18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak przestraszyć swojego przeciwnika

job_twaju_mać • 2012-09-15, 14:35


Gdyby to czarny tak uciekał, można byłoby to wyjaśnić ucieczką do bicza :-) , ale szczerze to nie wiem o co tu zapie**ala.

ryzy27

2012-09-15, 19:04
Facet ma chyba jakąś traumę z dzieciństwa. Może molestujący go wujek robił mu "słonika".

pisuar

2012-09-15, 19:34
trzeba mu było zaj***ć na brzuch z buta:)

Pleso93

2012-09-17, 11:53
czumulunga napisał/a:

o co tu zapie**ala



:trzesieee:

Ja...........ro

2012-09-17, 12:01
To najlepszy combo-cios ze wszystkich sztuk walki, tak jak hak (czy tam podbródkowy) w Mortal Kombat.

Magnic

2012-09-17, 12:56
Czemu ucieka? A ty byś chciał się bić z chorym umysłowo który może jeszcze cię pogryzie a potem może nawet wydyma w oko czy ucho?

Prowokator

2012-09-17, 14:47
Magnic napisał/a:

Czemu ucieka? A ty byś chciał się bić z chorym umysłowo który może jeszcze cię pogryzie a potem może nawet wydyma w oko czy ucho?


Naprawdę czasami zastanawiam się czy niektórzy nie zostawiają po prostu zalogowanego sadola i ich młodsze rodzeństwo pisze te idiotyzmy, bo jak 19-latek ma tak marne wypowiedzi to współczuję rodzicom.

Magnic

2012-09-17, 15:44
Prowokator napisał/a:


Naprawdę czasami zastanawiam się czy niektórzy nie zostawiają po prostu zalogowanego sadola i ich młodsze rodzeństwo pisze te idiotyzmy, bo jak 19-latek ma tak marne wypowiedzi to współczuję rodzicom.



Chyba nigdy nie miałeś do czynienia z chorymi umysłowo i to takimi ciężko chorymi. Oni są nieprzewidywalni.

Oraz wiesz... Nie każdy musi być dorosły i poważny. Ja się wydurniam bo taki jestem. Lubię robić z siebie durnia i może za parę lat będziesz się śmiał ze mnie na scenie jako komika ;-) .

mblbn

2012-09-17, 15:59
specjalnie tak robi bo boi się przeprostu w łokciu

job_twaju_mać

2012-09-17, 19:03
Magnic napisał/a:



Chyba nigdy nie miałeś do czynienia z chorymi umysłowo i to takimi ciężko chorymi. Oni są nieprzewidywalni.

Oraz wiesz... Nie każdy musi być dorosły i poważny. Ja się wydurniam bo taki jestem. Lubię robić z siebie durnia i może za parę lat będziesz się śmiał ze mnie na scenie jako komika ;-) .



albo jako chorego umysłowo

Magnic

2012-09-17, 19:21
czumulunga napisał/a:



albo jako chorego umysłowo



Doj***łeś jakby ci kto za to płacił... gdzie można się zapisać na taki zarobek?

job_twaju_mać

2012-09-17, 19:38
Magnic napisał/a:



Doj***łeś jakby ci kto za to płacił... gdzie można się zapisać na taki zarobek?



U mnie, ale jesteś ch*jowy, więc cie nie chcę.

Magnic

2012-09-19, 17:54
Będę_go_zjadł napisał/a:



U mnie, ale jesteś ch*jowy, więc cie nie chcę.



A kto by chciał u ciebie pracować? Ja chce prawdziwą kasę a nie tą z monopoly.