18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godelo23

2012-09-25, 07:38
Z fabryki odkurzaczy w ZSRR odchodzi najstarsza pracownica. Dyrektor wygłasza mowę:
- Była pani z nami najdłużej ze wszystkich. Była pani najlepszą pracownicą. Tak więc w dowód uznania zasług dla kraju, za zgodą KC KPZR otrzymuje pani dyplom "Zasłużony dla socjalizmu" oraz Order Przodownika Pracy.
- A czy nie mogłabym w zamian dostać odkurzacza?
- Nie ma pani odkurzacza? Ani jednego pani nie wyniosła? Dobrze wiemy, wszyscy wynoszą.
- A wyniosłam, wyniosłam. Kilkanaście ich było... Ale co w domu złożyłam, to zawsze był Kałasznikow.

maxs90

2012-09-25, 07:51
przereklamowany i w ogole. przejdziesz trochę po piachu na polu i zaraz zacięcie. położysz nieostrożnie na ziemi i zaraz zacięcie, nie wspomnę już co się działo przy strzelaniu jak komuś upadł

Gu...........99

2012-09-25, 08:50
@up
Nie zapytam się, jaką trzeba być p*zdą żeby upuścić broń. Jedyna sytuacja w której broń może Ci wypaść na ziemię to wtedy, kiedy jesteś martwy.

mjrZenada

2012-09-25, 09:14
Jeżeli według was to jest ak-47.. ja pie**ole powieście się.

Swoją drogą Hickok45 na swoim kanale pokazał jak NAPRAWDĘ czyści się kałasza.

Nie da rady wrzucić bo jest o 4 minuty za długi.

manieeek

2012-09-25, 09:15
@maxs90 a może z beryli walili? ;x

punk-rocker

2012-09-25, 10:02
To nie jest prawdziwy kałach. Ma kolbę od emki więc jest hamerykański :(

Fedek

2012-09-25, 10:21
@Gurgul99
p*zdą to trzeba być jak się myśli ze prawdziwa akcja w polu to jest jak na filmie albo podczas asgieowskich zabaw. Jak byś po raz 10 napie**alał ten sam tor taktyczny to na pewno kałach by choć raz zanurkował w ziemi, ale co ja tam wiem. Przecież wy pseudo-wojskowi macie zajebiste przygotowanie i tyle wiecie ze ch*j

mjrZenada

2012-09-25, 10:29
punk-rocker, czyli idąc dalej tokiem Twojego rozumowania to jest Mercedes a nie Maluch, tak?


To powiedz mi jakiej narodowości są te kałachy?



ParabolaZła

2012-09-25, 15:52
Cytat:

dziadek napie**ala do beczki z 10m i nie trafia woooooowwww



"Ten dziadek" wystrzela w ciągu miesiąca tyle sztuk ostrej amunicji, co połowa naszej armii w pół roku (Nie wliczając w to misji "pokojowych"), o ile nie więcej.
Zna się na broni, umie się z nią obchodzić i tym bardziej celnie strzelać, a pudłowanie może się zdarzyć każdemu, ale nie Tobie, bo nikt Ci nawet pistoletu na kulki nie da do ręki, bo się postrzelisz w twarz, zaglądając co lufy.

Gu...........99

2012-09-25, 16:45
Fedek napisał/a:

@Gurgul99
p*zdą to trzeba być jak się myśli ze prawdziwa akcja w polu to jest jak na filmie albo podczas asgieowskich zabaw. Jak byś po raz 10 napie**alał ten sam tor taktyczny to na pewno kałach by choć raz zanurkował w ziemi, ale co ja tam wiem. Przecież wy pseudo-wojskowi macie zajebiste przygotowanie i tyle wiecie ze ch*j



Fedek napisał/a:

ale co ja tam wiem.



Wielkiego ch*ja wiesz, nigdy nie zdarzyło mi się upuścić broni, obojętnie czy były to działania w polu, strzelnica czy czyszczenie,
o broń się dba i szanuje bo to Twoje życie i bezpieczeństwo. Prywatnej też nigdy nie pokancerowałem o beton czy podłogę bo broń to paradoksalnie - życie. Jeśli ktoś nie potrafi trzymać np. poczciwego AMKS-a i wyjebie go w błoto to dla mnie jest p*zdą i tyle, niech się lepiej za miotłę złapie.
Pokaż mi broń a powiem Ci jaki jest jej właściciel, obita z każdej strony i brudna nie sprawia że ufam jej "operatorowi"

sdLechu

2012-09-26, 01:22
:maxs90 chyba miałeś na myśli m4a1 (ultrazawodny) albo pm-64 (taki polski wynalazek). Kałacha można zakopać w piachu, potem waląc nim o drzewo by otrzepać sprawdzić lufę i powinno być wszystko dobrze:D.

maxs90

2012-09-27, 20:26
@up no nie wiem u nas lecieliśmy na AKMS niestety MS bo składana kolba to gówno, do tego kałach z z lat 70'tych i uwierz ,że nie jednemu wyj***ło zacięcie na taktyce w piachu. Gurgul99 nie wiem czy byli p*zdami czy nie bo rade dawali ,ale jednak na wypasionych taktykach nocnych w maskach zdarzało się ,że ktoś się wyj***ł, etc puścił kałacha na ziemie... albo co lepsze zakopał kbk przy robieniu okopu (ale tutaj fakt, to były p*zdy:))

Fedek

2012-09-30, 22:49
co wy tam wiecie kolega Gurgul jest kamandosem i zawsze robi wszystko idealnie i nigdy nie upuścił a z nas p*zdy są i tyle :roll: gurgul nie ufa się to takim zadufanym w sobie napinaczom jak ty w wojsku i szybko zycie weryfikuje ich przechwałki