18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

0_rafiks_0

2020-08-05, 21:47
Mgmacius napisał/a:

Boze jaki piękny, prymitywny polski antysemityzm. Rozumiem ze obciągnąłbyś Dmowskiemu czy innej takiej faszystowskiej k***ie?



Zle interpretujesz antysemityzm, obrażasz jednego z budowniczych nowej Polski.
Ale nie martw sie, dorośniesz, to zmądrzejesz. I przestań obciągać koledze z antify.

V.A.L.A.K

2020-08-05, 22:11
k***a... ale z tymi genitaliami, to im przysługę zrobił jak sam sk***ysyn...
.
.
.
Wojna na przechwałki ch*jami na sadolu za 3...2...1

wioletkak

2020-08-06, 03:23
Co za gowno. Stracone 15 sekund z życia

janlew

2020-08-06, 10:00
kickyourheadoff napisał/a:

tak powiada pismo


Nie pismo, tylko midrasz(wypociny rabinów) oraz talmud.

Mgmacius napisał/a:

Boze jaki piękny, prymitywny polski antysemityzm. Rozumiem ze obciagnalbys dmowskiemu czy innej takiej faszystowskiej k***ie?


Hahaha, ależ ty k***a głupi jesteś....
To nie ja uważam innych za pół ludzi, gojów których życie nie ma znaczenia, i których należy wykorzystywać. To żydzi uważają się za naród wybrany, a innych za podludzi. I tylko za to ich nie lubię. Nie za to że mają duże nosy, śmierdzą czy wyznają inną religię, to mnie nie obchodzi, ja po prostu nie lubię takich nazioli. Myślisz k***a że na kim wzorował się Hitler, ze swoją aryjską nacją wybraną? On tylko odwrócił ostrze miecza, i też przeciw wszystkim. Więc to nie ja jest faszystą, nazistą czy jak tam zwał, nie ja trzymam jako okupant palestyńskich dzieci w obozach za siatką, zrzucając im bomby na głowy. To oni robią.
...i tylko dla tego napisałem że są gorsi od czarnych, bo czarni nienawidzą nas białych, żydzi gardzą wszystkimi. Oczywiście generalizując, wiadomo że i w SS oraz Wermachcie byli dobrzy ludzie, jak np. dziadek Tuska.

ePeeL

2020-08-06, 17:59
Każdy kto wyznaje jakąkolwiek religie powinien się zastanowić nad swoim życiem (poza buddystami, oni są spoko).