18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się robi bit.

man_of_steel • 2015-02-14, 20:47
Ciekawy filmik jak się tworzy bit. Krótko i treściwie.



Wszystkim co podpie**olą, że było, soczysty ch*j w dupę za bycie konfidentem.

razi

2015-02-15, 00:24
Genialna praca kamerzysty, autora pracy. Rozpie**ala.

fyrku

2015-02-15, 01:51
Posłucham trancu czy innych przytupajek, ale to tutaj to lekka przesada.

Co do muzyki... kiedyś część z Was zrozumie... zwłaszcza na dobrym sprzęcie.

drakkarrudy

2015-02-15, 12:22
Poda ktoś link do filmiku z dzieciakiem?

SkoQ

2015-02-15, 14:31
Jak bardzo trzeba być zakompleksionym, żeby komuś przeszkadzało to czego ktoś inny słucha :D
To muzyka do klubów, gdzie bawią się grupy ludzi tańcząc pod wpływem alkoholu :) Od tysięcy lat się tak bawimy, ma być rytm, barwy i tępo tego rytmu się zmieniają, ale podstawa jest taka sama, ma być umc umc umc, ma się do tego dobrze rytmicznie tupać nogami :) Jak kogoś to boli to gwóźdź mu w dupę :P

btw. zna ktoś tytuł kawałka ? :D

EDIT: znalazłem film z dzieciakiem
https://www.youtube.com/watch?v=jTeSMchi_34

rai87

2015-02-15, 14:53
SkoQ napisał/a:

(...)Od tysięcy lat się tak bawimy, ma być rytm, barwy i tępo tego rytmu się zmieniają (...)



Tępo to wyglądacie kiedy barwa i tempo muzyki się zmienia.

n1troo

2015-02-15, 16:02
kiedys bawiem sie FL studio i musze powiedziec że nie jest to takie łatwe jak mogło by sie wydawać
stworzyć jakaś dobrą nute jest problemem bo tworząc kawałem przez jakies 20 godzin i słuchając non stop pod poczatku to po pewnym czasie już w ogole nie ogarniałem czy to co zrobiłem jest dobre i choć twór ten mógł być bardzo dobry to dla mnie już wydała się wielkim gównem... wtedy cały projekt do kosza i znowu inny rozpoczynałem i znowu ta sama historia xd

Loaloa

2015-02-15, 16:04
Jakby taki Mengele miał dobry sprzęt miksujący, to era muzyki elektronicznej zaczęłaby się 70 lat temu.

TB303

2015-02-15, 16:46
@n1troo
Brudasy i tak będą mówić, że muzyka elektroniczna nie wymaga żadnych umiejętności w tworzeniu. Nie stworzyliby dobrego utworu w FL Studio, a co dopiero w takich programach jak Reason czy Cubase. Pomijąc fakt, że współczesne kapele Rock'owe czy Metal'owe korzystają z syntezatorów itp.
Z ignorancją niestety się nie wygra, ale co tam, oni wszyscy wiedzą lepiej co jest muzyką, a co nie - a wszelcy muzycy/producenci się nie znają :idzwch*j:
@up
Yyyy, a wiesz, że muzyka elektroniczna istnieje od ponad 70 lat(nawet dłużej)?
sard napisał/a:

Muzykę tworzy się przy pomocy instrumentów, a nie kompa.


Widać, że definicja muzyki jest Ci(jaki ja miły) obca.
k***a... nawet jak rytmicznie byś napie**alał głową w ścianę, i przy okazji klepał dłońmi o policzki, to byś mógł to nazwać muzyką - o ile to będzie: Organizacja struktur dźwiękowych w czasie.

Darekck

2015-02-15, 20:30
@up Fl studio jest w pełni profesjonalnym dawem;-) takim samym jak reason czy cubase, zależy na czym komu lepiej się pracuje:-) jeden woli gówno, drugi woli miód ;-)

th...........ng

2015-02-16, 11:47
rai87 napisał/a:


ps gość posługuje się klawiszami i robi to dobrze, więc to nie gimbaza we Fruity Loopsie



Jak już jesteś taki pro elo w temacie to Image-Line już dawno zmienił nazewnictwo z Fruity Loops na FL Studio. To środowisko do tworzenia muzyka (DAW) na filmiku to co to twoim zdaniem było jak nie FL Studio?

Kaskaderdx10

2015-02-19, 19:25
MaczoJuh napisał/a:


Podaj mi jeden zespol, jednego solite, dj, ktory stworzyl muzyke bez uzycia kompa ;) Bez zadnej ingerencji sprzetu elek....


co? niby NIKT nigdy nie stworzył muzyki bez elektroniki? błagam...