18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zmarnować 350.000 zł z publicznych pieniędzy?

ASAKKU • 2013-12-12, 08:42
Jak zmarnować 350.000 zł z publicznych pieniędzy?

W 4 akademikach Politechniki Warszawskiej administracja zamontowała studentom takie niezbędne barierki chroniące ich żeby nie wypadli przez okna (nie żeby ktoś zamierzał, ale administracja wie lepiej). Co ciekawe ,w ramach troski o celowość wydatkowania publicznych pieniędzy, supernowoczesne barierki są montowane teraz nawet na parterze... :mrgreen:

Tryb montażu tego ustrojstwa - "Lekko" podchmieleni robotnicy dostali klucze z administracji, wchodzą kiedy chcą do pokoi, montują robiąc przy tym niemiłosierny burdel i wychodzą...




Źródło

KlinikaAborcyjna

2013-12-12, 17:04
up
acidiusz

Rzecz działa się w akademiku - prawda?
A w akademiku mieszkają przyjezdni - prawda?
Wnioskuję więc że warszawiacy zadbali o bezpieczeństwo "słoików" aby im przez okna nie powypadali .

jozioopona

2013-12-12, 20:02
To pewnie tylko po to żeby na parapet nie siadać . Jeżeli to na drugim zdjęciu to już skończony montaż to trzeba powiedzieć profesjonalna robota nie ma co :P

He...........eQ

2013-12-12, 20:05
Sprawa się rozwiązała, ten artykuł był na wykopie i władze akademika postanowiły przeprowadzić rozmowę z mieszkańcami na ten temat.

gosu82

2013-12-12, 20:06
to pewnie po to zeby ta dzicz na parapetach nie siadala.

b1z

2013-12-12, 20:08
BongMan napisał/a:

Ale jak każdy woli pobąkać pod nosem niż cokolwiek zrobić, a jednostka gówno może, więc ch*jnia trwać będzie dalej, zawsze i wszędzie.


z Ciebie za to buntownik po ch*ju fest, niby co innego robisz niż oni? siedzisz i psioczysz na sadisticu, jakby to coś zmienić miało :amused:

JH...........DS

2013-12-12, 20:09
parapet na wysokości kolan to co się dziwić, pijany student nawet przez okno dachowe potrafi wypaść  :D

booore

2013-12-12, 20:09
"- Ja nie wypadnę? Potrzymaj mi piwo..."

xts

2013-12-12, 20:14
BongMan napisał/a:

Doświadczyłem czegoś podobnego. Wróciłem z Anglii i widzę, że w bloku zamontowali mi domofon. Raz już był, jakieś 15 lat temu, działał może miesiąc. Nie wiem ile hajsu na niego wyłożyli, ale nie mało, bo jest bardzo nowoczesny. Problem w tym, że administracja nawet nie zapytała żadnego mieszkańca, czy chcemy ten zaj***ny domofon, każdy kogo o to pytam mówi "a na ch*j nam to?! Tyle lat nie było i było ok", sam uważam podobnie, no i co najważniejsze - w bloku i dookoła jest co najmniej 5 pilniejszych spraw do zrobienia, takich jak: Powiększenie parkingu, odmalowanie klatki, odnowienie piwnic, ogarnięcie i posprzątanie terenów zielonych, bo syf jak ch*j. Ale nie, koleś kolesia z administracji pewnie ma firmę, która zakłada domofony, więc czemu by tu nie dać kolesiowi zarobić, bo koleś przecież wystawi i tak zawyżoną fakturę, a różnica pójdzie do kieszeni prezesika wspólnoty.
j***ny polski syf :facepalm:



a zarząd w bloku to łyknął?

mejsidz

2013-12-12, 20:20
Ale biedne te studenty. Lavazza 1kg i sos sojowy do sushi

Kosmodysk

2013-12-12, 20:38
Pierwsze zdjęcie akademik "Bratniak", pierwsze piętro korytarz. Jeszcze stoi słoik na pety jak za dawnych dobrych, pijackich, beztroskich czasów. Szkoda że teraz nie będzie można sobie usiąść z browarkiem na parapecie przy papierosku.
Swoja drogą te parapety są tak szerokie że nie jedna osoba na nich się wyspała.

Wójcik

2013-12-12, 21:00
Posiedzieć na parapecie się da? Da. Pranie ew. ręcznik czy kurtkę wysuszyć zimą się da? Da. Jedyny minus to koszt i jakość wykonania ale czego od polibudy wymagać.

cenius

2013-12-12, 21:24
Każda inwestycja w studentów to strata pieniędzy.

miczel1

2013-12-12, 21:37
To Alcatraz :) Sie mieszkało sie wie :)

DyndaS

2013-12-12, 21:50
Dobrze zrobili !

Teraz przynajmniej siedząc na parapecie po pijaku przy otwartym oknie będzie się czego trzymać :D

Garkein

2013-12-12, 22:32
wyj***li 350k na barierki, bo przyszło bhp i powiedziało że okna są za nisko wstawione względem podłogi i moze to skutkować wypadnięciem lokatorów :shock: