18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak znaleść pedofila?

Vendal • 2013-01-05, 18:38
Diś na 4chanie zagościł pewien temat o facecie, który doszukał sie dokładnych danych pewnego zboczeńca z czatu.

Oto rozmowa:



Znalazł go na FB po e-mailu i powysyłał log do jego rodziny i znajomych:



Kolo ma troche przesrane :lodowka:

A teraz jak to zrobić:


DisHonoreD

2013-01-06, 00:16
no k***a nie do wiary top coment na moj koszt ;_;

fifus92

2013-01-06, 01:13
straszne :( dobrze tak temu pedofilowi, jak on mogl tak ja namawiac do czynnosci seksualnych! zadal pytanie na ktore padla odpowiedz "tak".. coz za wymuszenie, brutal.. seks z nieletnimi przez internety, boze jak mozesz trzymac przy zyciu takich zwyrodnialcow?? :(

takie pytanko? jakbym napisal do kogos czy ma ochote na cyber morderstwo i bysmy zamordowali w ten jakze okrutny sposob papieza to czyni mnie morderca+ bylo to namawianie do popelnienia przestepstwa??

aha i na facebooku mojego kosciola bedzie info o tym ze jestem morderca papieza? :(

h7kchryst

2013-01-06, 01:44
wreszcie jakiś pożytek z gówna (czyt. fejs)
pogarda na wieki, wieków, amen.................

generaleiroxD

2013-01-06, 12:50
Cytat:

Up@ Od 4 klasy będziesz miał angielski, nie martw się wszystko przed Tobą.


Wk***iają mnie trochę takie komentarze co to jest k***a jakiś obowiązek władania językiem angielskim? Nie każdy musi napie**alać po angielsku, moi rodzice też nie potrafią mówić po angielsku mimo, że mają 40 lat bo w szkole uczono ich ruskiego, ja też podstawówkę i gimnazjum już dawno skończyłem i nie umiem biegle nak***iać po angielsku i nie znam wszystkich słów :emo: Ogarnijcie się już k***a debile, którzy się podniecają, ze znają angielski, nie każdego stać na dodatkową naukę i nie każdy się uczył tego pie**olonego języka, po za tym to jest polska strona, jak bd chciał poczytać po angielsku to wejdę sobie na anglo jezyczną stronę k***a :lodowka:

megamo

2013-01-06, 18:26
Apox @ napisze tylko ze ip możesz zmienić nawet z 1500100900 x algorytm jest jeden :) zresztą ip jest usługodawcy :) wiec ..uj bombki strzelił :) więcej nie będę pisać bo się jeszcze "NAUMIESZ" i dopiero będzie "uwaga hakiery tu są" :] q®•©p

dth

2013-01-07, 02:11
o losie, dzieciaki w gimnazjum mają przej***ne, lat 15, dziewczyna młodsza o rok i ch*j. Do więzienia za pedofilię. Opanujcie się ludzie.

MudPie

2013-01-10, 02:26
Vendal napisał/a:

Diś na 4chanie zagościł pewien temat o facecie, który doszukał sie dokładnych danych pewnego zboczeńca z czatu.

Oto rozmowa:


No i gdzie masz problem ? Z 15 latkami legalnie możesz uprawiać seks.