18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak trenują najlepsi - Fedor Emelianenko

Sevelis • 2012-06-13, 11:24
Końcowa faza przygotowań do walki z Pedro Rizzo :)


Novik

2012-06-13, 23:23
potwór :d tam widziałem łapał typa ja juz bym odklepał :d

Złowroga Pralka !

2012-06-14, 07:40
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

Siłownia za 450zł? Nie wiem skąd u ludzi przeświadczenie, że, aby zmienić swój wygląd (schudnąć, nabrać masy i wyrzeźbić się), potrzebna jest siłownia, hantle, czy cokolwiek innego.

Mało kto wie, że trening ogólnorozwojowy daje zajebiste efekty, znacznie szybsze i lepsze niż "pakowanie" na siłce. Takie pompki na przykład. W zależności od rozstawu rąk, umieszczenia, nachylenia ciała, bądź różnej wysokości oparcia stóp, względem angażujemy kompletnie różne partie mięśni - barki, motyle, tricepsy, klatka górna, dolna i kaptury. Dorzućcie do tego skakankę, drążek, przysiady i unoszenia na rękach (de facto - jak pompki - można rozwijać partie barków i i rąk, nawet przedramiona, w zależności od ułożenia podczas wykonywania ćwiczenia). Plus oczywiście coś na brzuch (ja preferuję relaksacyjnie 6 weidera 3x10).

A teraz najważniejsze, efekty przychodzą jedynie, kiedy DOKŁADNIE i powoli wykonujemy ćwiczenia, wyraźnie obciążając. Każda seria winna również zakończyć się na "aaaaaaaarrrghhhhh k***a już nie mogę". Lepiej na początku robić po 10 prawdziwych, wolnych, dokładnych pompek, niż po 30 z dupy.

Co drugi - trzeci dzień, 30-40 minut, w domku, w pokoju... jeszcze zmiana diety (trochę więcej białek - twarożki, serki wiejskie, jajka, etc), przestać żreć czipsy w ogóle, słodycze zredukować, browary zredukować, oprócz tego jeść normalnie i 2 miechy później się nie poznacie.

Do hejterów: tak, to autopsja, siłownia jest z dupy :) Chyba, że ktoś lubi się lansić i wydawać kasę.

Trochę zboczyłem, bo Fiodora wyraźnie wali sylwetka. On ćwiczy kondycję, wytrzymałość i szybkość. Chodzi tylko o analogię ćwiczeń w warunkach właściwie bezsprzętowych. Da się? Da. Fantazja i jazda ;)



100% racji

http://a6weidera.pl/serie_i_cykle.html to + http://www.100pompek.pl/ + rower = zajebisty efekt ;D

matx

2012-06-14, 13:04
white_rabit napisał/a:

@matx
co ci z sylwetki jak nic z nią nie potrafisz zrobić?
równie dobrze możesz zainwestować w doping i półroczną kurację syntholem, ale po co?
są ludzie dla których ważniejsze są "osiągi" niż rozje**na wątroba i 50 cm w łapie.
Powodzenia w życiu :)

PS. nie lubię Fedora dlatego że jest ruskiem, ale pełen szacunek za to co robi na ringu i za stosunek do życia


Skad wiesz, ze nie potrafie? Ja zarowno robie trening na sile, na kondycje jak i na mase i syletke wiec nie gadaj mi glupot. Dlatego watrobe mam zajbista i do tego prawie 50 cm w lapie.

glinglqnglowy glunglak napisał/a:

@matx

Jeśli nie wyraziłem się jasno, wybacz. Pogódź się z tym, że nigdy nie będziesz umiał czytać ze zrozumieniem.

Ponad to, jeśli uważasz, że treningiem ogólnorozwojowym nie można osiągnąć rezultatów analogicznych, nawet lepszych od "chłopaków z siłowni", nie będę wyciągał Cię z błędu. Swoją drogą, ciekawe jaka zajebista jest rzeźba Twoich palców, pewnie trenujesz godzinami wyczynowe napie**alanie na klawiaturze.


Okej, okej ale mi pojechales, daj spokoj.
Ty bedziesz mnie pouczal, osobe, ktora rozpoczela trening wlasnei w domu jako nastolatek i od 16,17 roku zycia chodzi na silownie przynajniej 5,6 razy w tygodniu po pare godzin. Ale okej, jestem pewnie w bledzie.
Jesli mowisz, ze robisz A6W w domu to powodzenia. Powiedz to jakiemus trenerowi na silowni to Cie wysmieje. Najpierw zwieksz mase a potem wez sie za A6W, ktore w momencie jesli juz zdobyles mase to sluzy w podkresleniu sylwetki.
A te ostatnie zdanie to juz przeszedles samego siebie, brak arguemtnow zmusil Cie to takiego smiesznego pojazu xd

sadolfan

2012-06-14, 23:26
czy mi sie wydaje czy fedor nabral masy ?

Lupido

2012-06-16, 11:21
@Leothyr
Kto pisał o pseudotreningach w domu? Bo mam wrażenie, ze dopiero Ty. Jak potrzebujesz oglądać facetów, żeby mieć motywację do treningów to okej, mi wystarczył zeszyt treningowy, którego pan profesjonalista pewnie nie prowadzi :) Mamy różne pojęcie o treningu i diecie zapewne. Mój domowy trening o wiele bardziej spełnia moje wymagania i potrzeby od tego na siłowni. Może Ci się wydać dziwne 3 ćwiczenia na klatkę po 6 serii o 25 sekundowych odpoczynkach z zegarkiem w ręce, potem drążek, przysiady i brzuszek przez 3-4x w tygodniu. Bo co ja po tym osiągnę, chyba rzeźbę tylko, nie? Nie poznasz treningu, nie przetestujesz, to nie wypowiadaj się na jego temat, bo nic o nim nie wiesz. To, że sam w domu robiłeś pompki i brzuszek wedle własnego uznania, a nie według profesjonalnego treningu domowego dostosowanego do wszystkich, nie znaczy, że coś o tym wiesz.

Gienek2

2012-06-20, 09:35
taa klucha podlewana wódką staję się z żelaza

Pierrottheclown

2013-03-17, 16:53
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

Siłownia za 450zł? Nie wiem skąd u ludzi przeświadczenie, że, aby zmienić swój wygląd (schudnąć, nabrać masy i wyrzeźbić się), potrzebna jest siłownia, hantle, czy cokolwiek innego.

Mało kto wie, że trening ogólnorozwojowy daje zajebiste efekty, znacznie szybsze i lepsze niż "pakowanie" na siłce. Takie pompki na przykład. W zależności od rozstawu rąk, umieszczenia, nachylenia ciała, bądź różnej wysokości oparcia stóp, względem angażujemy kompletnie różne partie mięśni - barki, motyle, tricepsy, klatka górna, dolna i kaptury. Dorzućcie do tego skakankę, drążek, przysiady i unoszenia na rękach (de facto - jak pompki - można rozwijać partie barków i i rąk, nawet przedramiona, w zależności od ułożenia podczas wykonywania ćwiczenia). Plus oczywiście coś na brzuch (ja preferuję relaksacyjnie 6 weidera 3x10).

A teraz najważniejsze, efekty przychodzą jedynie, kiedy DOKŁADNIE i powoli wykonujemy ćwiczenia, wyraźnie obciążając. Każda seria winna również zakończyć się na "aaaaaaaarrrghhhhh k***a już nie mogę". Lepiej na początku robić po 10 prawdziwych, wolnych, dokładnych pompek, niż po 30 z dupy.

Co drugi - trzeci dzień, 30-40 minut, w domku, w pokoju... jeszcze zmiana diety (trochę więcej białek - twarożki, serki wiejskie, jajka, etc), przestać żreć czipsy w ogóle, słodycze zredukować, browary zredukować, oprócz tego jeść normalnie i 2 miechy później się nie poznacie.

Do hejterów: tak, to autopsja, siłownia jest z dupy :) Chyba, że ktoś lubi się lansić i wydawać kasę.

Trochę zboczyłem, bo Fiodora wyraźnie wali sylwetka. On ćwiczy kondycję, wytrzymałość i szybkość. Chodzi tylko o analogię ćwiczeń w warunkach właściwie bezsprzętowych. Da się? Da. Fantazja i jazda ;)



Ale pie**olisz... Widać, że mało masz pojęcia na ten temat.