18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zniechęcić konsultantów play?

ewenon • 2013-02-19, 18:05

Koleś jest zajebisty :mrgreen:

adagioo

2013-02-20, 14:31
powiem tak, praca w call center jest ch*jowa na maksa, wytrzymałem 2 tygodnie. Raz, że nudna, dwa, że wciskasz ludziom gówno ( czego ja nie mogłem zdzierżyć). Ogólnie uważam, że jak ktoś nie chce rozmawiać to niech nie rozmawia, a nie zaczyna gadkę, żeby potem konsultanta zbluzgać. Jest mnóstwo takich typów, co mogliby po prostu powiedzieć, że nie są zainteresowani i odłożyć słuchawkę, ale nie robią tego tylko dlatego, żeby k***ić bogu ducha winnego konsultanta.

YoogiGoogi

2013-02-20, 16:01
nie zdziwię się jeśli ją zwolnili :D

ogólnie jeśli on powiedział, że z androidem kojarzy się diabeł, to konsultantka nie może mówić, że NIE :amused:

jetstar

2013-02-20, 18:29
Nie wiem dlaczego ale gosciu wykorzystal zdjecie szpitala Bytowskiego :P moze ktos ma jakies info skad ten typ jest to bym sie na piwko ustawil bo widze byloby o czym porozmawiac. Chce dobrac najlepsza oferte w playu a widze chlopa ma dosc szerokie pojecie co sie dzieje na rynku xD

Sławas7

2013-02-20, 20:43
Nie nie jestem z bytowskiego szpitala. Jestem z Bydgoszczy;p Wstawiłem ten filmik pare dni temu na yt, a tu takie zainteresowanie. Dla tych co myślą, że to fikcja to się mylą. Mam oryginalne nagranie w formacie amr w telefonie Sony Ericsson. Dlaczego ja nie moge nagrywać skoro mnie nagrywają? Po za tym dzwonili co tydzień do mnie z "ofertą" przygotowana specjalnie dla mnie;/ teraz juz nie dzwonią. mam jeszcze parę takich nagrań, może kiedyś wstawie. PS, moje imię znali, bo kiedyś naprawdę chciałem wziąć nr z play i podałem na stronie moje imię i nr telefonu. Pozdrawiam, Sławomir.