18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wykurzyć snajpera?

wernetto • 2014-11-22, 21:42
W Syrii mają na to odpowiedź :krejzi:



Oglądać do końca

tranzystor

2014-11-23, 18:44
To "allah akbar" na filmie brzmi tak rozczarowująco, że raczej ch*ja tam zdziałali, a nie zabili znajpera. Co zresztą jest dla mnie nieprawdopodobne, bo nie wierzę, że po trafieniu w budynek snajper jeszcze tam był i czekał na finałowe pie**olnięcie.

Brokol

2014-11-23, 19:50
Żem się wystraszył...

omm80

2014-11-23, 20:12
wszystko fajnie pięknie.... ale na ch*j oni cały czas pie**olą do tego allache.... akcja z ukrycia a ci nadają jak pojeby

Gl0BaL

2014-11-23, 20:20
Ciekawi mnie jedna rzecz. Syryjscy żołnierze nie wyją allah akbar gdy coś pie**olnie, prawda? Nie są aż tak jebnięci.
Czyli to oznacza iż filmik nakręcają kozojebcy. Mam rozumieć iż chcieli wyj***ć w kosmos syryjskiego żołnierza, bo to oni nagrywają budynek i to oni wiedzą co się święci.

Zatem rodzi się u mnie pytanie? Skąd oni mają TAKI sprzęt? Nie mówcie mi że tam takie rzeczy można łatwo dostać...

Wiem że nie odkryłem ameryki ale k***a... Sprzedawać broń tym pojebom jest godne potępienia i stryczka na szyi. Ciekawe tylko czy robią to hamburgery czy matrioszki...

Nekol

2014-11-23, 20:45
up.
I hamburgery i matrioszki. Żadna nowość. Ciapki chcą broni i mają hajs to przecież ją dostaną.

tranzystor

2014-11-23, 21:22
Gl0BaL napisał/a:

atem rodzi się u mnie pytanie? Skąd oni mają TAKI sprzęt? Nie mówcie mi że tam takie rzeczy można łatwo dostać...



Taki sprzęt mają od usa i izraela, które to kraje stworzyły ISIL (amerykanie mieli doświadczenie po tworzeniu AlKaidy w Afganistanie). Później, jak świat obiegły zdjęcia terrorystó z ISIL na tle namiotów z napisami USArmy i amerykańską bronią, to twierdzili, że przejeli to od irackiej armi. Jest wojna, jest żydowsko-amerykański interes. Po wojnie trzeba kraj odbudować, to się wpie**ala amerykańskie firmy, które za krocie sprzedają każde gówno. Tak było w m.in. Iraku. Ruscy nic przeciwko Assadowi nie zrobią, bo to nie w ich interesie (Assad sprzyja Ruskim).

bartoszbarto

2014-11-23, 21:52
Trza kurtkę wdziać, pada arabami

sudajew

2014-11-24, 00:19
w3 napisał/a:

Dziadek podczas II WŚ walczył pod Lenino jako snajper. Należał do polskiej dywizji piechoty im. T. Kościuszki.
Opowiadał mi, że Niemcy bali się na tyle snajperów, że strzelali z dział przeciwpancernych do ich kryjówek.

PS Przeżył wojnę i żyje wciąż. Ma 90 lat. :)



To weź dyktafon, albo kamerkę, podejdź do sprawy z głową i nagraj reportaż z Dziadkiem. Zachowaj potem takie nagranie dla potomnych lub wrzuć na yt. Takich ludzi jest coraz mniej i szybko niestety ich ubywa
pzdr.

munio163

2014-11-24, 17:01
technologia z nasa...