18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak zmieniał się świat od 1984 roku

Ar...........an • 2016-12-01, 13:57
Dzięki Reptilianom robiącym nam od 32 lat zdjęcia można luknąć jak w tym czasie rozbudowały się miasta na świecie czy jak zmniejszyła się pokrywa lodowa. W Radomiu zmian nie zarejestrowano.
https://earthengine.google.com/timelapse/

Toolpa

2016-12-01, 15:42
Sadol uczy, sadol bawi!

pi...........ja

2016-12-01, 15:57
Grubość pokrywy lodowej biegunów przyrasta, jednak badania te, przeprowadzone przez reakcyjnych ruskich i Japończyków, zostały uznane za niezgodne z dyrektywą europejską i zwalczającym konkurencję przemysłem amerykańskim.

oneshott

2016-12-01, 20:06
To ci checa, znowu się pomylili i tu dokladnie widac ze ziemia jest kwadratowa

natking

2016-12-01, 23:40
Z tym Radomiem to nieprawda. Sprawdzone info :)

iamthelaw

2016-12-02, 14:22
pietras_ja napisał/a:

Grubość pokrywy lodowej biegunów przyrasta, jednak badania te, przeprowadzone przez reakcyjnych ruskich i Japończyków, zostały uznane za niezgodne z dyrektywą europejską i zwalczającym konkurencję przemysłem amerykańskim.

Nie chodzi o grubość tylko o rozpiętość. Odkrywają się nowe lądy.

aesik77

2016-12-02, 16:02
Zarciki z Radomiem sa bardzo slabe i nie smiesza nikogo kto byl w Radomiu i poznym wieczorem spacerowal po ulicy Zeromskiego.

TB303

2016-12-02, 16:07
No temat jest naprawdę fajny i ciekawy zarazem, ale...
Cytat:

Dzięki Reptilianom robiącym nam od 32 lat zdjęcia


... z tym to przesadziłeś :lol:

natking

2016-12-02, 16:14
aesik77 napisał/a:

Zarciki z Radomiem sa bardzo slabe i nie smiesza nikogo kto byl w Radomiu i poznym wieczorem spacerowal po ulicy Zeromskiego.



Ta Żeromskiego to jakiś wasz wiejski rynek czy polna promenada?

joeblack33

2016-12-02, 16:21
a są tam inne ulice poza Żeromskiego?

aesik77

2016-12-02, 16:38
Takie chamy ze wsi gubia sie w tym miescie a na kazdej z dzielnic dostaja wpierdel z placzem oddajac dorobek zycia w postaci telefonu Samsung :D

Natking jestes z Tczewa,wiec nie masz pojecia o czym piszesz i lepiej zamilcz na wieki zanim wylapiesz z liscia i nakryjesz sie trzewikami z ktorych wystaje sloma:)

LaChupacabra

2016-12-02, 19:08
Zobaczcie sobie też wycinkę dżungli amazońskiej :(

natking

2016-12-02, 19:18
aesik77 napisał/a:

Takie chamy ze wsi gubia sie w tym miescie a na kazdej z dzielnic dostaja wpierdel z placzem oddajac dorobek zycia w postaci telefonu Samsung :D

Natking jestes z Tczewa,wiec nie masz pojecia o czym piszesz i lepiej zamilcz na wieki zanim wylapiesz z liscia i nakryjesz sie trzewikami z ktorych wystaje sloma:)



Ho, ho, ho, internetowy wirażka. Sram na ciebie.

To nie przypadek, że z Tczewa i innych małych miejscowości nikt nie robi sobie jaj - po prostu nie ma ku temu powodów. Radom przez patologię i mentalną zapyziałość zasługuje na to, by po nim cisnąć. Sami nie potraficie zrobić nic konstruktywnego, więc jedyny sposób, w jaki możecie się dowartościować, to oj***nie dziecka lub niepełnosprawnego z telefonu. Jesteście czyrakiem na dupie Polski. Pozdrawiam :)

55TIGER39

2016-12-02, 19:53
natking napisał/a:



Ho, ho, ho, internetowy wirażka. Sram na ciebie.

To nie przypadek, że z Tczewa i innych małych miejscowości nikt nie robi sobie jaj - po prostu nie ma ku temu powodów. Radom przez patologię i mentalną zapyziałość zasługuje na to, by po nim cisnąć. Sami nie potraficie zrobić nic konstruktywnego, więc jedyny sposób, w jaki możecie się dowartościować, to oj***nie dziecka lub niepełnosprawnego z telefonu. Jesteście czyrakiem na dupie Polski. Pozdrawiam :)



A jak się z Lisewem na moście Lisewskim napie**alacie to co to jest?




Nie no małe żarty.
Czym ty się kolego przejmujesz jakiś k***a 13 latkiem i to z radomia na dodatek? :mrgreen: