18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak robi to ogórek?

zuczeek0 • 2015-02-18, 18:51
Ogórek, ogórek, zielony ma garniturek...





zaj***ne z JM

Szczam_na_Zakrystii

2015-02-18, 20:04
Grzegorz.C napisał/a:

@Szajba
Zazdrościsz że jest poza twoim wątłym zasięgiem :P



Tak, k***a bardzo... :homer:

vytotas

2015-02-18, 20:09
Spytałem się kolegi co sądzi, o pani Ogórek a on na to: Kisiłbym.

Bratyslav

2015-02-18, 20:28
Ona jest bardzo jebable.

dyfer080

2015-02-18, 20:29
Poziom gimbazy. Szkoda czasu.

zaniek123

2015-02-18, 21:38
W Holandii chyba rzadzi kobieta z tego co pamietam i dala im legalizacje itp. wiec czemu nie? mam 24 lata jade do Irlandii w nastepnym tygodniu i Pani ma Ogorek ma moj glos. czemu nie wkoncu to ktos nowy

ho...........zo

2015-02-18, 21:59
Ja tam na nią głosuje. Prezydent to funkcja reprezentacyjna, a ona będzie nas bardzo ładnie reprezentować. I ch*j, że lewica, mój głos już ma.

Dobrutro

2015-02-18, 22:22
Prezydent i tak nic nie może, to równie dobrze można by pawiana wybrać i nie zrobiłoby to różnicy.

gtsphinx

2015-02-18, 22:50
Zrobić jej bukkake, będzie mizeria :wytrysk:

Gizmolka

2015-02-18, 22:51
:D się uśmiałam

primas

2015-02-19, 00:07
I właśnie dlatego,że prezydent to funkcja reprezentacyjna zastanawiam sie, czy na nią nie zagłosować

kavkaz

2015-02-19, 08:27
primas napisał/a:

I właśnie dlatego,że prezydent to funkcja reprezentacyjna zastanawiam sie, czy na nią nie zagłosować



Szczerze się przyznam, że chciałbym się z taką kobietą pokazywać u boku ale funkcja reprezentacji narodu nie sprowadza się do wyglądu, a do tego jaką pozycje na forum międzynarodowym jest w stanie sobie ów prezydent zapewnić, to czy budzi szacunek i niesie za sobą powagę. To, że Obama chciałby na niej leżeć nie znaczy, że będzie ją traktował poważnie jako polityka. Rozejrzycie się dookoła, z kim nie można walić w człona? Z ludźmi, którzy sobie na to nie pozwalają, mają jaja i są twardzi.

A druga sprawa to faktycznie, prezydent reprezentuje ale to tylko część z jego obowiązków. Liczy się przede wszystkim kompetencja inicjatywy ustawodawczej i weta prezydenckiego, które aby przegłosować należy uzyskać 3/5 (60%) głosów przy zachowaniu kworum. Na chwilę obecną koalicja PO-PSL ma 52%, więc gdyby Bronek wypiął dupe przy zatwierdzaniu ustawy o OFE, czy wydłużeniu wieku emerytalnego to te partie zesrałyby się rzadkim gównem, a nie wprowadziły tychże reform. Jasne, że Bronek nie mógł się wypiąć na PO, bo przecież to dzięki nim sprawuje ciepły urząd, ale w zamian za to, że podpisał te dwie ustawy, mógłby wynegocjować, że jakąś ważną sprawę, którą należy załatwić w właśnie w formie ustawy - on złoży, koalicja przegłosuje. Ale po co? Lepiej pie**olić, że prezydent tylko ściska rękę na spotkaniach dyplomatycznych.
Bronek=PO, Ogórek=MillerPZPRiSLD, Jarubas=PSL, którego niby wybiera wieś i rolnicy, a którą to najbardziej jebią w dupę, Duda=PiS, to są fakty, a nie żadne tam k***a farmazony o reprezentacji czy realnie autonomicznym urzędzie.

taigatrommel

2015-02-19, 09:46
kielon89 napisał/a:

Wyobrażacie sobie spotkanie na szczycie Kopacz- Ogórek vs Putin-Miedwiediew ? :D :D :D



W końcu prawdziwie politycy mogli by powiedzieć, że dali dupy ruskim i nie była by to tylko przenośnia :amused:

dawide

2015-02-20, 13:07
kielon89 napisał/a:

Wyobrażacie sobie spotkanie na szczycie Kopacz- Ogórek vs Putin-Miedwiediew ? :D :D :D



Widzę to tak samo jak układ Kopacz-Gajowy vs Putin-Miedwiediew

Karolskw

2015-02-21, 15:58
kielon89 napisał/a:

Wyobrażacie sobie spotkanie na szczycie Kopacz- Ogórek vs Putin-Miedwiediew ? :D :D :D



Ogórek , putin i miedwiediew jazda w trójkącie, a Kopacz będzie marynarki trzymać, bo szpetna jak noc listopadowa