18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak w ZUS traktuje się obywateli?

MiaSanMia • 2013-02-24, 13:13
Standardowy dzień z życia pracowników ZUS.

tds1974

2013-02-24, 13:22
To Twój materiał czy znaleziony?

bloodwar

2013-02-24, 13:49
Czy wiecie, że w czołówce najbardziej irytujących instytucji państwowych rok-w-rok pierwsze miejsce zajmuje ZUS (na zmianę, czasami, z US) a mimo to w całej jego nowożytnej historii zdarzył się tylko jeden przypadek zaatakowania urzędnika tej instytucji i to na dodatek słownie a nie ręcznie (pan powiedział, że "przyjdę tu kiedyś z bombą i to wszystko rozpie**olę", przyjechała policja i zabrali go do psychuszki na badania, potem miał sprawę w sądzie bo był zdrowy). Dla porównania - rok w rok zdarza się od 300 do nawet 500 ataków na personel szpitali (które to mają bardzo wysokie miejsce na liście instytucji i zawodów szanowanych), kilkaset ataków na funkcjonariuszy policji i SM a co najciekawsze, w zeszłym roku było 17 ataków na... strażaków wykonujących czynności służbowe (a strażak to od początku istnienia tej instytucji, najbardziej szanowany zawód w Polsce)

damianwro

2013-02-24, 13:54
co za kłamliwy filmik! standardowy dzień pracy tych dzielnych pań prezentuje się tak: kawka, przerwa, kawka, pasjans, przerwa, plotki, 078, przerwa na kawkę, pasjans, "okienko nieczynne", plotki, kawka na przerwie, fajrant!

stery_srh

2013-02-24, 13:56
Oj tam, oj tam - mogło być gorzej: ;-)

Momonti

2013-02-24, 13:59
Ja powiem tak - wchodzę na pocztę, jest duża kolejka, biorę 10 numerków i idę w ch*j do sklepu. wracam - kolejka mniejsza i mniejsza szansa że mój numerek minie pod nieobecność. Inna sprawa że k***a na poczcie petentów obsługuje się wolniej niż w tempie ślimaczym. Co du ZUS u siebie w mieście nigdy dłużej niż 15minut w kolejce nie stałem. Do tego pani była uprzejma i pomocna, bez opie**alania się.

GrzesMk4

2013-02-24, 14:06
j***ne leniwe k***y, przydałoby się zaprosić jakąś gazete żeby opisali ładnie w którym urzędzie tak robią.

stery_srh

2013-02-24, 14:07
Momonti napisał/a:

Ja powiem tak - wchodzę na pocztę, jest duża kolejka, biorę 10 numerków i idę w ch*j do sklepu. wracam - kolejka mniejsza i mniejsza szansa że mój numerek minie pod nieobecność...


Za takie numery powinien być ch*j w dupę i to koński najlepiej. :hitler:

bloodwar

2013-02-24, 14:29
GrzesMk4 napisał/a:

j***ne leniwe k***y, przydałoby się zaprosić jakąś gazete żeby opisali ładnie w którym urzędzie tak robią.



W każdym?

M3L3R

2013-02-24, 14:56
Nie mozna bylo podejsc i sie spytac czy moga przyjac skoro nikogo nie ma?

mo...........id

2013-02-24, 15:17
masz czekac, wale, i g... masz do gadania

MlodyPoliglota

2013-02-24, 15:22
pobrał 10 numerków i sie pedał uważa za bystrego żartownisia. A wszystkich tych co tu jadą na ZUS to pewnie w budynku tej instytucji jeszcze nie widzieli. ZUS i owszem, pomyłka władzy (JAKO INSTYTUCJA), ale na pracowników złego słowa nie dam powiedzieć. Wiadomo, zdarzają się sk***iele co mają gorszy dzień, ale jakby pracownik na codzien był chamem, to by go na zbity pysk wyrzucili. Musi się uśmiechać i dziękować jak mu petent (teraz już klient) pluje w twarz

M3L3R

2013-02-24, 15:24
mongoloid napisał/a:

masz czekac, wale, i g... masz do gadania


To Ty bys czekal, ale chyba na zamkniecie. Inni potrafia sie grzecznie zapytac i wiedza na czym stoja :metalhead:

Bridgwater88

2013-02-24, 15:33
a moze mialy przerwe ? nie kazda leci wpie**alac kanapki tylko np chca sobie pogadac ? albo fb obczaic jak maja ;)

Co...........aa

2013-02-24, 15:57