18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak się nazywają Polscy wczasowicze w Bułgarii?

megabass111 • 2015-04-11, 00:31
Jak się nazywają Polscy wczasowicze w Bułgarii?
.
.
.
.
.
.
.
Prażona cebula. :szczerbaty:


Oczywiście z dystansem do siebie. :P

Sz...........el

2015-04-11, 00:44
szkoda, że tak mało jest śmisznych historyjek o czosnkach, szkoda, że czosnki nie mają do siebie tyle dystansu co Ty.

TwoiOjcowie

2015-04-11, 00:51
@Szymszel , zamknij sie , ssij :D

podoba mi się, daję okejkę ;)

Sz...........el

2015-04-11, 00:53
okejkę k***a? jebnij się w łeb

onion

2015-04-11, 00:55
dowcip śmieszny :D dystans to podstawa, a każdy, kto miast śmiechnąć buldupi w komentach z powodu cebuli, sam jest pie**olonym cebularzem :D to mówiłem ja, onion

grave22

2015-04-11, 02:42
onion i twoiojcowie jestescie zywymy przykladami sp***olenia sadistica . Tak sadtistic to teraz w wiekszosci gimbusy. teksty na poziomie( siij. daje okejnie smiechnac buldupi. Za samo uzywanie tak zj***nych slow admini powinni tutaj dawac ostrzezenia

Cały_Idiota

2015-04-11, 08:32
TwoiOjcowie napisał/a:

@Szymszel , zamknij sie , ssij :D
podoba mi się, daję okejkę ;)



onion napisał/a:

dystans to podstawa, a każdy, kto miast śmiechnąć buldupi w komentach z powodu cebuli, sam jest pie**olonym cebularzem



I to są adresaci takich antypolskich żartów.

Cebularzem i polaczkiem są tylko te zbitki słabych genów, które mają z takich żartów ubaw lub są ich autorami.
Czuję się Polakiem i często nie jestem z tego dumny, bośmy naród zawistny, zakłamany i zakompleksiony.
Ale mamy również tragiczne doświadczenia historyczne, które naszą mentalność upodliły. Polska znikała z map, była okupowana, rozbierana, najeżdżana, a inteligencję konsekwentnie nam mordowano. Mamy jednakże również wiele pięknych kart historii, spektakularne sukcesy w bitwach przeciw przeważającym liczebnie wrogim armiom, piękną kulturę i tradycję. I naprawdę jest szansa na porzucenie komuszej mentalności niewolniczej polegającej na opluwaniu współrodaków i staniu się normalnym, dumnym narodem.
Nie dokonamy tego bez wyzbycia się zawiści i przez takie bezmyślne plucie na siebie samych. Uważacie, że samoupadlanie to oznaka dystansu do siebie? Współczuję... :roll:

Zb...........uj

2015-04-11, 08:42
Normalni ludzie powinni dostawac odszkodowania za to ze musza zyc wsrod cebularzy

_Optimus_

2015-04-11, 10:29
k***a wszędzie to pie**olenie o cebuli. O cebuli i dystansie do siebie tym razem konkretnie. Ponad tysiąc lat historii Państwa Polskiego (sam nie wiem czy to dobrze napisałem bo z jednej strony przymiotnik a z drugiej nazwa własna), na której kartach zapisaliśmy się wielkimi zwycięstwami, wieszczami znanymi na całym świecie, naukowcami wyprzedzającymi swoje czasy, dumą Polaka walczącego. A tu sobie za symbol obrali cebulę. Rozumiem, że to głupie żarty ale to już nie mogą być te sandałki ze skarpetkami? To mnie jakoś tak nie wk***ia.
Gratuluję autorowi dystansu do siebie. Też chciałbym go tyle mieć, ale jakoś duma mi nie pozwala....

KrisCFC

2015-04-11, 12:01
grave22 napisał/a:

onion i twoiojcowie jestescie zywymy przykladami sp***olenia sadistica . Tak sadtistic to teraz w wiekszosci gimbusy. teksty na poziomie( siij. daje okejnie smiechnac buldupi. Za samo uzywanie tak zj***nych slow admini powinni tutaj dawac ostrzezenia



Z tego co tu wszyscy mówią, sadistic należy już od jakiegoś czasu do właściciela kwejka... także, nie mamy co liczyć na powrót czasów świetności sadola...biada nam, biada...

ZR...........E_

2015-04-11, 16:26
_Optimus_ napisał/a:

k***a wszędzie to pie**olenie o cebuli. O cebuli i dystansie do siebie tym razem konkretnie. Ponad tysiąc lat historii Państwa Polskiego (sam nie wiem czy to dobrze napisałem bo z jednej strony przymiotnik a z drugiej nazwa własna), na której kartach zapisaliśmy się wielkimi zwycięstwami, wieszczami znanymi na całym świecie, naukowcami wyprzedzającymi swoje czasy, dumą Polaka walczącego. A tu sobie za symbol obrali cebulę. Rozumiem, że to głupie żarty ale to już nie mogą być te sandałki ze skarpetkami? To mnie jakoś tak nie wk***ia.
Gratuluję autorowi dystansu do siebie. Też chciałbym go tyle mieć, ale jakoś duma mi nie pozwala....



A ja pie**ole tradycję i podboje sprzed 400 lat i wielkie odkrycia jak teraz normalnie rodziny nie da się założyć i wszędzie te pie**olenie o średniej krajowej 3500zł netto

Tak, już posmarowałem


Cytat:

KrisCFC napisał/a:



Z tego co tu wszyscy mówią, sadistic należy już od jakiegoś czasu do właściciela kwejka... także, nie mamy co liczyć na powrót czasów świetności sadola...biada nam, biada...



Co Ty pie**olisz, właściciel kasuje hajs i jak jest bilans na plus co miesiąc to nie wpie**ala się w to co tutaj się ukazuje na głównej

prze kilkanaście lat jak istnieje Sadol co raz ciężej wymyslic gniotacego jajca suchara czy dowcip, a na porcje wyk***istych nowych filmików zza wschodniej granicy czy naszej ojczyzny nie mamy wpływu

_Optimus_

2015-04-11, 21:51
ZRYJ_GRUZ_CYGANIE_ napisał/a:

Tak, już posmarowałem


Nie chcę, żebyś coś smarował.
Ale tradycja też ma znaczenie. Nie zaprzeczysz. Zarobki i w tym momencie ch*jowe Państwo to osobna kwestia. Mówiłem tylko o symbolice ch*jowej, słabej i kurewsko wprost głupiej- cebuli. k***a cebuli :homer:

mazin

2015-04-12, 02:18
@Cały_Internet Dostałbyś za ten jeden komentarz kratę piwa, ale mam tylko jedno konto.

dashadow

2015-04-12, 09:53
od dawna jestem zdania, że cebulaki powinny stąd wypie**alać, założyć własne państwo Cebulandię i tam się z siebie wyśmiewać, a nie MÓJ KRAJ.
j***nI ZDRAJCY I ku*asIARZE

idę po maść...

mygyry

2015-04-12, 10:49
A jak kogoś trafi piorun, to będzie rażona cebula? Z dupy takie "żarty"