18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zawstydzić sąsiada

~Velture • 2022-11-23, 14:43
Poznaj jeden prosty trik dzięki któremu twój somsiad janusz rano na widok twojego świeżo odśniezonego passeratti dostanie z wk***ienia wylewu :krejzi:


smc

2022-11-23, 18:55
Dyzzzio napisał/a:

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo zgadzamy się w temacie a mimo to kąsasz
Jak ktoś debil na rozgrzane auto założy, to będzie miał problem. Jak na wychłodzone, to patent ok.






pie**olisz

Juzwa

2022-11-23, 22:33
Garaż, zmiotka, skrobaczka, albo olać samochód i jechać tramwajem, a nie jakieś głupawe pomysły.

mp_toujane

2022-11-23, 22:51
Na starego grata wartego 30k co nie szkoda lakieru to spoko

MrBanankiewicz

2022-11-24, 09:37
VeIture napisał/a:

Czasem się zastanawiam kto ci daje piwka za takie głupoty i nawet chciało mi się tobie udowodnić czemu pie**olisz w tym konkretnym przypadku ale jak pomyślałem, że odpiszesz na to jednym zdaniem albo za chwilę będziesz edytować swój post, jak to masz w zwyczaju kiedy ktoś wytknie ci błąd, to stwierdziłem, że pie**olę się rozpisywać.
Znajdzie się ktoś komu się chce bardziej bo mnie znudziła gra w szachy z gołębiem.



Ty też Velture pie**olisz chociaż ciebie akurat lubię. Sam pisałeś że kiedyś zakładało się plandeki a nie zwykłą folię, i nie bez powodu. Nawet jak janusz nałoży folie na suchy samochód to może spaść bardziej wilgotny śnieg który później zamarznie i wtedy powodzenia w zrywaniu folii. A nawet bez wilgoci folia może popękać pod wpływem mrozu i też nie będzie tak fajnie schodzić. Z wielkim bólem ale popieram łysiejącego piwniczaka.