18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

papaj

2014-03-06, 20:23
glory hole :amused:

HEILicopter

2014-03-06, 20:28
Wychodzi na to, ze laundry hole :oops:

Jajcarz

2014-03-07, 09:18
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to ma k***a sens.

longlong7

2014-03-08, 00:15
chodzi o to że Baters (jestem Polakiem wiec Baters i ch*j) srał w ten sposób żeby móc na spłuczce pobawić się zabawkami, a koledzy się z niego śmiali, kiedy wessało matkę Batersa do kibla, pozwali do sądu wynalazce kibla za złe skonstruowanie kibla, wtedy duch wynalazca kibla się objawił powiedział że jest niewinny bo ludzie źle korzystają z kibla, i gdyby matka batersa siedziała jak baters to nie doszło by do zassania dupy i by żyła, a nie jakieś pranie k***a

KrispyKreme

2014-03-08, 04:08
@up

pewnie jesz też w em-ce-donaldzie bo jesteś cebulakiem i ch*j

Wraco

2014-03-08, 04:32
Cóż za wspaniały zbieg okoliczności - oglądanie South Park'a bez rozumienia go dosłownie (świadczą o tym polskie napisy) w większości sytuacji jest właśnie jak sranie na kiblu bez rozumienia jak go poprawnie używać...

Może nie do końca w tej scence, która jest widoczna na obrazkach, ale w minimum połowie wszystkich dialogów i sytuacji z humorem typowo sytuacyjnym ma to odzwierciedlenie i jakiekolwiek tłumaczenie zupełnie traci sens wypowiedzi, który Matt i Trey chcieli przekazać.

longlong7 napisał/a:

chodzi o to że Baters (jestem Polakiem wiec Baters i ch*j) srał w ten sposób żeby móc na spłuczce pobawić się zabawkami, a koledzy się z niego śmiali, kiedy wessało matkę Batersa do kibla, pozwali do sądu wynalazce kibla za złe skonstruowanie kibla, wtedy duch wynalazca kibla się objawił powiedział że jest niewinny bo ludzie źle korzystają z kibla, i gdyby matka batersa siedziała jak baters to nie doszło by do zassania dupy i by żyła, a nie jakieś pranie k***a



@longlong7

Normalnie nie czepiam się poziomu ortografii / interpunkcji w komentarzach na stronach / forach (wiadomo, ludzie piszą "na odpie**ol"), ale skoro już "jesteś Polakiem i ch*j" to może najpierw:

Jak już tak bardzo pragniesz propagować polskie wysławianie się, to rób to poprawnie:
- Zaczynaj zdanie z dużej litery,
- Stawiaj przecinek przed "że" i "bo",
- Nie stawiaj przecinka przed "i",
- Pisz "z ogonkami" ("wiec"?),
- Nie używaj "oczojebnych" powtórzeń w stylu "pozwali do sądu wynalazce kibla za złe skonstruowanie kibla",

... jak już się zastosujesz, to możesz sobie pisać "baters" - inaczej miej szacunek do ludzi, którzy potrafią operować przynajmniej jednym językiem (w domyśle: autorów serialu) i pisz "Butters".

P.S. Dla wielbicieli South Park'a - polecam grę, która wyszła kilka dni temu na PC, PS3 i XBox'a 360 - wypisz, wymaluj jakby się oglądało serial... tylko interaktywnie :)

"South Park: The Stick of Truth" - pierwsza dobra gra osadzona w tych realiach!

piter1372

2014-03-08, 09:18
@longlong7, też temat ortografii już pominę ale polecam sobie obejrzeć ten odcinek jeszcze raz bo to co opisałeś to masło maślane :D
Butters tylko w tak fikuśny sposób korzystał z kibla, za to Clyde'a matka została wessana przez sracza :lol: i to on był podobno winny :) resztę faktów wywnioskuj sam :)

kudi88

2014-03-08, 10:46
*wraco walczysz jak inni o j***na ortografie na www.. cudne! ale czy chociaż raz zawalczyłbyś na śmierć i życie ?

MrGizzy

2014-03-08, 12:04
@longlong7 Jaki k***a Baters? Butters k***a to po raz. I to nie jego matkę wessało a matkę Clyde`a.
Weź mnie k***a uświadom jak to jest się odzywać nie będąc obeznanym w temacie?

Po za tym gierka jest świetna, no po prostu k***a wyjebista w kosmos. Polecam sklep torrenty. Tam najtaniej i najszybsza dostawa.

grondir

2014-03-08, 12:07
Wraco : na ogół się właśnie stawia przecinek przed "i" ,więc jak już chcesz tak dbać o poprawność to się doucz

drzewko_banzai

2014-03-08, 13:59
grondir napisał/a:

Wraco : na ogół się właśnie stawia przecinek przed "i" ,więc jak już chcesz tak dbać o poprawność to się doucz


Właśnie na ogół przecinka przed i się nie stawia, są oczywiście wyjątki :)
"Gdy spójnik i występuje pojedynczo, najczęściej nie stawiamy przed nim przecinka.
Przykład: Czytał książki i słuchał muzyki.

Gdy wyraz i jest powtarzany, stawiamy przecinek przed drugim (i każdym kolejnym) i.
Przykład: Pójdziemy tam i w poniedziałek, i we wtorek."

Wpisz w google "przecinek przed i", na pewno znajdziesz źródło z którego przytoczyłem powyższy tekst :)

So...........us

2014-03-08, 17:53
Co za zbieg okoliczności. Właśnie chce mi się srać. Pójdę sprawdzić.