18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sprawdzić...

ZDMZaurJerzy • 2014-02-17, 01:53
Jak sprawdzić czy człowiek jest w pełni rozwinięty?
Postawić przed nim piwo i kamerę :amused:

ZDMZaurJerzy

2014-02-17, 12:51
jebłem to jebłem, na ch*j drążyć temat.

Kreeggan

2014-02-17, 13:29
Ból dupy leszczuchów o francuskich gardziołkach.

job_twaju_mać

2014-02-17, 13:45
piękny ból dupy tych, którzy bawią się w wymysły przyj***nych gimbusów

nidmord

2014-02-17, 14:16
pie**olicie mili panowie, co wam ta zabawa przeszkadza? piękny ból dupy dostrzegam :lol:
co jak co, ale trzeba przyznać, że te neknomination na swój sposób integruje i osobiście nie widzę w tym nic złego, no ale trzeba się dowartościować, wybaczę wam, bo hejtując zapominacie na chwilę o swych niedoskonałościach :lol:
a hejtujecie bo:
-macie kompleksy
-nikt was nie nominował i boli dupka
-p*zdy z was i nie umiecie jebnąć piwa na strzała
-boicie się wstawić filmik jak pijecie bronka (jeszcze mamusia zobaczy i będzie kara na kompa :( )
(niepotrzebne skreślić)

Tak, brałem udział i ch*j wam w dupę

Ceembe

2014-02-17, 14:23
Dla mnie to jest debilizm i tyle :D I wielu moich dobrych kolegów i koleżanek brało w tym udział, więc teraz wiem też że oni są debilami. Proste.

Nagrywanie chlania piwa przed kompem jest naprawdę zajebiście dojrzałą rzeczą.

kalosz90

2014-02-17, 14:24
@2UP
Bo w dzisiejszych czasach to już się na facebooku nawet na piwo wychodzi? Weź ty nie pie**ol... :facepalm:


PS
Cytat:

-p*zdy z was i nie umiecie jebnąć piwa na strzała



odezwał się k***a bonzo....

Ludzie spotkajcie się czasem z prawdziwymi znajomymi, chyba że te wasze wyjścia to wyglądają tak, że idzieci do knajpy i każdy się w swój telefon gapi...

Graża

2014-02-17, 14:49
Ale głupoty pie**olicie.

@up, dlaczego nie wyjdziesz na miasto albo do tej knajpy i tam nie powyzywasz ludzi, zamiast po internetach komentować? Życia nie masz?

Po prostu kolejna głupia zabawa, były harlem shejki, teraz jest chlanie piwa. Nie chcesz - nie rób. Jak lubisz się wk***iać to dalej je oglądaj i hejtuj, a jak jesteś "człowiekiem w pełni rozwiniętym" to omijaj i miej w dupie.

Zimny_browar

2014-02-17, 15:21
Weźcie k***a nic nie mówcie na temat tych nominacji, bo w ten sposób promujecie to gówno. Jeszcze ludzie zaczną się dowiadywać co to jest...

Małolata

2014-02-17, 16:20
nidmord napisał/a:

pie**olicie mili panowie, co wam ta zabawa przeszkadza? piękny ból dupy dostrzegam :lol:


Co prawda panem nie jestem, ale się wypowiem: Co mi przeszkadza (tak jak i moim koleżankom)? A no to mi przeszkadza, że mi syfi na fb. Zablokowałam kiedyś aktywność jednej osoby, bo mi była zbędna, ale nie mogę blokować każdego, kto doda taki filmik, albo go polubi, czy skomentuje, a przy każdej takiej aktywności mi się wyświetla to gówno.
Moje konto jest minimalistyczne. Ja nie podejmuję aktywności, nie mam polubionych miliona fanpage, więc widzę tylko aktywność znajomych. I jak natrafić na wideo raz czy dwa razy, to nic, tak trafić na nie kilkanaście razy, to już przegięcie. Mimo, że go nie oglądałam, to jest tak jak z wyświetlającą się reklamą. Niby nic, a wk***ia, zwłaszcza jak ją widzisz po raz siódmy.

Ja...........nk

2014-02-17, 17:07
Cytat:

Moje konto jest minimalistyczne


minimalistyczne k***a i nie możesz zablokować z 15 osób? pewnie masz 400 znajomych. Część z rodziny, część z gimbazy itp
Mi konto służy głównie do komunikacji, oraz nauki. Tak, nauki. A mam około 250 znajomych. Taki filmik widziałem chyba jakieś 2-3 razy, a w tym jedną gówniarę co nawet nie wiem czy ma 19 lat.
i kumpel mi wysłał link jak chłopaki zamiast piwa walą po pół kufla wódki we dwóch.

To co napisałaś świadczy tylko o tym w jakim gronie się obracasz. Gwarantuję, że jak skończysz gimnazjum, to taka ilość gówna na Twojej tablicy stanowczo zmaleje.

PS. Nie, nie brałem udziału, ogólnie to mnie to jebie, nie wpierdzielam się w sprawy innych jak Wy.
Chociaż nie ukrywam, że czasami jest się z czego pośmiać.


galanonim

2014-02-17, 17:23
nidmord napisał/a:

:
a hejtujecie bo:

-nikt was nie nominował i boli dupka


Idz zrobić kupe bo chyba ciebie boli dupa, przy okazji nie zapomnij nagrac i wstawic na facebooka

Małolata

2014-02-17, 17:46
JabolPunk napisał/a:


minimalistyczne k***a i nie możesz zablokować z 15 osób? pewnie masz 400 znajomych. Część z rodziny, część z gimbazy itp
Mi konto służy głównie do komunikacji, oraz nauki. Tak, nauki. A mam około 250 znajomych. Taki filmik widziałem chyba jakieś 2-3 razy, a w tym jedną gówniarę co nawet nie wiem czy ma 19 lat.
i kumpel mi wysłał link jak chłopaki zamiast piwa walą po pół kufla wódki we dwóch.

To co napisałaś świadczy tylko o tym w jakim gronie się obracasz. Gwarantuję, że jak skończysz gimnazjum, to taka ilość gówna na Twojej tablicy stanowczo zmaleje.

PS. Nie, nie brałem udziału, ogólnie to mnie to jebie, nie wpierdzielam się w sprawy innych jak Wy.
Chociaż nie ukrywam, że czasami jest się z czego pośmiać.


No jedna osoba to wrzuci, tylko raz, a ja ją mam blokować za to? Potem inna osoba polubi to u kogoś, też mam ją zablokować? Ktoś kolejny da komentarz. To nie jest tak, że mi trzy osoby w koło to dodają, to jednorazowo (na całe szczęście ja u siebie widzę właśnie tylko dwie ostatnie opcje, jak polubienia i komentarze, nikt ode mnie tego nie wrzuca). Musiałabym zablokować całkiem wszystkich, do czasu aż moda na to się skończy, bo jak zablokuję kogoś, kto już to dodał, to raczej jest za późno.
W kontaktach mam ludzi, z którymi mam kontakt ogólnie i takich z którymi kontakt może mi być potrzebny. Ot grupa na studiach i takie sprawy. Gdyby nie grupa na studiach, to bym nie zakładała tam konta, ale niestety trafiłam na ludzi, dla których najlepsza komunikacja to ta przez fb, więc musiałam się dostosować, chcąc mieć dostęp do bieżących informacji, móc ustalać różne terminy itd.
Mogę nie przeglądać strony głównej, ale to moja strata, bo czasem zdarzy się, że pojawi się tam coś ciekawego.
Także ten. Mi to przeszkadza. Chcą się podniecać tym, że piwo potrafią wypić, to niech to robią prywatnie, a nie publicznie.

nidmord

2014-02-17, 18:02
kalosz90 napisał/a:

@2UP
Bo w dzisiejszych czasach to już się na facebooku nawet na piwo wychodzi? Weź ty nie pie**ol... :facepalm:


nie chciałem być tak zrozumiany

#Małolata
przyznam, że też mam sporo tego na tablicy, ale nie jestem typem człowieka którego denerwuje byle gówno :shock: , po prostu przewijam dalej :-P

galanonim napisał/a:


Idz zrobić kupe bo chyba ciebie boli dupa, przy okazji nie zapomnij nagrac i wstawic na facebooka


Nie, bo ktoś pomyśli że nagrywałem twoje narodziny.
Argumenty masz zajebiste :lol:


Więcej luzu i dystansu sadole. Pozdro

skrimek

2014-02-17, 18:29
Też mi zabawa, zacznijcie pół litra duszkiem opie**alać to wtedy chętnie pooglądam

btw. Pijemy piwo duszkiem? Niee to jest głupie.

pijemy piwo duszkiem zeby wrzucic na fejsbuka i zeby kazdy widzial jaki z ciebie elo? ok zajebisty pomysl