18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak umyć bagażnik na myjni

CrazyEdek • 2020-12-10, 07:50
A no tak.


Juzwa

2020-12-10, 11:54
O co wam chodzi? To wasze auto?

Radbug

2020-12-10, 11:57
Jestem pewny, z to kobieta musiała wpaść na taki genialny pomysł.

uzumw

2020-12-10, 12:41
nano50 napisał/a:

Wiele droższych wersji ma otwieranie bagażnika w pilocie. Pewnie mu się wcisnęło w kieszeni, a gość wpie**ala hot doga na stacji.



Trochę niefart w ch*j bo przed myciem bramka zawsze skanuje auto i widzi kształt a później jeszcze fotokomórki korygują a tu coś nie pykło albo klapa otworzyła się podczas mycia.

Teuwil

2020-12-10, 14:22
Juzwa napisał/a:

O co wam chodzi? To wasze auto?



ch*j z autem, jego auto to jego sprawa, ale oprócz samochodu uszkodził też myjnie.

Nazgrel

2020-12-10, 14:47
nowynick napisał/a:

tak z ciekawości to co to za piosenka? Jakiś musical?



W oryginale to jest The Shangri- Las - Remember ( Walking in the Sand)

KebabRemover

2020-12-10, 15:01
szoopyoku napisał/a:

może zamiast zamykania wcisnął otwieranie bagażnika w pilocie



moze to te nowoczesne i wygodne otwieranie bagaznika machnięciem nogą pod zderzakiem dla leniwych kurew? i ta leniwa głupia k***a nie zamkneła samochodu przed uruchomieniem myjni?

a jakim trzeba być pedofilem żeby słuchać piosenki gdzie k***isko o głosie 5 latki całą piosenke śpiewa o no no no no no, pomijając bit że jest ch*jowy to moze sie komus podobac ale zeby teraz pełno tych k***isk z głosikami smerfów tak śpiewa co nowa k***a

Erqti

2020-12-10, 15:23
czekałem aż przez te drzwi wpadnie jakaś świnka..

tigerqaz

2020-12-10, 17:23
Dziwne że czujniki laserowe nie zadziałały.
Po drugie tak wysoko wystający element, powinien automatycznie nie wzbudzić procesu mycia :/
ch*j nie myjnia. Dlatego wolę sobie sam myć auto. Ale nie dla bezpieczeństwa, tylko dla efektu.
Myjnia automatyczna nie dość że ch*ja umyje, to jeszcze te pie**olone szczotki nak***iają po lakierze z taką siłą, że rysy pojawiają się w tysiącach.

ququa

2020-12-10, 18:49
KebabRemover napisał/a:

moze to te nowoczesne i wygodne otwieranie bagaznika machnięciem nogą pod zderzakiem dla leniwych kurew? i ta leniwa głupia k***a nie zamkneła samochodu przed uruchomieniem myjni?
a jakim trzeba być pedofilem żeby słuchać piosenki gdzie k***isko o głosie 5 latki całą piosenke śpiewa o no no no no no, pomijając bit że jest ch*jowy to moze sie komus podobac ale zeby teraz pełno tych k***isk z głosikami smerfów tak śpiewa co nowa k***a



kebab zjedz snikersa bo nie jestes sobą po kolejnym Twoim poscie to sobie pomyslałem k***a ale j gosc jestes sfrustrowany

23456789

2020-12-10, 20:26
Jak znam życie czujniki wyłączone bo się maszyna zatrzymywała a obsługa na fajce.

Sraj1

2020-12-11, 02:25
Czerstwy napisał/a:

Jakim upośledzonym dzbanem trzeba być żeby odj***ć tak bezmyślną akcje. W jaki sposób ktoś w ogóle się porusza po drodze tym samochodem nie stwarzając zagrożenia, jeśli nie potrafi nawet go oddać prawidłowo na myjnie automatyczną. Równie durne posunięcia robią ludzie odjeżdżający z pistoletem dystrybutora paliwa na stacji.



Większość "trochę" droższych aut (czyli takich których cena wynosi więcej niż 70% średniego kupowanego w Polsce auta) posiada obecnie takie coś jak otwieranie bagażnika z pilota pilota-kluczyka. Czasami wystarczy nieopatrznie włożyć pilot do tylnej kieszeni i usiąść na dupie i można wrócić mając otwarty bagażnik. Albo szyby. Sam kilka razy to ćwiczyłem. Ewentualnie to auto może mieć czujnik pod zderzakiem który też otwiera bagażnik z nogi "jak się ma zajęte ręce" i tutaj został on uruchomiony przez szczotkę.
Jakbyś nie był przedstawicielem biedoty którą stać co najwyżej na 16-letniego paska z wyp***zianą golonkowo-szparagowym piardem przez Helmuta dziurą w fotelu, to byś się tak nie dziwił.

CzerstWybut

2020-12-11, 07:35
Czerstwy napisał/a:

Jakim upośledzonym dzbanem trzeba być żeby odj***ć tak bezmyślną akcje. W jaki sposób ktoś w ogóle się porusza po drodze tym samochodem nie stwarzając zagrożenia, jeśli nie potrafi nawet go oddać prawidłowo na myjnie automatyczną. Równie durne posunięcia robią ludzie odjeżdżający z pistoletem dystrybutora paliwa na stacji.



W nowych samochodach jest otwieranie bagaznika z guzika, z pilota też no i opcja machnięcia nogą pod zderzakiem. ch*j wie czy myjka nie otworzyla sama ten bagażnik lub koleś przypadkowo z kieszeni nie otworzyl.

hueip8

2020-12-11, 09:51
Zajebiście duża przestrzeń ładunkowa się zrobiła :)

uki1

2020-12-11, 16:40
uzumw napisał/a:

Trochę niefart w ch*j bo przed myciem bramka zawsze skanuje auto i widzi kształt a później jeszcze fotokomórki korygują a tu coś nie pykło albo klapa otworzyła się podczas mycia.



wiesz jak to działa ?
jesteś specem ?
i niema tu grama złośliwości , poprostu pytam bo sam kuwa nie wiem :P

adamsradam

2020-12-11, 22:33
a to prawdopodobnie Norwegia, to w sumie nie ma co sie dziwic :D