18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak Ruscy radzą sobie z terroryzmem

BongMan • 2015-02-09, 16:20
Jak wiadomo, najczęstszą reakcją cywilizowanych i tolerancyjnych krajów zachodu na akty terroryzmu jest wyrażenie oburzenia, oficjalne potępienie i wezwanie do zaprzestania przemocy. Jaka jest tego skuteczność - też wiadomo. A oto jak z wojującymi kozojebcami postępują Ruscy.

Cytat:

(...) Była jednak jedna nacja, której terroryści nie tknęli. A raczej – tknęli raz, a później nie ważyli się dotknąć.
30 września 1985 roku terroryści Hezbollahu porwali w Bejrucie czterech sowieckich dyplomatów. Kilka dni później ciało jednego z nich, Arkadego Katkowa zostało znalezione na ulicy posiekane kulami. W zamian za zwolnienie pozostałych terroryści zażądali, by władze ZSRR wywarły nacisk na Syrię, by wycofała swoje wojska z północnego Libanu.
Radziecki ambasador nie zamierzał bawić się w negocjacje. Wysłał szyfrogram do Moskwy i po kilku dniach w Bejrucie zjawiło się kilku niepozornych mężczyzn w towarzystwie paru komandosów Specnazu po cywilnemu. Agenci KGB przy współpracy z Syryjczykami namierzyli rodzinę szefa grupy odpowiedzialnej za uwięzienie dyplomatów, porwali jego brata i oddali go w ręce specnazowców. Ci wykastrowali delikwenta, wyłupili mu oczy, a następnie obcięli głowę. Wycięte jądra umieścili w pustych oczodołach, a do ust wsadzili penisa. Tak spreparowaną głowę zapakowali w kartonowe pudełko, wsadzili do środka kartkę z napisem „Chcemy naszych ludzi z powrotem” i postarali się, by makabryczna przesyłka dotarła tam, gdzie trzeba. Dyplomaci zostali natychmiast uwolnieni. Przez następne 20 lat nikt na Bliskim Wschodzie nie śmiał nawet krzywo spojrzeć na Rosjanina.


Źródło: http://blogbiszopa.pl/2012/06/miasto-porywaczy/

ajeinot

2015-02-09, 21:54
gdyby cały świat był jak Rosja to każde państwo walczyło by z sąsiadami do tego wszystkie państwa by kłamały na potęgę i wszędzie było by embargo i ogólnie decydowało by prawo silniejszego

rrdzony

2015-02-09, 22:05
Dziwne, bo ZSRR miał sojusz z Palestyńczykami przeciwko sojuszowi Ameryki z Izraelem. Bajki.

czacha08

2015-02-09, 22:05
@ajeinot
a teraz rozumiem pokój jest wszędzie, nikt nie kłamie i żadnego embarga na nic nie ma? i oczywiście decyduje nie najsilniejszy tylko najwspanialszy pod każdym względem.

albo nie widzisz, albo lubisz być jechany w dupę na 101 sposobów

szogunek

2015-02-09, 22:25
ja tylko przytocze rozmowe z moim znajomym(kapitan zeglugi morskiej) odnosnie tego jak sie spotkalismy (to byl cos kolo 2008 roku) ogladamy razem tv i wlasnie leci relacja z "rajdu" piratow
Ja : a ty sie nie boisz plywac w tamtych rejonach?
Zenek: ja? no co ty.
j: dlaczego?
z: jak ja wplywam na tamte wody, tak samo jak doplywam do singapuru od pacyfiku, to wywoluje ochrone po rusku.
j: to znaczy?
z: no bo amerykanie to maja te swoje procedury jak ich bierzesz na ochrone to nie dosyc ze musisz placic gotowka, to jeszcze nim zainteresuja sie co sie dzieje, to 3 razy na radiu wywoluja i wystarczy ze raz sie przez nich malo co nie posralem jak juz prawie mi na poklad weszli i slysze w radio czy przypadkiem nie nasza zaprzyjazniona jednostka, stwierdzilem ze debile i od tamtej pory tylko po rusku wywoluje ochrone, bo wystarczy miec na pokladzie 10 kartonow obojetnie jakiej wodki, a i nawet jak cos podplywa to najpierw daja "znac" seria ze jakas jednostka sie do nas zbliza, jak sie na radiu nie odzywam, to leci druga w jednostke, oni nie wywoluja na radio, jednostka powinna sama sie zglosic, raz sie spytalem co sie dzieje? to uslyszalem tylko "jesli eta wasz?" to odpowiedzialem "niet"

hrabia9933

2015-02-09, 23:38
Podobna akcje zrobili raz amerykance. Po jakims ataku ze strony terrorystow dorwali jednego z nich. Wzieli agentke, bo kobieta to zlo dla takiego, kule namoczyli w swinskiej krwi, kolesia zmasakrowali, wytarzali w swinskim scierwie i zakopali razem z owym zwierzaczkiem. Ataki w tamtym rejonie sie skonczyly ;)

zairland

2015-02-10, 03:27
Kiedyś ruskie zrobią tak samo z polskimi autobusami pełnymi Polaków za atakowanie ich czołgów pędzących na Warszawę... A tak na poważnie, po ZSRR ludzie na wschodzie są dla mnie takimi somalijczykami, tylko w białych skórach. Takie nieco uwstecznienie mentalne i zmałpienie całego narodu.

Gambi

2015-02-10, 04:00
To nie jest miejska legenda. Nie raz już o tym wspominano. Pisał o tym chyba także Suworow. Tylko nie pamiętam czy tam czasem nie chodziło o naukowców. Nieważne. Przekaz był jasny. Swego czasu wspomniał o tym wydarzeniu Siemiątkowski w Tvn sugerując swoim zachowaniem, że tak powinniśmy robić. Przekaz był jasny...

Din

2015-02-10, 09:58
Od dawna wiadomo, że ruscy się nie pie**olą z terrorystami. O! Taki przykład przykład; atak terrorystyczny na szkołę w Biesłanie. 33 napastników - 334 worki na ciała i 700 rannych
Norma wyrobiona ponad 10-krotnie :krejzi:

Sist

2015-02-10, 14:39
RockyWood napisał/a:

jasne.... to co ruskie robiły zanim im kozojebcy odpie**olili 2 agentów ostatnio? pff.



Nie jestę ekspertę, ale z tego co oglądałem i czytałem, to była propagandowa ściema:
- brak krwi na filmikach (a powinna być przynajmniej jakaś chmurka krwi po wystrzale)
- dzieicakowi powinno połamać obojczyk po tych kilku strzałach, a na pewno nie powinnej móc podnieść ręki do góry.

eterhal

2015-02-10, 16:03
@up poza tym jak już ktoś słusznie zauważył fryzurę miał trochę nietypową dla tamtych klimatów ;)

pemb

2015-02-10, 17:59
Tu się nie ma z czego cieszyć. Ja osobiście wolę zachodnie metody. Przynajmniej cywile nie giną w takich ilościach jak w Rosji.

raper900

2015-02-10, 18:08
Jak to ruskie: "Poddajcie się, albo zabijemy wam zakładników"

ulifont

2015-02-11, 17:33
Suworow to dopiero koloryzował, jakieś tam przytoczenia, zniekształcenia tej historii przez znawców celebrytów jakoś na mnie nie działają. Jak to eksperci z tego portalu "nie wierzysz mi to jesteś bardzo głupi, propaganda ue i tvn ci mózg wyżarła i twój stary cie r*cha" - podsumowanie KAŻDEJ dyskusji na www.sadistic.pl