18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie konczy jazda na czerwonym świetle.

Sadomasoo • 2015-06-01, 19:06
Do wydarzenia doszło w sobote 30 maja w Piotrkowie Trybunalskim. Jadący rowerem 22 letni mężczyzna nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Wtargnął na jezdnie pod koła mercedesa. Kierowca mercedesa jest poszukiwany przez policje ponieważ uciekł z miejsca zdarzenia. Rowerzysta z obrażeniami ciała wylądował w szpitalu.


TheMozg01

2015-06-01, 19:14
Ja pie**ole, co za idiota bez ułamka instynktu samozachowawczego..
Już jak tak bardzo chciał przejechać na czerwonym, to mógł chociaż spojrzeć czy nic nie jedzie. No ale po co?

mp0011

2015-06-01, 19:17
Nie rozgrzeszam rowerzysty, ale:

Kierowca dojeżdżający do oznakowanego przejścia dla pieszych ma obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. Ponadto rowerzysta był widoczny na jezdni przez stosunkowo długi czas.

Kierowca NIE MA PRAWA wjechać na przejście dla pieszych, nawet jeżeli na zielone światło, jeżeli korzystający z niego użytkownicy się na nim znajdują...

TheMozg01

2015-06-01, 19:24
mp0011,

Wszystko pięknie, tylko trzeba mieć zawsze w głowie rachunek ja+rower vs 1,5 tony żelastwa.

JA...........or

2015-06-01, 19:28
Bardzo dobrze ch*j w dupe cyklista, nie wiem czemu rowerzysci jezdza po ulicach a nie po chodnikach. Prosty bilnas co jest powazniejszym zdarzeniem jak rowerzysta 90 kg jadacy 20km/h wpie**oli sie w pieszego czy jak samochod 1,5 tony jadacy 100km/h wpie**oli sie w rowerzyste.
Ale nasi politycy sa za glupi zeby zrozumiec, ze rowerzysci powinni poruszac sie po chodnikach i sciezkach rowerowych i miec zakaz jezdzenia po ulicy.
PS. wiem ze nie o to chodzi w filmie

ooip

2015-06-01, 19:30
na ch*j ta cenzura jak i tak widac numery

brzymek

2015-06-01, 19:35
Nienawidzę sk***ysynów na rowerach którzy jeżdżą po pasach, sam bym chętnie jakiegoś pie**olnął.

KrisCFC

2015-06-01, 19:35
JADoktor napisał/a:

Bardzo dobrze ch*j w dupe cyklista, nie wiem czemu rowerzysci jezdza po ulicach a nie po chodnikach. Prosty bilnas co jest powazniejszym zdarzeniem jak rowerzysta 90 kg jadacy 20km/h wpie**oli sie w pieszego czy jak samochod 1,5 tony jadacy 100km/h wpie**oli sie w rowerzyste.
Ale nasi politycy sa za glupi zeby zrozumiec, ze rowerzysci powinni poruszac sie po chodnikach i sciezkach rowerowych i miec zakaz jezdzenia po ulicy.
PS. wiem ze nie o to chodzi w filmie



E tam, to jest nic, najlepsi są Ci co jeżdzą wszędzie jak im wygodniej tzn. (autentyczna sytuacja) idę sobie chodnikiem widzę ulicą z naprzeciwka jedzie rower, no to olewam i idę dalej chodnikiem a on zamiast się zatrzymać bo ma czerwone(na ulicy) to jeb na pasy(na których było zielone) i metr ode mnie się wpie**olił, mało mnie nie potrącając... pedał zasrany. (Nie mam nic do rowerzystów bo sam lubię jeździć na rowerze, ale jakichś zasad trzymać się trzeba nie?)

P.S. Nie wiem czy zrozumiecie coś z tego bełkotu... :D

loloko123

2015-06-01, 19:36
ło sk***ysyn jak zapie**alał.. ze 100 ponad miał zgodnie z nowymi przepisami na 3 miechy prawko zabrać dla śmieciucha.

Co...........er

2015-06-01, 20:16
EP48587 zajebista cenzura na tej tablicy :D

Labalbal

2015-06-01, 20:43
jebnął to jebnął po co drążyć temat. Rowerzysta ma nauczkę następnym razem nie będzie jechał na czerwonym, ups chyba wgl nie będzie jeździł ani chodził XD

vang

2015-06-01, 20:44
Kierowca mercedesa był bez szans :P zapie**alał zdrowo, na pewno by nie wyhamował (pewnie chciał zdążyć na zielonym to jeszcze przyśpieszył). Rowerzysta debil, selekcja naturalna prędzej czy później go dopadnie - nie miał prawa tam jechać, to przejście dla pieszych jest, powinien prowadzić ten rower.

Matush5

2015-06-01, 20:51
Własnie z tymi rowerami to jest chore w ch*j i powinni dawać mandaty. Nie mówię tu o wszystkich oczywiście ale jak np. jeżdżąc co dnia do roboty muszę przepychać się i wyprzedzać rowerzystów, którzy zapie**alają środkiem drogi no bo mogą, ale ch*j z tym, że 2 metry obok mają pie**oloną ścieżkę rowerową po której nie jeżdżą bo chodzą bo niej piesi, którzy ich opie**alają za to, że nią jeżdżą. Ja się pytam, to po ch*j te ścieżki rowerowe są robione ? Mnie w podstawówce uczyli, że (można chodzić jako pieszy po ścieżce rowerowej ale jeżeli takowy po niej jedzie to niezwłocznie muszę go pościć bo to jest "jego" droga).

A co do filmiku, no gościu autem zapie**alał solidnie i widać, że nie zamierzał zwalniać, ale te wtargnięcie jeszcze pewnie ze słuchawkami na uszach... Do czego ten świat zmierza robią k***a te przepisy, prawa, światła, pasy, ścieżki rowerowe, samochodowe dla pieszych k***a z roku na rok ułatwiają życie człowiekowi, a takie pajacie i tak po swojemu jak by w latach 20 jeździ...