18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak profesjonalnie naprawić drukarkę!

borniak1991 • 2011-05-14, 22:40
Prosty sposób na naprawę starej, zepsutej drukarki! :lol:


rfaal

2011-05-15, 14:22
czy to przypadkiem nie lotnisko w Białej P. ??

MyBijaCZ

2011-05-15, 14:39
A kameruj dalej...


Poprawej polszczyzny się pierw trzeba nauczyć, dopiero potem "kamerować"!!!!

mpq1671

2011-05-15, 15:09
Mega montaż, wcale nie musi być 100xk***a w filmiku żeby był ciekawy, pięknie ktoś ogarnął x]

KOP33R

2011-05-15, 15:14
Miałem nadzieję, że skoczy za ta drukarka....

Azar

2011-05-15, 15:39
Za tysiąckrotne powtórzenie - nie ma piwa.
Jeśli chcę coś obejrzeć raz jeszcze, to po prostu włączam ponownie. -.-

LePPo

2011-05-15, 15:40
Piwo za montaż i dubstep :D

TymoOon

2011-05-15, 16:17
Executtor napisał/a:

@ up
Moja też się cieszyć, że Ty mieć blisko Biała Podlaska! Ty teraz tam iść i skoczyć jak ta maszyna z góra na dół!



Długo nad tym myślałeś?Nie będę zaczynał z Tobą dyskutować, bo nie mam na to czasu.Ale moim zdaniem jeżeli ktoś Ci da za to piwo to będzie największym niedojebańcem. Pozdrawiam Ciebie Terminatoro Executorze niedoj***ny p*zdolocie.I lepiej wymyśl coś sam a nie prosisz Mamy koleżanki żeby pomogły Ci w odpisaniu na czyjś post.Miłego wygrzebywania rodzynek

karol_w

2011-05-15, 17:25
TymoOon napisał/a:



Długo nad tym myślałeś?Nie będę zaczynał z Tobą dyskutować, bo nie mam na to czasu.Ale moim zdaniem jeżeli ktoś Ci da za to piwo to będzie największym niedojebańcem. Pozdrawiam Ciebie Terminatoro Executorze niedoj***ny p*zdolocie.I lepiej wymyśl coś sam a nie prosisz Mamy koleżanki żeby pomogły Ci w odpisaniu na czyjś post.Miłego wygrzebywania rodzynek



A co? Głodny jesteś?

WhyMe?

2011-05-15, 19:36
Film typu dzieci neo powracają.

szefooo

2011-05-15, 20:27
muzyka bardzo odpreżająca

krishna

2011-05-15, 22:02
ja dostaje ataków epilepsji od tej muzyki..

@Tymon

O k***a, zemsta neostrady.

Muffin

2011-05-15, 22:33
MyBijaCZ napisał/a:

A kameruj dalej...


Poprawej polszczyzny się pierw trzeba nauczyć, dopiero potem "kamerować"!!!!



Jeżeli byś nie zauważył to to jest montaż, podkład muzyczny z internetu jednym słowem.


i gdzie jest opcja raportuj na napinaczy pokroju Tymoon?

Executtor

2011-05-15, 23:46
@TymoOon
Więc nie zaczynaj rozmowy? Po co to robisz? Zazdrościsz piw...to Ci kupię skoro jesteś tak niewykształcony, że nie masz godnej pracy na tyle, by Cię stać na browary- dam Ci je!! czepiasz się o mojego nicku - nieważne co tam ja mam wpisane, czy Ty p*zdusiu TymoOonku, postrachuUu sześciolatkóÓów i mentorze przy sklepowej hołoty. Ale jeśli czepiasz się mojej matki to oznacza, że jesteś niedoj***nym dałnem bez kultury! Tylko najgorsze ścierwo tak pisze! Gdybyś miał chociaż trochę oleju w głowie i za grosz dobrego wychowania to nei czepiałbyś w naszą zwadę kogokolwiek.
Teraz się pożegnam i zacytuję na koniec:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem!"

Codermoder

2011-05-15, 23:50
Skrillex - Scary Monsters and Nice Sprites, to ten pierwszy dubstep w filmiku.

PS. Jakby co jestem metalowcem, ale nie gardzę tym co słucha moja dziewczyna. :)