18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zarobić 60 tys. dziennie ?

Vof • 2013-06-20, 22:35
Absurdów ciąg dalszy :shock:



Kolejny skandal wyszedł na jaw. Podczas przygotowań do Euro 2012 polscy urzędnicy stworzyli całkiem nowy organ, tzw. „inżynierów kontraktu“, którzy kosztowali Polaków prawie 1,5 mld złotych! :samoboj:

Szokującą informację przedstawiono w Telewizji Republika w programie Zadanie Specjalne. Podczas przygotowań do Mistrzostw Europy państwo polskie zatrudniło specjalne firmy nadzorujące budowę dróg. Firmy te miały praktycznie taki sam zakres obowiązków co GDDKiA, lecz nie przeszkodziło to rządzącym słono zapłacić za usługi de facto zbędnych tutaj inżynierów kontraktu, którzy za dzień pracy inkasowali bagatela 60 tys. złotych! Zgodnie z wyliczeniami dziennikarzy z TV Republika, podczas budowy węzła Sośnica trwającej ok. 1,5 roku jeden z inżynierów zarobił aż 34 mln 692 tys. złotych. Łączna długość tego węzła wynosi całe 2,17 km… Skala marnotrawstwa i bezczelności biurokratów przerasta najśmielsze oczekiwania, co więcej nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Nikt za wyjątkiem polskiego podatnika.

anty spoleczniak

2013-06-20, 22:42
Polska to najbogatszy kraj swiata tyle lat kradli i jecze dalej jest co krasc

wowka01

2013-06-20, 22:45
To jest k***a POpie**olONE. j***ć polityków, co ma powiedzieć ten gość?:

Cytat:



umcumcpolowka

2013-06-20, 22:46
W takim momencie to mam ochotę odjębać Breivik Style w sejmie

mare30ks

2013-06-20, 22:46
czuste sk***ysynstwo
ciekawe ile jeszcze. juz zaczynaja ludzie sie podpalac z bezsilnosci. czekam tylko az to wszystko sie rozpie**oli a wtedy i ja doloze swoje 3 grosze

wglowiesieniemiesci

2013-06-20, 22:59
powinno byc tak ze z 16 województw po jednym kolesiu i 16 powinno rzadzic albo 22 bo tyle jest ministrów oprócz prezeza T i 2 wiece pajaców koniec kropka

zonk

2013-06-20, 23:06
wowka01 napisał/a:

To jest k***a POpie**olONE. j***ć polityków, co ma powiedzieć ten gość?:


Ile razy widzę ten film to ogarnia mnie smutek i przygnębienie. Jak mogli faceta tak upie**olić...

bisfhcrew

2013-06-20, 23:16
Za r*chanie obywateli w chore dupsko powinni być publicznie wieszani. A polityka powinna być charytatywna, mieć pracę a politykiem zostać z powołania, nie dla hajsu. Nie powinni dostawać kasy z budżetu tak długo aż ten kraj stanie na nogi, choćby miało to trwać 50 lat.

Kathorga

2013-06-20, 23:20
A ja prosiłbym o źródło jeśli można.

naberios

2013-06-20, 23:21
odszukać i zastrzelić. urzędników i pasożytów

Jozekban

2013-06-20, 23:25
Komedia TV.
Inaczej tego nazwać nie można...

raskolnikov74

2013-06-20, 23:25
Ten wyr*chany budowlaniec mnie ruszył. Ale myślicie, że jak Kaczyński zastąpi Tuska, to nagle złodzieje staną się uczciwi?

Tak się składa, że oprócz Kościoła, to Kaczyńscy najbardziej wyr*chali ludzi na kasę. Vide SKOKi, spółka Telegraf itd. Jedni złodzieje drugich warci.

Mockba

2013-06-20, 23:27
Tusk pojechal do Ameryki, siadaja z Obama na trawniku i pija wódke. Tusk pyta:
- Obama, a za jakie pieniadze my w ogole pijemy ?
- Widzisz ten most ?
- No widze.
- Dostalismy na niego miliard dolarow, pobudowalismy go za 500 milionow i za oszczedzone pieniadze pijemy.

Obama przyjechal do Polski, siadaja z Tuskiem i pija wodke. Obama pyta:
- Donek, a za jakie pianiadze my pijemy tak w ogole ?
- Obama, Widzisz ten most ? Dostalismy na niego 500 milionow euro.
- Nie widze żadnego mostu ?!
- No i własnie za te pieniadze teraz pijemy.

JH...........DS

2013-06-20, 23:28
zarobiłem nie 34mln a 32mln więc spuście z tonu :D