18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to się mogło stać..? 2*

Halman • 2021-12-18, 14:27

widocznie bóg tak chciał a woli boga się nie przeciwstawisz... :-D

*tutaj jedyneczka jakby ktoś pytał...

Zbyszard

2021-12-18, 22:22
Irokez napisał/a:

Jednak przed TV na kawę taki nie jest zły, zaleta że optycznie nie zagraca pomieszczenia. I tyle zalet. Mi wystarczyły. Zaj***nie kolanem w róg boli tak samo w drewnianym dębowym jak i szklanym.



No nie, różnica jest taka, że drewniany widzisz od razu nawet kątem oka, szklany blat nie widzisz bo widać to co jest pod nim - podłoga, dywan co tam kto ma.
Miałem kiedyś szklany stolik, sprzedałem na olx za parę zł bo już miałem dość. Szklany blat trzeba myć i od góry i od spodu, nie wytrzesz dobrze to smug narobi, dotkniesz ręką to ślady zostają, postawisz szklankę - ślad zostaje. Byle co przesuniesz to się rysa może zrobić. Nigdy więcej.

MarekJarek1

2021-12-18, 23:12
Macie klatkę, na której widać, gdzie zaczyna się kruszenie.
Szkło pewnie z Chin albo z jakiegoś januszexu. Mam na chacie szklane drzwi grubości 8mm, którymi niejednokrotnie pie**olnąłem o ścianę przez nieuwagę a tu wystarczył ciężar samej nogi od stołu.

Prawdziwe hartowane szkło:
https://www.youtube.com/watch?v=VW_Ml5Ttglg


BrajanMoczywąs

2021-12-19, 01:22
ch*ja się znacie „fizycy”.
Pęknięcie powstało od lewej ręki. Gość wygiął szybę co świadczy zmiana odbitego światła tuż przed pęknięciem i promieniowanie pęknięcia idące od ręki. Do tego efekt hartowanego szkła daje rozprysk poprzez rozprzężenie swojej materii.
Proponuję obejrzeć filmik na slow motion.

Sirk

2021-12-19, 03:00
No szkoda chłopa nie por*chac dziś i pojutrze za to że jest j***nym debilem :->

baronturbina

2021-12-19, 09:07
Aga2010 napisał/a:

Ty cwe*u


Dzieci nie kłucie się! Okres świat Bożego narodzenia nadchodzi. Chrystus był miły dla wszystkich! Okażcie serce w świętym adwencie!

Perhydrol

2021-12-19, 11:25
Wszyscy się kłócą jak to się stało a nikt nie zapytał: Po jaki ch*j?

StaryJakCieRobił

2021-12-19, 13:16
Na ch*j kupować mebel gdzie położenie na nim szklanki grozi totalnym rozj***niem go?

Pawehan

2021-12-19, 13:19
BrajanMoczywąs napisał/a:

ch*ja się znacie „fizycy”.
Pęknięcie powstało od lewej ręki. Gość wygiął szybę co świadczy zmiana odbitego światła tuż przed pęknięciem i promieniowanie pęknięcia idące od ręki. Do tego efekt hartowanego szkła daje rozprysk poprzez rozprzężenie swojej materii.
Proponuję obejrzeć filmik na slow motion.





MarekJarek1 napisał/a:

Macie klatkę, na której widać, gdzie zaczyna się kruszenie.
Szkło pewnie z Chin albo z jakiegoś januszexu. Mam na chacie szklane drzwi grubości 8mm, którymi niejednokrotnie pie**olnąłem o ścianę przez nieuwagę a tu wystarczył ciężar samej nogi od stołu.
Prawdziwe hartowane szkło:



Dokładnie Noga tego stołu spowodowała pęknięcie przez niezbyt silny ale "punktowy" nacisk na szkło hartowane które jest słabsze na takie działanie niż zwykłe szkło . Mimo że hartowane jest kilka razy mocniejsze

:-|

Xumme

2021-12-19, 13:40
Aga2010 napisał/a:

Oparł o nogę od fotela gapa



czyli jeszcze nie doszłas do etapu fizyki w szkole? no nic.. poczekamy..

brylant1412

2021-12-19, 20:07
będzie miał puzzle na zimowe wieczory

Wepss

2021-12-21, 00:07
Na ch*j komu szklany blat.