18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda propaganda syryjskich uchodźców

~Angel • 2020-03-02, 20:08
Tak wygląda granica Turcji z Grecją - aby pokazać przed kamerami biedne, płaczące syryjskie dzieci to rodzie biją je oraz trzymają je nad ogniskiem.


zwierzak30

2020-03-02, 20:20
Jakby tak dłużej potrzymał,to by i oj***ć mieli by co jak głodni. :)

saves

2020-03-02, 20:41
Pierwszy raz zobaczyłem te mityczne kobiety i dzieci. A nie lepiej gówniakowi zapakować gaz pieprzowy?

r061071

2020-03-02, 20:41
każdy inżynier kombinuje jak umi

:mrgreen:

Ti...........ch

2020-03-02, 21:01
Dobrze wyczuli jak orać matołów, na kontynencie gdzie górę nad zdrowym rozsądkiem wzięły emocje...

Je...........ik

2020-03-02, 21:43
Doły z wapnem trzeba kopać na to ludzkie gówno

blokern

2020-03-02, 21:45
ale z was krótkowzroczne pały.
listopad: usa zabija lub porywa najwyzszego ranga generala iranu
grudzien: w chinach (sojszunik iranu) zaczyna sie epidemia, obecnie chiny leza w tonie gowna patrzac na ich gospodarke, bog jeden wie ilu ich zolnierzy jest chorych na covid19
styczen: wirus dociera do europy, ale w iranie juz dawno robi spustoszenie
styczen/luty: robi sie kociol w israelu, przez jedna noc wysylaja wiecej rakiet i palestyna im odsyla niz przez 2018 i 2019 lacznie.
luty: rosja rozwala tureckich zolnierzy w syrii
luty: erdogan puszcza granice z 3,2 mln uchodzcow ktorzy nastepnego dnia sa pod granica z grecja (teleportacja)

nikt tutaj nie symuluje, ludzie gina od chorob i kul, dzieci tez. jestesmy młoty w stanie wojny czy to zobaczycie czy tez nie

zapomnialem napisac ze pod koniec stycznia usa wyslalo okrety atomowe zeby pomoc israelowi oraz zrobic porzadek na bliskim wschodzie. oby tylko skonczylo sie na straszeniu

wujogabrys

2020-03-02, 21:55
k***a j***ne zwierzęta. Inżynierowie ....

epening

2020-03-02, 22:05
biegną z tymi dziećmi jak by mieli ze 4 pasy szahida na sobie i za 5 sekund mają być w kozim raju

Pawlusex

2020-03-02, 23:25
Prawie jak u nas na TVP xD

Belweder

2020-03-03, 00:26
Propaganda ? Zrównali im kraj z ziemią. Aleppo wygląda jak Warszawa w 1945 roku. Ale za to ludzie na świecie tak samo ch*jowi. Wtedy reszta świata się dobrze bawiła i nie była nawet świadoma co się odpie**alało w Polsce i każdy miał to w dupie, że nam zniszczono kraj. Teraz to samo ma Syria. Nie popieram uchodźców w Europie ale Turków, Amerykanów i Rosjan powinni wyj***ć w p*zdu stamtąd i pomagać Syrii na miejscu, u nich.

Grzechuj

2020-03-03, 00:35
A mnie wk***ia ,że oni wszyscy napie**alają do EU . Niech idą w ch*j do swoich islamskich braci i sióstr . Niech idą do Egiptu, Arabii saudyjskiej , Pakistanu , Iranu , Afganistanu !!! A te ch*je (bo w większości to zdrowe byki w siłę wieku ) chcą tylko nasprowadzać siebie i swoje rodzinki , nabudować meczetów , i ciągnąć socjal !!!
A walczyć o swój kraj to co ? Walczcie k***a, zróbcie partyzantkę , czy zaciągnijcie się gdzieś ! Oni mają nieróbstwo we krwi ! Naoglądali się w TV satelitarnej jak to jest w Europie zajebiście. Tylko u nas kilka pokoleń na to pracowało!
Aż dziwię się ,że EU nie może zamknąć granic i pokazać wszystkim Fucka! 8-)

Riikko

2020-03-03, 18:14
jakos nie chce mi sie wierzyc w ta prawicowa propagande...

KMT10

2020-03-08, 14:01
Mój dziadek wstawał skoro świt i zapie**alał do roboty . Rodzice wstawali skoro świt do roboty . Mam 56 lat i wstaje k***a skoro świt do roboty . Nikt tu nie siedzi przed chatką z gówna od rana do nocy . Stąd mamy ten powiedzmy dobrobyt . Że k***a zapie**alamy do roboty . Żaden j***ny lewacko tępy pedał nie ma prawa mi mówić , że mam przyjmować do swojego kraju jakiegoś zj***nego brudnego nieroba . Tyle i ch*j . I k***a granice są po to aby na nich strzelać . Napisałem co myślę i od razu mi lepiej