18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Sony strollowało Microsoft

TomdeX • 2013-06-11, 15:43
Wiadomo, że posiadając xone'a będziemy musieli dodatkowo zabulić za używkę, a co na to Sony, jak to rozwiązali?



Krótko i na temat... :samoboj:

bo...........ol

2013-06-11, 16:00
Krótko i na temat.

Bociek

2013-06-11, 16:03
Proponuje się najpierw doinformować w znaczeniu słowa "trolować".

TomdeX

2013-06-11, 16:11
Bociek napisał/a:

Proponuje się najpierw doinformować w znaczeniu słowa "trolować".



Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia.

Jeśli to nie jest ośmieszanie Microsoftu to nie wiem, jak inaczej mógłbym to nazwać. Sony śmieje się z drugiej firmy, obwieszcza o tym światu, nie jestem polonistą, ale wydaje mi się, że każdy wie o co chodzi, a sam tym komentarzem niestety nie zabłysłeś.

tfojastara

2013-06-11, 16:26
TomdeX napisał/a:



Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia.

Jeśli to nie jest ośmieszanie Microsoftu to nie wiem, jak inaczej mógłbym to nazwać. Sony śmieje się z drugiej firmy, obwieszcza o tym światu, nie jestem polonistą, ale wydaje mi się, że każdy wie o co chodzi, a sam tym komentarzem niestety nie zabłysłeś.



Trolling to sprowokowanie jakiejś reakcji u kogoś, którą to reakcją ten ktoś sam się ośmiesza, poprzez nieogarnięcie, że odpowiada trollowi. Np. celowe pisanie kompletnych bredni aby sprowokować kogoś do bólu dupy i zjechania cię.
Ten filmik, który wkleiłeś z trollingiem nie ma nic wspólnego

Resider

2013-06-11, 17:32
Zrobić w ch*ja a nie strollować ..

Drobny

2013-06-11, 17:34
A o co w ogóle chodzi :D ?

-Pepe-

2013-06-11, 17:34
Ale dalej ją trzymał :D

siwers3

2013-06-11, 17:35
Wcale się nie zdziwię jeśli MS zrezygnuje ze swoich debilnych pomysłów. Bo aktualnie to trochę siebie okaleczają.
Od początku Xbox One wywiera na mnie złe wrażenie to wszystko dzięki super konferencji pod tytułem: "tivi, spostrs, call of duty".

soqu1

2013-06-11, 17:37
sony ma świadomość, że nawet jak się zesrają to i tak ich sprzedaż będzie przynosiła straty. Xbox nie musi reklamować się przez ośmieszanie konkurencji i tak go kupi 3/4 ludzi

Manipulator

2013-06-11, 17:38
tfojastara napisał/a:



Trolling to sprowokowanie jakiejś reakcji u kogoś, którą to reakcją ten ktoś sam się ośmiesza, poprzez nieogarnięcie, że odpowiada trollowi. Np. celowe pisanie kompletnych bredni aby sprowokować kogoś do bólu dupy i zjechania cię.
Ten filmik, który wkleiłeś z trollingiem nie ma nic wspólnego


masz racje ale zamknij pysk

Fa...........um

2013-06-11, 17:40
soqu1 napisał/a:

sony ma świadomość, że nawet jak się zesrają to i tak ich sprzedaż będzie przynosiła straty. Xbox nie musi reklamować się przez ośmieszanie konkurencji i tak go kupi 3/4 ludzi



Nie sądzę, aby znalazło się tylu debili, którzy kupią ten najdroższy szpiegowski dekoder świata. A już kupowanie tego gówna w Polsce, gdzie 3/4 usług nie będzie dostępne to już śmiech na sali. A nawet jeśli coś tam włączą … kogo interesuje jakaś tam NFL?

chmielu666

2013-06-11, 17:42
soqu1 napisał/a:

sony ma świadomość, że nawet jak się zesrają to i tak ich sprzedaż będzie przynosiła straty. Xbox nie musi reklamować się przez ośmieszanie konkurencji i tak go kupi 3/4 ludzi


Według wikipedii
PS3 = 77 milionów do stycznia 2013
X360 =77.2 milionów do kwietnia 2013

3/4 ludzi kupi Xa ale w bugerlandzie

xardas1988

2013-06-11, 17:46
Wszystko OK, tylko że na PS4 nie będzie się dało pograć w żaden multiplayer bez wykupionego PŁATNEGO konta ;/. Trochę to ograniczy rzeszę fanów.

Go...........cy

2013-06-11, 17:53
tfojastara napisał/a:



Trolling to sprowokowanie jakiejś reakcji u kogoś, którą to reakcją ten ktoś sam się ośmiesza, poprzez nieogarnięcie, że odpowiada trollowi. Np. celowe pisanie kompletnych bredni aby sprowokować kogoś do bólu dupy i zjechania cię.
Ten filmik, który wkleiłeś z trollingiem nie ma nic wspólnego



Właśnie strollowałeś sam siebie brawo:>