18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się bawią prawdziwe sadolki...

Scartabelli • 2016-04-03, 14:50
Polska Liga Walk Rycerskich oczami zawodnika dzięki kamerce GoPro
Widowiskowe! :ok***a:


Dla tych co chcą więcej dodaję godzinny filmik z finału PLWR w Krakowie. Warto, bo akcje są soczyste :psycho:

Jankes360

2016-04-05, 00:05
Wygrywa drużyna, której zawodnicy będą jako jedyni w stanie ustać na nogach :P Bohorty to zwykła mordownia i klepanie po ryjach :P Zresztą, widać na filmiku :D

Pierre d'Ollony

2016-04-05, 04:40
Ale tak całkiem poważnie: wy tam używacie jakichś specjalnie wyuczonych technik walki, czy po prostu sie napie**alacie po hełmach jak popadnie? Bo te wszystkie filmiki skłaniają mnie do tego drugiego wniosku, ale mimo wszystko i tak fajna zajawka, żeby się odstresować.

_Marecki_

2016-04-05, 05:34
Pierre d'Ollony
Może to wyglądać na zwykłe napie**alanie się, ale każdy z nas kto walczy podchodzi do tego z pełną powagą i jak największym profesjonalizmem. Są sytuację, kiedy technicznie kogoś powalisz, używając traktów średniowiecznych, czy też elementów zapaśniczych. Jednakże zdarzają się sytuację, kiedy jesteś zmęczony i nie chce Ci się myśleć albo po prostu nie masz możliwości zrobić technicznego powalenia, wtedy napie**alasz: hełm, noga, korpus...

Dla osoby (laika) nie znającego zasad tego typu zabawy może się wydawać nudne, głupie albo śmieszne, ale jak sam to świetnie okreśiłeś jest to turbo zajebisty sposób na odstresowanie się. :P

Pozdrawiam

Necrophilus

2016-04-05, 08:03
Czemu nie ma żadnego maga?

Novik

2016-04-05, 10:35
ja myślałem że jakies laski a tu rycerzy mi wysyłasz...

Shadok

2016-04-05, 11:14
Miranda napisał/a:

@Shadok
Co w maju, kiedy dokładnie i gdzie wejściówki można nabyć? Napisz coś więcej, może być na pw.



5-9 maja, bilety na ticketpro znajdziesz, impreza się zowie Battle of The Nations.

karatemistrz

2016-04-05, 16:43
Mam do takich zabaw ambiwalentne podejście. Z jednej strony szanuje ich wysiłek i czas włożony w rozwijanie pasji, a z drugiej wiem że nie ma to nic wspólnego z fechtunkiem ani kultywowaniem faktycznej historii. Oni to robią jakby okładali się drewnianymi pałami na odlew nie ważne czy mają w rękach mieczy czy dwuręczny topór. Także nie pozdrawiam.

Jankes360

2016-04-05, 17:09
@up a to Ty wiesz, że generalnie średniowieczne bitwy to były w podobnym guście? :P O szermierce to można mówić w pojedynku, a nie w regularnej walce, w której kodeks rycerski często schodził na drugi plan :)

Fdslatghdlks

2016-04-05, 19:28
Wypuściłbym was w tym uzbrojeniu w pewne miejsce we Francji. Mam wrażenie, że rdzenni Francuzi bardzo tęsknią za takim pokazem rycerskich zawodów ;) :)

Zimon2210

2016-04-06, 03:58
23:56 No to się nazywa twardy łeb ;)