18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to się mogło stać..?

Halman • 2021-08-05, 06:57

mały problem ze szklanymi meblami... :-D

Zbyszard

2021-08-05, 10:54
grudzin7 napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem na ch*j komu kupować szklane stoły. Ani to ładnie nie wygląda, bo wszędzie widać ślady po paluchach, ani to praktyczne, bo nie można nic cięższego postawić i ciągle trzeba uważać aby niczym nie stuknąć bo popęka. Bez sensu



Potwierdzam... Brudzi się i od góry i od dołu, trzeba uważać jak się chodzi bo przezroczyste, nie widać i łatwo się pie**olnać o taki blat.

Marcinqqq

2021-08-05, 11:41
jestem ekspertem, stół miał wadę fabryczną, lub zaj***li w niego już kiedyś, po takim zabiegu w szkło hartowane wystarczy stuknąć jak na filmie i efekt gotowy, to tak w skrócie oczywiście.

KoBi44

2021-08-05, 12:05
DMT napisał/a:

Koło samo w sobie nie jest geometryczną doskonałością,...
Takową otrzymamy dopiero poprzez obrót koła wokół jego osi centralnej, przy zachowaniu odpowiedniego stosunku grubości koła, do jego promienia. Powstanie nam wtedy kula, która faktycznie jest figurą doskonałą...



Koło to bryła inteligencie a nie figura

Halman

2021-08-05, 12:07
KoBi44 napisał/a:

Koło to bryła inteligencie a nie figura



pisał o kole i kuli... :homer:

Xs...........33

2021-08-05, 13:25
Kamerki jakby mąż chciał żonę nakryć na czymś

robsonx79

2021-08-05, 13:50
grudzin7 napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem na ch*j komu kupować szklane stoły. Ani to ładnie nie wygląda, bo wszędzie widać ślady po paluchach, ani to praktyczne, bo nie można nic cięższego postawić i ciągle trzeba uważać aby niczym nie stuknąć bo popęka. Bez sensu



Tak samo jest ze szklanymi drzwiami osadzanymi nawet nie w ramkach, tylko zupełnie bez wzmocnień. Same zawiasy i klamka. Sporo na sadolu już filmików z takich akcji było.

Marcin360360

2021-08-05, 14:11
Niemiecki gowno. Ale nie bójcie się zaraz pójdziecie do lidla i w minute im kupicie 100 takich stołów barany. Tusk przyjechał by było jak kiedyś byście byli psami.

picolo

2021-08-05, 14:33
Przyklęknie pod biurkiem to mu szef wybaczy.

mesjans

2021-08-05, 17:09
Nigdy nie kupię sobie stołu ze szkła. Kiedyś zaszliśmy do kumpla na wódeczkę kupiliśmy dwie 0,7 jego kobita narobiła cały stół szamy i oczywiście szklany stół. Stół jebnął zanim pierwszego kilona przechyliliśmy, szama cała w szkle, dwie 0,7 pobite. Sklepy już były pozamykane więc ani pojedli ani popili.

Zasysacz

2021-08-05, 18:05
mesjans napisał/a:

Nigdy nie kupię sobie stołu ze szkła. Kiedyś zaszliśmy do kumpla na wódeczkę kupiliśmy dwie 0,7 jego kobita narobiła cały stół szamy i oczywiście szklany stół. Stół jebnął zanim pierwszego kilona przechyliliśmy, szama cała w szkle, dwie 0,7 pobite. Sklepy już były pozamykane więc ani pojedli ani popili.



Ale nadal mogli por*chać :P

Azyll

2021-08-05, 19:52
XD wyobraźcie sobie, że tam są dwie dziewczyny zamiast tych chłopaków. Zamiast spokojnej reakcji jak u nich byłby tylko pisk

JednorękiBandyta

2021-08-07, 01:25
To jest fizyka, ktoś kto ma nie tyle że odrobinę wyobraźni a cokolwiek pojęcia o fizyce od razu widzi dlaczego tak się stało pie**olną w krzesło za 1/5 stołu ocalała za krzesłem, Coraz lepsze te projekty :D

Justynka99

2021-12-19, 05:51
Halman napisał/a:

też jestem zwolennikiem solidnej tradycji gdzie można bez żadnych obaw pobawić się z koleżanką na takim stole;



Ty po śmietnikach ten cały złom zbierasz, że masz tego tyle?