18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bleblebator1

2022-09-29, 10:35
W sam raz , aby własnym ciałem oczyścić pole minowe

Znawca_Cipek

2022-09-29, 10:49
Pies chyba myślał, że będzie następny. Wyszedł bezszelestnie. Po angielsku.

stopwar

2022-09-29, 11:54
A jeszcze niedawno gnoje popierali misję specjalną i wstawiali propagandowe klipy z motywem "Z".
ch*j może sobie jeszcze kulasa połamać, a i tak skończy jako Gruz 200.
Nie takich ruskij mir do pionu stawiał.

JanJankowski

2022-09-29, 12:12
Dokładnie. Ruskie teraz się obudza z letargu

AdamBrown

2022-09-29, 12:23
Pamietam że za Komuny ludzie tez robili niewiarygodne rzeczy, żeby tylko z woja sie wymigać.
Jedną z anegdot, pamiętam, ze goś przyjechał do jednostki z misiem, kazali mu się ubrac w mundur, a on powiedział, że jak nie będzie munduru dla misia, toon sie nie ubierze.
Na to kucharz spytał czy ma tez przygotowac porcje zupy dla misia.... :)

pytolsky

2022-09-29, 12:28
Kiedyś to się stosowało metodę na butelkę albo z octem, żeby tylko palec złamać, a tu widzę że się onuce w tańcu ze (sz)Mateczką Rasiją nie pie**olą

baronturbina

2022-09-29, 13:51
stopwar napisał/a:

A jeszcze niedawno gnoje popierali misję specjalną i wstawiali propagandowe klipy z motywem "Z".
ch*j może sobie jeszcze kulasa połamać, a i tak skończy jako Gruz 200.
Nie takich ruskij mir do pionu stawiał.


Bo to są j***ne, tępe i tchórzliwe sowieckie p*zdy. Przede wszystkim tępe. 'Z" jak Zjeby.


PabloSkills

2022-09-29, 17:39
Niedługo takich też będą brać. Jako tarcze lub wykrywacze min... coś się znajdzie.

Love_is_Love

2022-09-29, 18:06
OOO k***a dzięki za część pierwszą.

Majchol

2022-09-29, 20:33
Jeszcze się k***a zdziwi jak powiedzą mu "nadpęknięta kość się w koszarach zagoi, na front towarzyszu - macie drugą rękę, pistolet chwycicie".

~tedwaha

2022-09-29, 20:35
ja pie**ole

freaky

2022-09-29, 20:53
Jego matka powiedziała "złamał" czy stwierdziła, że "za mało"? xD

StiepanB

2022-09-29, 21:57
To juz nie pierwszy taki filmik. Jak widać ROSJANIE pie**ola służbę wojskową i nje mana zamiaru służyć mateczce Rosji. Niech ktoś wytlumaczy h*jmanowi i innym zjebom - normalne Rosjanie nie chcą ginąć w tym konflikcie jak psy i gotowi sa by im połamali rece i nogi - byle by nie isc na fron i ginac/zabijać innych. h*jman nie ogarnia chyba, ze w Rosji mieszkają normalnie ludzie, którzy tak samo jak Polacy - maja w dupie swoj rzad i swojego naczelnika. Kretyn cieszy się ze smierci rosyjskiego dziecka, kobiety lub starca - co jest godne pożałowania... no ale ukraińskiej sp***olinie sie nie dziwie - dostaje rozkazy to szczeka za hrywienki.

~tedwaha

2022-09-30, 04:06
StiepanB napisał/a:

nie ogarnia chyba, ze w Rosji mieszkają normalnie ludzie, którzy tak samo jak Polacy - maja w dupie swoj rzad i swojego naczelnika. Kretyn cieszy się ze smierci rosyjskiego dziecka, kobiety lub starca - co jest godne pożałowania... no ale ukraińskiej sp***olinie sie nie dziwie - dostaje rozkazy to szczeka za hrywienki.



No czy tacy normalni to ja nie wiem, jakoś przez pół roku dawali przyzwolenie na to, nawet na przykładzie tych blogerów pro rosyjskich, najpierw popierali wojne, szydzili z Ukraińców a potem sp***olili do Gruzji ja zaczeli mobilizować, dopóki wojna ich nie dotykała bezpośrednio, dawali na nią milczące przyzwolenie

Prawdziwymi rosjanami są dla mnie ci którzy opuścili kraj przed mobilizacją, nie chcąc być częścią tej zbrodniczej machiny a nie te szczury które uciekają przed mobilizacją i nagle wielkich przeciwników wojny udają w tych obsranych zbrojach, najgorszy możliwy sort tchórzliwych onuc