18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak UNIEWAŻNIĆ wybory

Dico666 • 2014-11-25, 16:02


Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2014-11-26, 11:26 ]
Do czasu wyborów, dla świętego spokoju niech sobie będzie na głównej. Potem przerzucam z powrotem do PiR

osa79

2014-11-25, 16:10
propaganda jak PO, PiS i wszystkie inne k***y w parlamencie...

Lexus23K

2014-11-25, 16:21
Nie kazda komisja jest uposledzona, wiec to nie ma sensu. W warszafce tak mogą robić.

donmelone

2014-11-25, 16:46
unieważniamy ! dość tej farsy ! won ! Zróbmy to !

marek119955

2014-11-25, 18:46
Polecam wrzucić ten film na stronę główną, niech zobaczy go więcej osób :)

ArchMag

2014-11-25, 20:30
Admina ..za przerzucenie tego filmu do działu polityka i religia powinno się ogolić na łyso i wytatuować na twarzy sierp i młot


Do ku**y nędzy - gdzie jest polityka w tym spocie - kogo on "agituje" i wychwala ..jaką partie ?!!!!!


o religii nawet nie wspomnę

Ten film dotyczy naszego narodu - w jak ciemnej dupie jesteśmy .... a admin dobroczynnie przerzuca go do polityki i religii

Archeolog

2014-11-25, 20:49
ArchMag napisał/a:

Admina ..za przerzucenie tego filmu do działu polityka i religia powinno się ogolić na łyso i wytatuować na twarzy sierp i młot


Do ku**y nędzy - gdzie jest polityka w tym spocie - kogo on "agituje" i wychwala ..jaką partie ?!!!!!


o religii nawet nie wspomnę

Ten film dotyczy naszego narodu - w jak ciemnej dupie jesteśmy .... a admin dobroczynnie przerzuca go do polityki i religii



Tobie powinni wytatuować ku*asa na twarzy za robienie kolejnego, politycznego szamba z mojego kochanego Sadistica. Nie podoba się, to won na Frondę, Republikę TV czy inne tym podobne gówno.

idwtlitpa

2014-11-25, 22:09
Sam chciałem wrzucić ale widzę że już jest :) Wiem że kraina Sadoli nie jest miejscem na tego typu filmiki ale do k***y nędzy nawet spokojnemu człowiekowi mogą puścić nerwy! Myślę że pójście na wybory i zrobienie sobie jaj jest idealnym zadaniem dla prawdziwego sadola bo skoro nie można w demokratyczny sposób nic zrobić w tym kraju to do k***y nędzy zróbmy sobie z nich jaja tak jak politycy robią sobie je z nas na codzień

De...........37

2014-11-25, 22:52
ArchMag, przeczytaj opisy i tytuły działów i dokładnie się zastanów do którego pasuje. Może na Hard? Może do Historii i Dokumentu? Nie k***A, do tego w którym jest obecnie ty tępa dzido.

rav4ever

2014-11-25, 23:43
ArchMag napisał/a:

Admina ..za przerzucenie tego filmu do działu polityka i religia powinno się ogolić na łyso i wytatuować na twarzy sierp i młot


Do ku**y nędzy - gdzie jest polityka w tym spocie - kogo on "agituje" i wychwala ..jaką partie ?!!!!!


o religii nawet nie wspomnę

Ten film dotyczy naszego narodu - w jak ciemnej dupie jesteśmy .... a admin dobroczynnie przerzuca go do polityki i religii




http://www.sadistic.pl/poczatek-zorganizowanych-protestow-w-polsce-1032014-vt268221.htm

Masz, tamto nie było w PiR, wnioski sobie wyciągnij sam.

mrVADER666

2014-11-26, 12:56
Hahahahaha "Lolek Sprawwiedliwy" rozj***ło mnie to

Bombardierru

2014-11-26, 13:33
Polecam resztę materiałów z Podziemna TV. Facet ma łeb na karku, wyraźnie widać, że popiera KNP oraz Ruch Narodowy, ale nie ma co się dziwić. Jeśli ktoś tu jest jeszcze "za młody" by samemu zrozumieć pewne sprawy które mają miejsce w polityce, ten Pan potrafi słuchaczowi otworzyć oczy.

p4nk1

2014-11-26, 14:51
To jest bezsensowne z dwu powodów. Primo: Będzie trzeba przygotować kolejne wybory, a za to zapłacą znowu podatnicy. Secundo: Szanse, że wynik w kolejnych zorganizowanych, po tych ewentualnie nieważnych wyborach będzie inny jest mniejsza, niż wygrana w totka.

Niestety nie mam pomysłu na alternatywę, ale to wyjście jest jak dla mnie idiotyczne.

ps. Ludzie zliczający głosy i tak nie czytają tych głupich komentarzy, a po nich praktycznie nigdy nikt do kart nie zagląda.

Andrzej_Brewasz

2014-11-26, 16:17
te dwie ósemki pojawiające się co jakiś czas w lewym górnym rogu to jakiś przekaz podprogowy, czy ki ch*j?

MirekJowisz

2014-11-26, 17:26
Sam osobiście biorę do lokalu gówno w woreczku (jeszcze nie wiem czy moje czy kota) i za kotarką mam zamiar je położyć na kartę wyborczą, kartę złożyć w pół i je zgnieść, a następnie wsadzić do urny. Sram na te wybory, sram na tę władze i ch*j im w oko