18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się uczyć?

~Polimaty • 2015-09-01, 18:54
Jak się uczyć? To pytanie warto sobie postawić, zwłaszcza na początku roku szkolnego. Ale skoro uczymy się przez całe życie to do obejrzenia zapraszam wszystkich, nie tylko uczniów :)



Bibliografia:
- Jan Kaiser, Biologiczne podstawy psychologii, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2006.
- Phillip G. Zimbardo oraz Gerrig Richard J., Psychologia i życie, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2012.
- Phillip G. Zimbardo oraz Robert Johnson, Vivian McCann, Psychologia. Kluczowe koncepcje, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2010.
- Małgorzata Tatarkiewicz oraz Czesław Plewka, Uczymy się uczyć, Pedagogium, Szczecin 2010.
- Ewa Czerniawska oraz Maria Ledzińska, Psychologia nauczania. Ujęcie poznawcze, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2011.
- Krzysztof Konarzewski (red.), Sztuka nauczania, Wydawnictwo PWN, Warszawa 2008.
- Manfred Spitzer, Jak uczy się mózg, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2007.
- Geoff Petty, Nowoczesne nauczanie : praktyczne wskazówki i techniki dla nauczycieli, wykładowców i szkoleniowców, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Sopot 2010.
- Guy Claxton, Rozwijanie potencjału uczenia się : jak pomóc młodym ludziom, aby stawali się lepszymi uczniami, Stowarzyszenie Edukacji Początkowej, Katowice 2013.

Qevnu

2015-09-01, 21:13
Po ch*j to tutaj ?

bartekm5

2015-09-01, 21:18
zabierać to gówno stąd!

kdwdj

2015-09-01, 21:18
Proszę o nie wrzucanie Polimatów na Sadistica! No chyba, że zrobi odcinek, w którym będzie sobie odgryzać rękę i relacjonować jak mu smakuje.

I jak to do jasnej cholery trafiło na główną z jednym piwem?!

Lumpy1

2015-09-01, 21:25
pedałą stanowcze nie!!! 8-)

Sajmon90

2015-09-01, 21:27
Za mało Ci płacą za te ch*jowe reklamy banku?

krzyks

2015-09-01, 21:31
To jakieś nowe zasady? Proszę o wyjaśnienie, bo czegoś tu k***A nie rozumiem. Zaznaczcie, że MATERIAŁ sponsorowany, a nie róbcie z NAS debili. k***a... 3 PIWA i na głównej? Zbanujcie mnie, ale k***a napiszcie jak to jest. ŻENADA.

Igorek95

2015-09-01, 21:37
Nowe zasady? Prędzej Ty tu jesteś nowy bo partnerstwo sadistic.pl prowadzi już od paru dobrych lat z różnymi stronami. A Polimaty to moim zdaniem jeden z kilku dobrych kanałów na polskim yt ;)

Kooondor2000

2015-09-01, 21:39
up a co zazdrość zżera ? To może rusz dupsko, zrób coś też, wypromuj wtedy się też załapiesz na hajs. A nie wdupiać burgery przed kompem i hejtować każdego

EDIT : Wypowiedź była do Sajmona

krzyks

2015-09-01, 21:39
Admin wykazał się wyjątkowo czarnym humorem i uraczył nas czymś, co tu znalazło się tylko z uwagi na.. admina czarny humor. Nie znajduję innego wytłumaczenia dla takiego materiału bez poczekalni i piw.

ace55PL

2015-09-01, 21:40
o ch*j wam wyżej chodzi? mi normalnie wyskoczyło, że sponsorowane, że można wyłączyć, że jest to pewna reklama. Osobiście lubię polimaty, nie koniecznie jest to kanał na sadistica, ale noż k***a mać, od tego jest INGORUJ. Chyba, że połowa z was debile nie jest zalogowana...

an...........ad

2015-09-01, 21:45
ace55PL napisał/a:

mi normalnie wyskoczyło, że sponsorowane


Kłamiesz, nigdzie nie widzę stosownej adnotacji.
A co do materiału - delikatnie mówiąc - nie pasuje do tematyki sadistic.

krzyks

2015-09-01, 21:45
@Igorek95
Ja tam nie mam nic do Polimatów, tak się składa, że oglądam i czytam wiele materiałów naukowych o wyższym poziomie. Sęk w tym, że uszczęśliwianie na siłę na każdym możliwym portalu takimi materiałami jest TYLKO ze szkodą dla tych materiałów. Nie ta grupa docelowa. Nawet jeżeli.. to niech trafi do poczekalni jak każdy materiał, a tak mamy ogólne wk***ienie. Chyba nie o to chodzi we współpracy z innymi stronami? Jak szukam oleju do frytek, to nie idę do motoryzacyjnego... k***a, TAK ciężko to zrozumieć? A co do tego, że jestem tu nowy... no tak k***a, jestem tu krócej od ciebie o ILE dni? 11? Masz mniej postów ode mnie, mniej piw, i ... ze dwadzieścia lat mniej. Piw wystawiłeś więcej, bo pewnie klikasz bezmyślnie.

Igorek95

2015-09-01, 21:55
@krzyks nie wiem nie patrzyłem ile masz konto, chodziło mi tylko o to że linki sponsorowane to żadna nowość tutaj.. Możesz to sobie wyłączyć jednym kliknięciem ;) Serio mam od Ciebie konto dłużej o 11 dni? :shock: