmniejszego związku z wyznawaną wiarą. Osoby homoseksualne to nie sekta - zwykli ludzie którzy chcą mieć jakieś tam podstawowe prawa, a których głos perfidnie się ignoruje i próbuje zakrzyczeć artykułem 18 polskiej Konstytucji. Zresztą - popatrz na to grono użytkowników sadola wypowiadających się przed Tobą, którzy nie mogą zdzierżyć myśli współistnienia homoseksualistów na równi z nimi. 'Na szczęście' dzięki tym ludziom i im podobnym nigdy nie doczekamy się tego aby pieszczotliwie nazywani 'homosie' mogli zawrzeć związek partnerski, a co dopiero aby wyszli na ulicę i zaczęli terroryzować heteroseksualny naród Polski. :) Możecie być z siebie dumni.


Cytat:

czy każdy z was chciałby aby jego syn/córka w wieku 7,8 lat była nauczana jakie to związki homo są dobre?


z pewnością nie każdy, to można zauważyć czytając tę dyskusję, więc może wypowiem się za siebie - tak, chciałabym, aby moje dziecko miało świadomość tego, że takie związki ISTNIEJĄ i są ludzie, którzy preferują przedstawicieli swojej płci. Nikt nie każe im od razu wpajać że to jest dobre czy złe - chodzi tu bardziej o TOLERANCJĘ i świadomość ich istnienia.

Cytat:

No i kolejne pytanie czy związek złożony z dwóch homoseksualistów jest wstanie wychować heteroseksualiste


idąc Twoim tokiem rozumowania - związek hetero może wychować tylko ludzi hetero. A jak doskonale wiemy można mieć i tatusia i mamusię i później być homo.

Justtin

2013-01-27, 18:39
lathiel napisał/a:

Nie potrafię zrozumieć ludzi broniących homoseksualistów - będzie po pewnym czasie tak jak z muzułmanami którzy(ostatnio się na sadolu przewinęło) w nie swoim kraju(angli) dyktowali warunki obywatelom, małymi krokami do wielkich wymuszeń. Myślę że większość sadoli jest hetero i takie pytanie - czy każdy z was chciałby aby jego syn/córka w wieku 7,8 lat była nauczana jakie to związki homo są dobre?


Ja bym mojemu dziecku pewnie sam powiedział w odpowiednim czasie, że jest coś takiego jak homoseksualizm, myślisz, że jak powiem dziecku o tym to zacznie być gejem? Raczej nie, po prostu bym chciał, żeby wiedziało o czymś takim, predzęj czy później by się dowiedziało od kolegów albo z internetu, więc lepiej jest kiedy sam dziecko uświadomisz i masz to pod kontrolą.


lathiel napisał/a:


No i kolejne pytanie czy związek złożony z dwóch homoseksualistów jest wstanie wychować heteroseksualiste - szczerze w to wątpie.


Tak jak już kolega wcześniej napisał, a osoby homoseksualne biorą się oczywiscie z dwojga facetów tak? mhm... Raczej z związków heteroseksualnych biorą się geje i lesbijki, ale co ja tam wiem. Po za tym, wiesz, że dziecko rodzi się z swoją orientacją a nie ją nabywa? Po prostu najczesciej w wieku 13-14lat dowiadują się o czymś takim jak gejostwo albo lesbijstwo i dopiero wtedy mogą się z tym utożsamić, to nie jest tak, że z dnia na dzień sobie mówisz '' od dzisiaj chce żeby mnie j***li w dupe'', najczesciej się to zauważa na wf'ach w podstawówce, i dziecko zadaje sobie pytanie dlaczego tak jest, powoli odkrywając swoją orientacje.

MudPie

2013-01-27, 18:45
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

[url=https://i.sadistic.pl/pics/107a51084a5a.jpg]



No i co z tego ? Co ma piernik do wiatraka ? Homo chcą mieć przywileje, chcą być traktowani na równi pchają się z tym to dana osoba przedstawia w tej sprawie swoje stanowisko, nie ważne czy to 60letnie bezdzietna kobieta, czy ksiądz, czy policjant, czy zbyszek z pod piątki.
Ona jest bezdzietna ale nie oczekuje żadnych przywilejów w związku z tym, tylko sobie żyje, nie godząc innym.
Nie obchodzą mnie homo, ale faktem jest że są niekorzystni dla społeczeństwa i nie powinni mieć w związku z tym żadnych przywilejów przecież to śmieszne. To tak jakby więzień skazany za zabójstwo domagał się do Państwa po wyjściu z więzienia mieszkania i dobrze płatnej pracy.. a powinien się cieszyć, że nie ma kary śmierci w Pl i że w ogóle żyje.

sebeks

2013-01-27, 21:40
lathiel napisał/a:

Nie potrafię zrozumieć ludzi broniących homoseksualistów - będzie po pewnym czasie tak jak z muzułmanami którzy(ostatnio się na sadolu przewinęło) w nie swoim kraju(angli) dyktowali warunki obywatelom, małymi krokami do wielkich wymuszeń. Myślę że większość sadoli jest hetero i takie pytanie - czy każdy z was chciałby aby jego syn/córka w wieku 7,8 lat była nauczana jakie to związki homo są dobre? Dziecku które jest podatne na manipulacje może to bardzo zaszkodzić zwłaszcza że w wieku 7,8 lat autorytet rodzica nie jest już tak mocny jak w latach wcześniejszych. No i kolejne pytanie czy związek złożony z dwóch homoseksualistów jest wstanie wychować heteroseksualiste - szczerze w to wątpie.



hahaha :D ale k***a tłuk :D mi nikt nie mówił w dzieciństwie, że jedne związki są dobre a drugie złe, tak sie nie robi, po prostu mówi się, że są
dorośli ludzie a tacy ograniczeni, to jest najstraszniejsze w tym wszystkim, czysty debilizm i pójście w zaparte pod obroną przenajświędszej panienki, odrzucanie nauki dla zasady i potem są k***a takie niedoj***ne gimbusy bo czego ojciec jak Ty może nauczyć dziecko?

Re...........ms

2013-01-28, 10:42
pciam napisał/a:



Jeżeli to według Ciebie było w porządku to z całego serca życzę Ci żony, która będzie się wymykała w nocy z domu aby nacieszyć się swoją kochanką, a za dnia będzie Ci rodziła kolejne dzieci i udawała kolejne orgazmy. :)



nie mówię, że to jest ok.. tylko mówię, że dzieci trzeba robić w tradycyjny sposób. Gdybyś lizną troszkę historii a nie kimał zjarany na lekcjam to może byś wiedział jak to wsyzstko wyglądało kiedyś i co było akceptowalne a co nie. Dlaczgo mi życzysz takich rzeczy skoro ja żyję normalnie jak człowiek posuwając swoją kobietę z którą jestem w normalnym związku?

masabitumiczna

2013-02-02, 10:02
Pani Pawłowicz nie jest profesorem, jest doktorem habilitowanym, pracowała na stanowisku profesora nadzwyczajnego, a to nie to samo co bycie profesorem.

kamillo16

2013-02-02, 11:49
Pedałom powinni dać 2x 9mm Parabellum w głowe i tyle w temacie!!!