18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak stworzyć dubstep?

Darkstep • 2013-10-30, 13:22
Podsumowanie końcowe doskonale przypasuje tym, co dubstepu nie lubią. :amused:



Czekam na gównoburze w komentarzach, ja to strasznie uwielbiam. :wali:

Zarammoth

2013-10-31, 13:17
Po pierwsze niech się dubstepowcy odpie**olą od metalu, nie wiem skąd akurat wniosek, że krytykują metalowcy. Ja słyszałem jak hejtują hip-hopowcy, jazzowcy, słuchający disco-polo, a nawet fani techno, tego "klasycznego"... Przecież już prędzej hardkorowy death-metalowiec/grindcorowiec zrozumie taki "mózgotrzep".

Druga sprawa. Słucham metalu i nie mam nic do tego, co kto słucha. Nie wiem na co te gównoburze, skoro i tak nie zniechęci/zachęci kogoś do słuchania, bądź nie słuchania ulubionej muzyki.

Sam dałem piwo temu tematowi i hejtom, bo w końcu to wyjątek, bo to Sadistic, a tu ludzie jadą po innych ze względu na kolor skóry, włosów czy religię to czemu nie o muzykę?

Poniżej przykład, że muzycy mają w dupie te wasz wojny i potrafią ze sobą współpracować - Korn (zespół rockowo-metalowy) i cały ten Skrillex nagrali 2 utwory razem i powiem szczerze, że mi się nawet podoba taki mix:



Halcon

2013-10-31, 14:31
Szczam_na_koło napisał/a:

Ok będę pierwszy dupstep to gówno!
A jaranie sie dupstepem to pedalstwo!
:amused:



Przypie**alanie się do czegoś czego nie lubisz to hejtowanie. A jak wiesz co to pedalstwo to może sam gwintu nie masz, a może poglądy wyssałeś z mlekiem ojca?

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-31, 14:46
Beszczel napisał/a:

"Ok będę pierwszy dupstep to gówno!
A jaranie sie dupstepem to pedalstwo! "

A może twoja stara to gówno
A twój stary to pedał który je wkłada?



Halcon napisał/a:



Przypie**alanie się do czegoś czego nie lubisz to hejtowanie. A jak wiesz co to pedalstwo to może sam gwintu nie masz, a może poglądy wyssałeś z mlekiem ojca?



Pyszny ból dupy :szydera:

Halcon

2013-10-31, 15:30
msnrc napisał/a:



To jest temat o dubstepie a nie muzyce.



a Ty koleszko czego słuchasz, rodziców?

Szczam_na_koło napisał/a:





Pyszny ból dupy :szydera:



mówiłem pedał :D

St...........on

2013-10-31, 18:07
@Szczam_na_koło

SSIJ!!!

Zaprezentuj coś swojego zjebie genetyczny, ofiaro przemysłu gumowego....

theormore

2013-10-31, 18:17
Kiedyś dubstep był bardzo porządnym gatunkiem, gdzie dbano o jakiś rytm. Teraz to tylko nak*rwianie w losowe przyciski na klawiaturze MIDI. Muzyka elektroniczna jest świetna ale nowoczesny dubstep to jej pie**olony bękart.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-31, 19:14
alexandrus napisał/a:

@Szczam_na_koło

SSIJ!!!

Zaprezentuj coś swojego zjebie genetyczny, ofiaro przemysłu gumowego....



Sam sobie possij jak lubisz :D
Chcesz coś mojego usłyszeć albo poczuć? To wpadnij, dam ci wyssać pierda z dupy. Wiesz jak melodyjnie pierdzę? :amused:

The.prophecy

2013-10-31, 19:20
Szczam_na_koło napisał/a:

Ok będę pierwszy dupstep to gówno!
A jaranie sie dupstepem to pedalstwo!
:amused:



ch*j ci w dupę!

optimum19

2013-10-31, 20:47
ja nie rozumiem dubstep to dobrze pojebna "muzyka"sam jej słucham, nie wiem dlaczego lubicie tak jeździć po niej a nie np po rocku co jest normalny a zanormalny dla sadishejterów dubstep to dobry mózgotrzep powinien pasować do użytkowników tego poratalu




Grisz

2013-10-31, 23:46
A co tam, napiszę sobie coś dziwnego: "Dumbstep" wg mnie to wyrażenie myśli ekstremalnych w postaci muzyki. Mam na tyle dystansu, że potrafię śmiać się z rzeczy, którą lubię.

Jeśli ktoś ma zaawansowany ból dupy, to bierze się to stąd, że w jego mózgu jest taki "rozrusznik wk***iowy' i wystarczy temu komuś przekazać choć odrobinę treści sprzecznej z jego przekonaniami, żeby zaczął udowadniać jak bardzo w coś wierzy. Po co k***a udowadniać, kiedy inni nie chcą słuchać.
Jeśli ktoś czuje się dobrze w swoim środowisku i w swojej sferze zainteresowań, to raczej powinno mu to wystarczyć, bo to sprawia mu przyjemność. Chyba, że jest się babą, to trzeba oczywiście k***a narobić trochę szumu.

Lubię dubstep, ale jebie mnie ból dupy osób, które lubią dubstep i myślę, że wcale nie muszą nic udowadniać, a jedynie skromnie dać propozycję utworu, który być może przypadnie komuś do gustu.

Dubstep można komuś zaproponować, ale nie wbijać do głowy, bo niektóre powyższe komentarze rozumiem mniej więcej tak: "Czemu ty k***a nie lubisz dubstepu?". No właśnie, a nie o to chodzi Panowie Zbyszkowie. Nie o to.

The.prophecy

2013-11-01, 00:01
@up - streszczając twoją wypowiedź: o gustach się nie dyskutuje!