18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie włączyc do ruchu

matik12345 • 2013-03-19, 04:11
Włączanie się do ruchu w Rosji i wszystko jasne :mrgreen:

mutant

2013-03-19, 14:31
Jeśli sprawa rozpatrywana by była w Polsce to wina jest gościa jadącego z kamerką, ale nie dlatego że wyprzedzał z prawej a dlatego iż gościu z łady zakończył manewr zmiany pasa ( znalazł się 4 kołami na innym pasie i tym samym zakończył go ) a fakt wyprzedzania z prawej nie ma tu nic do rzeczy.

B-B

2013-03-19, 14:41
W którym momencie doszło do wyprzedzania z prawej ? Bo chyba inny filmik oglądam ...
To że zjechał na prawy pas nie znaczy żę chciał wyprzedzać (kierowca BMW mógł nagle zwolnić)
Inna sprawa że podczas zjazdu kierowca ciężarówki już miał osobówkę na końcu dojazdówki więc jako zawodowy kierowca powinien wiedzieć co się może stać.
Ogólnie winowajca kierowca ciężarówki za chociażby niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych. W tym filmiku można się do wielu rzeczy przyczepić.

zulfoln

2013-03-19, 14:57
to jest x5 btw, poliftowe

gali2401

2013-03-19, 15:50
@kkubam

Za co Ty dostałeś te piwa to ja nie wiem... Ruch jeśli to Rosja obowiązuje prawostronny jak u nas tak? -.- Kierowca zjechał na prawy pas... nie wyprzedzał auta z lewej... nawet nie było widać żeby się za bardzo do niego zbliżał... Ten baran który wjechał z rozbiegowego bez upewnienia się, że może to bezpiecznie zrobić jest na 100% winny kolizji... Później się dziwią ludzie, że banda łosi na ulicach jak wszyscy tacy niedouczeni... Prawko zdane pytania się pozapominało i cacy... Och, k***a ten nasz kraj.... ;/

Ce...........is

2013-03-19, 16:29


wina kierowcy z osobowki, kto uwaza inaczej ma zaćme i zanik prawej polkuli mozgu.... -.-'

Preeezes

2013-03-19, 17:23
Nigdzie nie można wyprzedzać z prawej strony. Prawa strona jest dla najwolniejszych pojazdów jeżeli mowa o jezdniach kilku pasmowych ;)

las84500

2013-03-19, 17:30
gali2401 napisał/a:

@kkubam

Za co Ty dostałeś te piwa to ja nie wiem... Ruch jeśli to Rosja obowiązuje prawostronny jak u nas tak? -.- Kierowca zjechał na prawy pas... nie wyprzedzał auta z lewej... nawet nie było widać żeby się za bardzo do niego zbliżał... Ten baran który wjechał z rozbiegowego bez upewnienia się, że może to bezpiecznie zrobić jest na 100% winny kolizji... Później się dziwią ludzie, że banda łosi na ulicach jak wszyscy tacy niedouczeni... Prawko zdane pytania się pozapominało i cacy... Och, k***a ten nasz kraj.... ;/



A pewny Ty jesteś, że zjechał z lewego na prawy? Oprócz rozbiegówki są tam nie 2, a 3 pasy ruchu. A w takim przypadku jeśli pojazd A jedzie sobie lewym pasem, a pojazd B prawym pasem i obaj chcą wskoczyć na wolny środkowy to pierwszeństwo ma kierujący pojazdem B. W tym wypadku osobówka. Zgadnij dlaczego. A że prawy pas zaj***ny śniegiem w hooy to już inna bajka.

virusotron

2013-03-19, 18:38
koles z kamerką winny. Obaj zmieniali pas na środkowy a osobówka była po prawej stronie więc miała pierwszeństwo... poza tym tak popie**ala ze hoho

brojek_88

2013-03-19, 19:24
pie**olicie jak potłuczeni, jak osobówką wjechał na pas to był pusty. ciężarówką jechał sobie za szybko i tak się kończy z daleka widać było jak koleś włącza się do ruchu trochę wyobraźni i nic by się nie stało.

ylimazisan

2013-03-19, 20:44
wszystkie specjalysty w dupe, jebnal to jebnal na ch*j drazyc temat

kubojah

2013-03-20, 01:23
brojek_88,
jak można przez 25 lat życia nie przejechać przynajmniej tysiąca kilometrów po Polsce, w tym 600+ po autostradzie?
G*wno się znasz. Szczekasz uogólniając. Czytając Twojego posta nie wiedziałem nawet po której stronie jesteś.
Do takich ciot jak Ty dobrze się pisze komentarze odnośnie jakiegoś tematu, zatem czytaj uważnie:

Kierowca osobówki miał pas rozpędowy. To fakt stweirdzony. Może i był zaśnieżony, lecz przy jego prędkości (prędkości z jaką wjechał na prawy pas dwupasmówki) spokojnie by się utrzymał na drodze obierając adekwatny stały promień skrętu, jak należy. zamiast tego zdecydował się wjechać na główną mając ograniczoną widoczność. daję sobie uciąć rękę policjantowi który przybył na miejsce wypadku iż ten kierowca widział dwa zbliżające się auta lecz nie był fizycznie w stanie ocenić ich prędkości. I tutaj twki jego błąd.
Drugi błąd który widać na filmiku popełnij kierowca ch*jowej BMki. Ten, jak każdy pajac jeżdżący SUVami od BMW, jechał cały czas lewym pasem, co widać od początku filmiku, pomimo iż prawy był wolny a droga była prosta. Do tego jechał wolniej niż ciężarówka, powinien jej ustąpić miejsca wykonując bezpiecznie manewr zmiany pasa na prawą stronę. A kij, nic mu się nie stało i pojechał z miejsca wypadku, a prawda jest taka że gdyby tej je*nej BMy ta nie było też kraksy by nie było, bo Tirowiec by zmienił pas na wolny lewy.
Koniec tematu.

sebbar1991

2013-03-20, 12:16
@kkubam

Niestety ale wina jest tego co się włączył do ruchu. tak jestem ekspertem!