18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to tak?

Halman • 2020-12-30, 08:24

samochód na ulicy?
i jeszcz jedzie?


McQurwa

2020-12-30, 08:39
Myślała że podwójna linia na jezdni to zebra dla pieszych

35i

2020-12-30, 09:00
Głupia c**a, to fakt. Natomiast gościu z Chevroleta ma przej***ne, przyciął na podwójnej ciągłej do lewoskrętu (tablica ze strzałkami). Nie powinno go tam być.

Tranquillum

2020-12-30, 09:30
35i napisał/a:

Głupia c**a, to fakt. Natomiast gościu z Chevroleta ma przej***ne, przyciął na podwójnej ciągłej do lewoskrętu (tablica ze strzałkami). Nie powinno go tam być.



Co ty pie**olisz?
To właśnie pieszego nie powinno tam być.. A przepisy w teorii i w praktyce to dwie różne rzeczy..

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-30, 09:37
No tak... bo po h*j się spojrzeć w lewo... Nie żal głupiej k***y.

35i

2020-12-30, 11:09
Tranquillum napisał/a:

Co ty pie**olisz?
To właśnie pieszego nie powinno tam być.. A przepisy w teorii i w praktyce to dwie różne rzeczy..


Prawo o ruchu drogowym rzecze:
Art. 13 pkt 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Typowe "nie wiem, ale się wypowiem". A pie**oliłem Twoją starą.

23456789

2020-12-30, 20:12
35i napisał/a:

Prawo o ruchu drogowym rzecze:
Art. 13 pkt 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Typowe "nie wiem, ale się wypowiem". A pie**oliłem Twoją starą.



Ty serio cytujesz Polskie prawo ? A w jakim języku masz banery po lewo na tym filmie ?

35i

2020-12-30, 20:34
23456789 napisał/a:

Ty serio cytujesz Polskie prawo ? A w jakim języku masz banery po lewo na tym filmie ?



A co to ma wspólnego z wypowiedziami baranów, którzy się tutaj produkują? Tym bardziej, że kodeksy europejskie opierają się na zapisach Konwencji wiedeńskiej o ruchu drogowym. Reasumując, piesza miała tam prawo przejść zachowując szczególną ostrożność (czego już nie zrobiła), a kierowca białego samochodu złamał prawo omijając pojazdy stojące na czerwonym świetle, jednocześnie przecinając podwójną ciągłą.
Edit: sprawdziłem, Rosja również jest sygnatariuszem tej konwencji.