18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wysiąść na swoim przystanku

Always-zjarany • 2011-12-14, 18:13
Taki zakład mały


vajron

2011-12-15, 23:13
makasa20 napisał/a:

666mario666
Nienawidze takich gimnazjalistów, którzy nawet nie skonczyli 2 klas. Jeszcze z takimi debilnymi nickami.
Mogę się zalożyć że w Łodzi ani razu nie byłeś a pie**olisz bez sensu. I chcesz zeby Ci piwo stawiać za wypowiedzi na poziomie gimnazjalnym. Dla równowagi piszę ja w imieniu całej ŁÓDZI ! jestes BRUDASEM.
I nie wychylasz nosa po za swoj powiat ha co ja mówię?! powiat, pfff, ze wsi. I jedyna droga jaką przebywasz to od swojego małego brudnego domku do sklepu spożywczego po chleb. Na który sądząc po twoim niku i tak nie dajesz pieniądzy a masz najwiecej do powiedzenia. Film o łepkach z desantu a ten pisze jakies pie**olone głupoty o Łodzi? Powiedz mi gimbusie na jakies podstawie wnioskujesz ze to w Łodzi. Bo ja mieszkam w Łdz i na 100% mogę potwierdzić ze to nie jest to miasto.



Ja też jestem z Łodzi... I mo to naprawdę wygląda na Łódź, to chyba ty nigdy jej nie opuszczałeś i dlatego nie masz porównania do innych miast. Jakbyś miał to byś wiedział, że takie rzeczy raczej się nie zdarzają gdzie indziej, syf tramwaju wygladą na typowo łodzki a trasa którą jedzie tramwaj to al. Włókniarzy choć ręki sobie uciąc nie dam.