18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak robić pompki

~Sunday • 2020-07-02, 09:43

Sekretem jest dobre ułożenie rąk :mrgreen:

Zetkaa

2020-07-02, 09:59
o k***a mać

Ca...........on

2020-07-02, 10:14
Ustawione. Dzieciak po prostu umie wyginać łokieć w drugą stronę. Nie ma piwa.


LaChupacabra

2020-07-02, 10:50
@up O ch*j, nie wiedziałem że tacy ludzie też mówią po polsku.

Silverface

2020-07-02, 11:18
Hmm jakby nie zauważył, to by tak z ta ręką chodził. :D

Ja ostatnio miałem podobnie, jak sprzątałem strych i uj***ła mnie osa, to wcale nie bolało, ani nie piekło, tylko gdy brałem prysznic, po ok 3-4 gdz pracy na strychu, zobaczyłem że mam ślad po urządzeniu.

Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.

Riossaka

2020-07-02, 11:47
Silverface napisał/a:

Hmm jakby nie zauważył, to by tak z ta ręką chodził.
Ja ostatnio miałem podobnie, jak sprzątałem strych i uj***ła mnie osa, to wcale nie bolało, ani nie piekło, tylko gdy brałem prysznic, po ok 3-4 gdz pracy na strychu, zobaczyłem że mam ślad po urządzeniu.
Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.



Pojechałeś do lekarza bo cię osa szczypła? Japie**ole co za ludzie.

solltys

2020-07-02, 15:32
Silverface napisał/a:

Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.



Typowy sadol. :amused:

Artixxxx

2020-07-03, 08:06
Silverface napisał/a:

Hmm jakby nie zauważył, to by tak z ta ręką chodził.
Ja ostatnio miałem podobnie, jak sprzątałem strych i uj***ła mnie osa, to wcale nie bolało, ani nie piekło, tylko gdy brałem prysznic, po ok 3-4 gdz pracy na strychu, zobaczyłem że mam ślad po urządzeniu.
Na drugi dzień pojechałem do lekarza, bo ręka zaczęła boleć i w miejscu użądlenia, zrobił się czerwony ślad i było dość ciepłe te miejsce.



Ale twój stan jest stabilny ?