18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to jest.

PoloniaJuby • 2015-04-22, 02:16
Miałem temat założyć jutro rano, ale jako że zapewne zapomnę zrobię to teraz...


Zacznę od początku...

Kilka miesięcy temu dostałem wezwanie na policje w charakterze świadka w nieznanej mi sprawie. Jako porządny obywatel wyznaczonego dnia pojechałem dowiedzieć się o co chodzi. Jakież było moje zdziwienie gdy dwójka policjantów która mnie przesłuchiwała zaczęła cytować słowo w słowo moje posty z Sadistica w których nie przychylnie odnosiłem się do : Cyganów, arabów, czarnych, partii rządzących,pedałów itd Troszkę się uśmiałem jak mi to czytali :D

Panowie spytali czy to ja pisałem te posty, no to zgodnie z prawdą powiedziałem że tak i mili panowie puścili mnie do domu.

Kilka tygodni temu odwiedził mnie dzielnicowy z kolejnym wezwaniem, tym razem już nie jako świadek a jako oskarżony... Na komendzie dowiedziałem się że sprawa została skierowana do prokuratury. Jestem oskarżony o : Dyskryminacje ze względu na kolor skóry, orientacje seksualną, płeć. Propagowanie faszystowskiego lub totalitarnego ustroju państwa, no i za " mowę nienawiści" Mam czekać na jakieś zawiadomienie z sądu lub z policji.

Co ciekawe.. chciałem znaleźć ten temat w którym pisałem te rzeczy, więc wklepałem w google to co pisałem z dopiskom sadistic, nie znalazłem tych tematów..za to znalazłem ciekawszą rzecz.. stronkę na której ludzie na Nas donoszą.

http://www.zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/typ/2

Poszukajcie swoich postów, bo niedługo może zapukać do Was stróż prawa i wręczyć wam wezwanie na komendę. :)

Po co o tym piszę? Po to żeby przestrzec Was przed tymi konfiturami. Jak widać można mieć sprawę w sądzie za poglądy :) Taka to właśnie wolność słowa :)

Z krótkiej rozmowy z policjantem dowiedziałem się że mają kilkadziesiąt spraw z samego sadistica.

Mam nadzieje że administracja nie zachowa się jak tępe parówy i nie usunie tego tematu.



p.s. o dalszych postępach w tej sprawie będę informował na bieżąco.


p.s.2 Tylko mi nie piszcie w komentarzach " mogłeś nie obrażać nikogo to byś nie miał sprawy , No bo kto nigdy nie powiedział złego słowa na jakaś grupę etniczną, społeczną czy innych pedałów niech pierwszy rzuci kamieniem.


Pozdrawiam. :lodowka:

kubeleks

2015-04-22, 02:57
Debil jesteś że się przyznałeś, odmawiasz składania zeznań koniec do widzenia. Bierzesz kogoś kto ma dostęp do komputera w mieszkaniu, i jest 2 podejrzanych, a jeden winny. Prokuratura znając życie zaraz umorzy śledztwo bo " nie wykryją sprawcy", oni sobie w statystyki polepszą i wszyscy happy.

crankshaft

2015-04-22, 03:11
Sam jesteś debil. Co bierzesz, jak k***a bierzesz? Do końca widzenia? Ty to się dopiero z p*zdy urwałeś.
No k***a papuga za darmo. Ciulu ty niedorobiony. Ty zrozum łajzo, kto ci pozwala tak pisać. I zrozum debilu, kto udostępnia twoje dane... Podziękuj sadolowi. Sadol wolnością dla wszystkich, podpie**alaczem też.

Kumasz system pojebie czy nadal zbyt głupi na to jesteś?

mazin

2015-04-22, 03:18
Cała sprawa ma kilka aspektów.

Po pierwsze, wolność słowa to mit. Taki zapis w Konstytucji, który ma udowadniać, że jesteśmy krajem europejskim i nowoczesnym. W praktyce, jak działa wolność słowa, przekonał się twórca antykomor.pl , Krzysztof Waszkowski skazany za krytykowanie Michnika i za ujawnienie prawdy o Wałęsie, Wojciech Sumliński - który co prawda wygrał wszystkie sprawy, ale prokuratura zarzucała mu całe stosy idiotycznych rzeczy (niezawisła prokuratura- dobre sobie). Dowiedział się Matka Kurka, który miał czelność zapytać się, jak Owsiak przewala te wszystkie zebrane w pocie czoła przez dzieci miliony.

Drugi aspekt, to pytanie: dlaczego tacy donosiciele donoszą. Nie z powodu przekonań, wiary w to, że komukolwiek dzieje się krzywda, czy z powodu jakichkolwiek wyższych pobudek. Oni po prosu dostają za to pieniądze. Fundacje, takie jak Otwarta Rzeczpospolita czy "Teatr" 3Rzecze to preteksty do podkarmiania lewactwa, które jak do miski miodu ciągnie (wyobraźcie sobie, że jesteście przygłupawym lewakiem, bez szkoły, umiejętności i rozumu, przymierającym głodem w jakimś skłocie i ktoś wam proponuje jakiś ochłap, który wydaje się wam skarbem). Każde zgłoszenie to kolejne pieniądze. Wystarczy poszukać w KRSach, kto stoi za tymi fundacjami.

Po trzecie - tresura. Żydokomuna nas najzwyczajniej w świecie tresuje. Tak jak tresuje się psy, układa się konie, czy przyucza kota, by srał tylko do kuwety. Elementy tej tresury to "prawa człowieka", związki partnerskie, pedalstwo, które rzekomo jest prześladowane, a także wielkie dyskusje o aborcji, in vitro i zdejmowaniu krzyża. Nazywanie każdego oponenta faszystą, wmawianie nam rzekomych zbrodni i poczucia winy. Idzie to w parze z planami socjalistów z UE, z których spora część to przecież też Żydzi. albo szabesgoje, czyli pożyteczni idioci. Wszechobecna inwigilacja, donoszenie, kłamstwa w mediach, zakłamanie historii w szkole, gender w przedszkolu - to wszystko elementy tej samej układanki. TRE-SU-RA. Społeczeństwo musi być generalnie skłócone, stłamszone polityczną poprawnością, podzielone dyskusjami nad takimi pierdołami jak prawa pedałów czy zawartość czyjejś macicy.

A zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego nie wolno nam mieć broni w domach? Dlaczego obce służby mają prawo działać na naszym terenie (od trzech czy czterech lat)? Dlaczego stopniowo pozbawia się praw rodziców do ich własnych dzieci?

Po czwarte - system sprawiedliwości w Polsce. Nagromadziło się tego już trochę i trudno pisać o wszystkim, napiszę tylko tyle, że trzeba mieć wyjątkowo dużo szczęścia, żeby trafić w sądowej loterii na normalnego sędziego. Wielu już poczuło "maliny i miód" i wiedzą jak orzekać, żeby w przyszłości awansować.

Poza tym -po piąte - jeśli kogoś zainteresował temat, to powinien poszukać i KONIECZNIE dowiedzieć się, co to jest:
- hasbara
- B’nai B’rith
- kim był Ibrahim ibn Jakub i co robił na naszych ziemiach
- kogo i w jakiej sytuacji przedstawia 8 część drzwi gnieźnieńskich
- kogo i za co napomina żona Władysława Hermana Judyta, przedstawiona na jednym z fragmentów drzwiach płockich
- jakiej narodowości byli handlarze sprzedający Murzynów do USA
- czy normalne jest, gdy żony dwóch najważniejszych osób w państwie, to znaczy Prezydenta i Marszałka Sejmu są innej narodowości niż ich mężowie - i czy to dobrze dla takiego kraju? A co, gdy tacy mężowie są zwykłymi pantoflami?

i wiele wiele innych ciekawostek oraz pytań, na które niesposób znaleźć odpowiedzi, jeśli się jest bezmózgim lewakiem.

PoloniaJuby

2015-04-22, 03:22
@kubleks



To nie takie proste, z kompa korzysta jeszcze moja kobita. Wolałem się przyznać niż robić jej jakiekolwiek problemy. Uwierz że tak latwo te mendy nie odpuszczają. Pozatym jestem ciekawy jak ta sprawa sie potoczy :)

el...........wy

2015-04-22, 03:26
Za każdym j***nym razem jak się komuś pisze, żeby się trochę pohamował, bo potem wezwania przychodzą to takie cwaniaczki jak autor piszą- e ch*ja tam pie**olisz ja się nie boję, zresztą to pewnie ściema.
Przecież takich tematów jak ten to już były dziesiątki i każdy ma tego świadomość, więc nie wiem skąd potem zdziwienie.

Sprawa jest prosta- ktoś wymyślił sobie, że będzie stróżem poprawności politycznej i jeszcze na tym zarobi, bo będzie łapał dofinansowania- jedno za drugim.
Warto jednak zauważyć, że to zawistne cebulaki, których jedynym poglądem jest "j***ć żydów" dają pracę jakiemuś pie**olonemu lewakowi, który żyje z tego, że idioci muszą się powyżywać w internecie.

Prawo jest ch*jowe, ale nie pozostawia złudzeń, że wolność słowa nie istnieje, więc nie wiem skąd głupkowate ironizowanie typu "taką mamy właśnie wolność słowa".

crankshaft

2015-04-22, 03:29
A jaki zarzut? Konkretnie, musisz mieć na to kwity. Paragrafy.

I bardzo dobrze, że ci doj***li. Bo to ty żyjesz nienawiścią, rasizmem i nacjonalizmem palancie ty.

No patrz Elcoś tam, się zgadzamy. No to jest niepojęte.

PoloniaJuby

2015-04-22, 03:42
elBiaauawy napisał/a:

Za każdym j***nym razem jak się komuś pisze, żeby się trochę pohamował, bo potem wezwania przychodzą to takie cwaniaczki jak autor piszą- e ch*ja tam pie**olisz ja się nie boję, zresztą to pewnie ściema.
Przecież takich tematów jak ten to już były dziesiątki i każdy ma tego świadomość, więc nie wiem skąd potem zdziwienie.

Sprawa jest prosta- ktoś wymyślił sobie, że będzie stróżem poprawności politycznej i jeszcze na tym zarobi, bo będzie łapał dofinansowania- jedno za drugim.
Warto jednak zauważyć, że to zawistne cebulaki, których jedynym poglądem jest "j***ć żydów" dają pracę jakiemuś pie**olonemu lewakowi, który żyje z tego, że idioci muszą się powyżywać w internecie.

Prawo jest ch*jowe, ale nie pozostawia złudzeń, że wolność słowa nie istnieje, więc nie wiem skąd głupkowate ironizowanie typu "taką mamy właśnie wolność słowa".



Cwaniaczki jak autor? bo co? bo mam swoje zdanie na jakiś temat?

Tak, rozgryzłeś mnie szeryfie... wymyśliłem to o 2 w nocy żeby dostać parę piw od moich wirtualnych kolegów :homer:

Akurat Ty jesteś ostatnią osobą która powinna kogoś umoralniać. Sam co raz obrażasz osoby które się z tobą kłócą po twoich prowokacyjnych postach. Co do reszty twojej wypowiedzi jestem skłonny przyznać Ci rację.

crankshaft

2015-04-22, 03:44
PoloniaJuby napisał/a:

@kubleks



To nie takie proste, z kompa korzysta jeszcze moja kobita. Wolałem się przyznać niż robić jej jakiekolwiek problemy. Uwierz że tak latwo te mendy nie odpuszczają. Pozatym jestem ciekawy jak ta sprawa sie potoczy :)



To chodź se z laptopem. Zawsze możesz powiedzieć, że na dworcu zostawiłeś. Nudne to w ch*j pacanie. Durniu ty, po czym namierzyli? Ty k***a jesteś głupszy niż ci się wydaje.

PoloniaJuby

2015-04-22, 03:45
crankshaft napisał/a:



To chodź se z laptopem. Zawsze możesz powiedzieć, że na dworcu zostawiłeś. Nudne to w ch*j pacanie. Durniu ty, po czym namierzyli? Ty k***a jesteś głupszy niż ci się wydaje.




Chłopaczku, idź spać. Co post to piszesz coraz głupszy.

crankshaft

2015-04-22, 03:58
No widzisz, że ty jesteś głupszy co post.

Ja ci popie**olcu chciałem pomóc. Za darmo. Wypierniczaj łajzo, żeby ci doj***li.

to...........um

2015-04-22, 06:52
"wezwanie na policje", "pisałem z dopiskom", "Pozatym"...
Ja bym dodał zarzut analfabetyzmu :)

A tak na marginesie: j***ć cyganów, żydów, banderowców, arabusów i do pieca z całym środowiskiem homo.
Dziękuję.

Pater patriae

2015-04-22, 07:02
@mazin
W sumie to nie zgodzę się tylko z początkiem Twojego postu. To, że ciągają ludzi po sądach za własne opinie jest właśnie nowoczesne i "europejskie", ba, przecież Irvinga wsadzili za to, że pisał książki historyczne niezgodne z jedyna obowiązującą prawdą.

Jak czytałem "Archipelag Gułag", to niektóre "historie" były tak absurdalne, że aż śmieszne, jednak wystarczyło mi odejść na chwilę od książki i przeczytać "newsy" dnia, żeby dojść do wniosku, że wiele się nie zmieniło i dzisiaj też się żyje w GUŁAGu, tylko, że nasze kajdany są różowe i dość wygodne.

el...........wy

2015-04-22, 07:28
PoloniaJuby napisał/a:

Cwaniaczki jak autor? bo co? bo mam swoje zdanie na jakiś temat?

Tak, rozgryzłeś mnie szeryfie... wymyśliłem to o 2 w nocy żeby dostać parę piw od moich wirtualnych kolegów



Jakie zdanie człowieku? j***ć cyganów? No to faktycznie, można nawet powiedzieć, że jesteś męczennikiem idei. Mało kto pisze o tym otwarcie.

A ta druga linijka to w ogóle chyba świadczy jedynie o tym, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.