18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak uwodzić kobiety

Sz...........an • 2011-11-24, 22:30


Wujek udziela rady na temat uwodzenia.

Cpt. Obvious

2011-11-25, 19:56
@maciek13lat

Niesylabiczne, kilka rażących błędów (nie dola), dużo słów-zapychaczy, brak interpunkcji, nieśmieszne. Cienka dupa z Ciebie.
:trollencjusz:

Sz...........an

2011-11-25, 20:19
xiontZ napisał/a:

@maciek98
Możesz się spinać ile chcesz ale to nie zmieni faktu że jesteś rzadki.



Nie muszę wystarczy że ty to robisz :) .

Rzadki? Pewnie jak twoja pensja na zmywaku.

yogibp

2011-11-25, 21:46
Ta żona miała szczęście , że chociaż w kuchni siedziała...

Takeda

2011-11-25, 22:13
Czytam te wasze komentarze w nadziei, że może jednak ktoś w końcu napisze coś zabawnego bądź inteligentnego (jak pod większością sadolowych uploadów, ależ mamy wspaniałych użytkowników), no ale jednak się zawiodłem.

jozinb

2011-11-25, 23:26
jedną z oznak tego ze maciek98 to jeszcze gimbus jest to, że odpisuje na każdy komentarz :D

EroMedic

2011-11-25, 23:33
xiontZ napisał/a:

@maciek98
Masz 13 lat. Chodzi mi tu o rozwój mentalny.

A co do tematu:
Niejeden się tu głowi,
Jak to się robi,
No a robi się to tak,
Na to zawsze gotowi...

Wiecie dzieci jakiż to wieszcz najlepiej nauczał sztuki wyrywania lasek? :mrgreen:



No brawo, znasz paktofonike..., ale tak serio, to po twoich wypowiedziach wnioskuje, że twój rozwój mentalny również nie osiąga 15stki. Choćby sam fakt, iż starasz się dorwać 'piwa' kiepskimi żarcikami i nawiązujesz bez sensowną konwersację przemiawia za niskim rozwojem mentalnym.

xiontZ

2011-11-26, 03:01
@EroMedic
Bezsensowną pisze się razem. Opanuj podstawy i wtedy możemy porozmawiać.

Sz...........an

2011-11-26, 09:34
EroMedic napisał/a:



No brawo, znasz paktofonike..., ale tak serio, to po twoich wypowiedziach wnioskuje, że twój rozwój mentalny również nie osiąga 15stki. Choćby sam fakt, iż starasz się dorwać 'piwa' kiepskimi żarcikami i nawiązujesz bez sensowną konwersację przemiawia za niskim rozwojem mentalnym.



Święta racja, zresztą zauważ że zdanie xiontZ-a musi być zawsze ostatnie.

xiontZ

2011-11-26, 12:14
EroMedic napisał/a:

No brawo, znasz paktofonike..., ale tak serio, to po twoich wypowiedziach wnioskuje, że twój rozwój mentalny również nie osiąga 15stki. Choćby sam fakt, iż starasz się dorwać 'piwa' kiepskimi żarcikami i nawiązujesz bez sensowną konwersację przemiawia za niskim rozwojem mentalnym.



maciek98 napisał/a:

Święta racja, zresztą zauważ że zdanie xiontZ-a musi być zawsze ostatnie.



Zajebiście się dobraliście. Jeden, k***a przygłup (EroMedic), którego jedynym wkładem w ten portal jest kilka debilnych komentarzy (od 2007 roku?!). A drugi trzynastolatek z manią wielkości. No komiczny duet wam wychodzi chłopaki. Tak trzymać ;)

sosik

2011-11-26, 13:16
Odpie**olcie się od niego matoły j***ne... To że ktoś sobie w nicku da przypadkowe cyfry to już ma oznaczać jego rocznik? Tacy wszyscy jesteście niby dorośli, a pie**olicie jak dzieciaki w piaskownicy...

Sz...........an

2011-11-26, 14:32
sosik napisał/a:

Odpie**olcie się od niego matoły j***ne... To że ktoś sobie w nicku da przypadkowe cyfry to już ma oznaczać jego rocznik? Tacy wszyscy jesteście niby dorośli, a pie**olicie jak dzieciaki w piaskownicy...



Już to xiontZ-owi kiedyś tłumaczyłem (w innych tematach też się czepiał że mam 13 lat ) , że cyfry w nicku nie muszą być odpowiednikiem wieku, ale jak widać nie dotarło. Najwidoczniej tak musi być i już.

EroMedic

2011-11-28, 09:27
xiontZ napisał/a:

@EroMedic
Bezsensowną pisze się razem. Opanuj podstawy i wtedy możemy porozmawiać.



Brawo xointz, wyłapałeś to... Nie jesteś tak głupi jakby się wydawało. :glasku:

Wąski1989

2012-01-22, 22:55
Bardzo dobry film. Wojciech Mann jak zwykle robi robotę :)