18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wysadzić blok w powietrze. Gliwice 31.01.2021

magda.tyll • 2021-03-10, 19:46
Wpadki bimbrowników


djpyza

2021-03-11, 11:40
Krak napisał/a:

Mnie żebym przypadkiem czegoś takiego nie wypił
Jesteś pewien, że chciałbys to wprowadzic między ludzi?
Widziałeś tę aparaturę?
Profesjonalnie to wyglądało w butelkach a reszta to kupa syfu.



piłeś ty kiedyś bimber zwłaszcza z czarnej białostockiej raczej nie ch*ja pewnie wiesz i pierd... kacapoły , ludzie chwalą bo z czarnej jest jeden z lepszych w smaku i jeszcze nikt po tym nie umarł ,bo bimber trzeba brać z odpowiednich mieść a nie jakiegoś mietka i pierwszy lepszy bimber a potem się przekręcić .

os79

2021-03-11, 12:03
Locha żre i gada...

Ca...........on

2021-03-11, 13:24
Naprawdę, nasz kraj bardzo by skorzystał na zdjęciu pewnych obostrzeń... Alkohol i zielsko na własny użytek powinny być legalne.

zieja

2021-03-11, 16:16
No ale Alko możesz pędzić, nie możesz tego sprzedawać.

JaTylkonaChwile

2021-03-11, 16:22
Krak napisał/a:

Mnie żebym przypadkiem czegoś takiego nie wypił
Jesteś pewien, że chciałbys to wprowadzic między ludzi?
Widziałeś tę aparaturę?
Profesjonalnie to wyglądało w butelkach a reszta to kupa syfu.



jak to przypadkiem? Idziesz kolo smietnika, stoi jakas butelka... podchodzisz i wąchasz - alkohol. Odkrecone ale jesczze nie zwietrzaly! Pijesz i idziesz dalej. Myslales, ze to normalny alkohol ze sklepu a to byl bimber :/

Po 2 dniach umierasz a w karcie zgonu i tak wpisuja Ci covid19...

Na nagrobku wyryli Ci napis : Krak, co przypadkiem wypil alkohol pędzony w piwnicy - wzion i umar!

St...........on

2021-03-11, 18:26
Podlesiak podlesiakowi polesiakiem :amused:

zieja napisał/a:

No ale Alko możesz pędzić, nie możesz tego sprzedawać.



Jak dawno jesteś na bakier z prawem? Vateusz zaj***ł podatek od deszczu, a myślisz ,że nie doj***łby domowym bimbrownikom?

"W Polsce produkcja alkoholu etylowego jest dozwolona jedynie po uzyskaniu wpisu do rejestru prowadzonego przez ministerstwo rolnictwa. Ten wpis wydawany jest przedsiębiorcom, którzy muszą spełnić szereg skomplikowanych warunków dotyczących zarówno kontroli jakości, bezpieczeństwa, jak i spraw związanych z akcyzą (produkcja alkoholu musi się odbywać w tzw. składzie podatkowym, pod ścisłą kontrolą celników). W praktyce oznacza to, że produkcja bimbru na własny użytek, czyli nawet w niewielkich, niehandlowych ilościach, jest prawnie zabroniona i podlega karze do roku pozbawienia wolności, a w przypadku produkcji znacznych ilości, które sugerują zamiar pokątnej sprzedaży – do dwóch lat pozbawienia wolności. Faktem jest, że rzadko w takich przypadkach zapadają bezwzględne kary. Jeśli sąd nie ma do czynienia z recydywistami, a produkcja nie ma półprzemysłowego charakteru i rzeczywiście może służyć zaspokojeniu potrzeb własnych, można liczyć na złagodzenie kary ze względu na niewielką szkodliwość społeczną."

Bejker

2021-03-11, 19:11
Piorun pie**olnął że tak powiem

Maras0803

2021-03-11, 20:25
JaTylkonaChwile napisał/a:

jak to przypadkiem? Idziesz kolo smietnika, stoi jakas butelka... podchodzisz i wąchasz - alkohol. Odkrecone ale jesczze nie zwietrzaly! Pijesz i idziesz dalej. Myslales, ze to normalny alkohol ze sklepu a to byl bimber :/
Po 2 dniach umierasz a w karcie zgonu i tak wpisuja Ci covid19...
Na nagrobku wyryli Ci napis : Krak, co przypadkiem wypil alkohol pędzony w piwnicy - wzion i umar!



Coś ci konfidencie w bańce nie styka.

Zbysław

2021-03-11, 21:58
Asuritta napisał/a:

jesteś na sadisticu, podaj adres i przyjadę będę cię pałować ZA WSZYSTKO! napie**ole ci za wszystko brak świateł, wywalenie nie posegregowanych śmieci, kupienie czegoś bez akcyzy.... nak***ie ci że nie przeżyjesz , będę pałować aż zesrasz się i dalej napie**alać będę i patrzyć jak czaszka ci pęka takiego prawa chcesz ? i codzienności? ... jesteś tak samo poj***ny jak ja



ale ja to wszystko przestrzegam
zostań w domu i stosuj się do przepisów!!!!!

atomboy

2021-03-12, 00:44
w bieszczadach praktycznie co drugi dom wytwarza bimber a na targach czy to agro czy qrwa wystawach zwierzątek są sprzedawane gotowe zestawy do bimbru.
Całkiem pro! swoją drogą.

Tylko te ćwoki z legitnych rozlewni robią wódę parszywej jakości a tam spotkałem się z ludźmi co ciupią dwukrotny destylat. W życiu mnie bania po takim nie bolała a wlewało się sporo. Wypij spirol z polmosu w nalewce czy tam jak ktoś da radę czysty to ci łeb urwie po takim drinie. Gówno takie, że szkoda gadać.


Nieto

2021-03-12, 01:02
Krak napisał/a:

Mnie żebym przypadkiem czegoś takiego nie wypił
Jesteś pewien, że chciałbys to wprowadzic między ludzi?
Widziałeś tę aparaturę?
Profesjonalnie to wyglądało w butelkach a reszta to kupa syfu.



jakim, k***a, przypadkiem? do herbaty, czy piwa, Tobie niepostrzeżenie doleją?

"pół tony drożdży" ofak, haha; Czarna Bialostocka, moje Podlasie :-)

Guthwulf1

2021-03-12, 11:04
ruddie napisał/a:

I komu to przeszkadza - opodatkować jakimś ryczałtowym podatkiem jak w niektórych krajach na południu Europy, a nie traktować jak przestępstwo. Dobry bimber nie jest zły.
Nasza psiarnia, jak za socjalizmu, będzie ganiała za nieprawomyślnymi obywatelami i bimbrownikami.
Z k***y nie ma żony a z policjanta przyjaciela.



Wszystko spoko - niech sobie pędzą. Ale nie w bloku żeby właśnie nieudolny bimbrownik nie wypie**olił w kosmos siebie razem z sąsiadami.

Emis

2021-03-14, 01:34
Czy pana inspektora posrało kompletnie "wszystkie produkty ulegną przepadkowi" jego stopień powinien ulec przepadkowi ... emeryci na cukier na promocji się rzucają jak na złoto a debile zamiast rozdać albo rozdzadzą między siebie albo spalją/zniszczą ... buteli też wywalą nowiutkie ...myśle jak zza komuny ...

Ta baba co jest komisarzem to chyba takimi sprawami stopień zdobyła ,dziadek na własne potrzeby i dla rodziny robił nalewki na starość to się k***a popisali