18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak powstaje prawdziwy nóż.

crankshaft • 2015-05-12, 09:03
Hamburgerowe popierdółki, gdzie nic nie widać, tylko wszystko jest amejzing. Tu chłop robi dobrą robotę. U nas. I takimi ludźmi czy wytworami się trzeba zachwycać.


El_Faperro

2015-05-12, 09:18
Ale ból dupy, że Amerykanom też się może powodzić. Co to za różnica, gdzie ktoś robi dobrą robotę? Boli, że sam nie umiesz? :lol:

nynek345

2015-05-12, 09:37
I zajebisty nożyk. Za parę lat pewnie i produkcji noży bez ch*jwiejakichpozwoleń zabronią w UE, bo to szkodzi środowisku. Ale teraz jeszcze można nacieszyć oko takimi produkcjami :)

crankshaft

2015-05-12, 10:45
El_Faperro napisał/a:

Ale ból dupy, że Amerykanom też się może powodzić. Co to za różnica, gdzie ktoś robi dobrą robotę? Boli, że sam nie umiesz? :lol:



Ból dupy to masz ty. I jeśli nie widzisz różnicy między filmikami hamburgerów a tym co nagrywa nasz rodak... Trudno. Ale coś ci podpowiem. Tu masz cały proces technologiczny pokazany w przyjemny sposób. Nawet dla tych, co nie mają pojęcia o obróbce stali. A słuchać rednecków co całe życie tylko jedno potrafią - skoro lubisz, słuchaj, podniecaj się.
Ja akurat bym potrafił. Przynajmniej jeśli chodzi o samą obróbkę metalu. Tylko jeszcze trzeba mieć gdzie i czym to robić. A ty co byś potrafił? Bo coś czuję, że pierwsze uruchomienie "kątówki" i odbicie prosto w pysk by było. A nawet jak by się udało to zaraz: ojej, jak tu smierdzi, ojej, ale tych opiłków tu pełno, ojej, w paluszek mi się wbiło.

Skończ pie**olić, przestań zlizywać z warg hamburgerom. Bądź dumny, że w Polsce są tacy ludzie. A jak ci się nie podoba to wypad do USA i pierdziel swoje smuty na ichnich forach.
Proste, nie?

Tco

2015-05-12, 12:20
Trolski=Browar

Hrabia Drapula

2015-05-12, 15:29
@crankshaft
pie**olisz troszkę,jeśli ci się chce to nie musisz mieć wiele ,ja swoje noże napie**alam brzeszczotem i pilnikiem ,jeden robię np. 3 miesiące bo mi się nie spieszy ,nie robię tego dla kasy ,do hartowania możesz oddać ,wystarczy zwykły stół tak jak mi w kuchni więc pie**olisz że trzeba mieć gdzie i czym ,chyba że 100zł to duży wydatek

jest jeszcze kilku dobrych nożorobów w Polsce,a nawet bardzo dobry ,jeden jak zaczynał prawie w pieluchach latał,tak samo są filmy z USA zajebiste
ale ty latasz pewnie między poczekalnią a hardem i gówna tylko oglądasz ,albo to co ci inni podrzucą

crankshaft

2015-05-12, 16:29
Ale kto ci broni człowieku? Szlif dobry zrobisz na stole? No daj mi spokój.
A jak jesteś taki sprytny, to byś wiedział:
1. Ja na harda nie wchodzę wcale.
2. To była odpowiedź na spuszczających się przez kilkanaście minut producentów z USA. I przez te kilkanaście minut nic nie zobaczysz.
3. Ja nie znam Trolskiego, nawet słowa w necie z nim nie zamieniłem.
4. Szanuję jego pracę i podziwiam, masz coś do tego?
5. Ja mam kilka noży szturmowych wz.55. I wiem jedno, tobie to nawet za 1000 złotych nie sprzedam najgorszego.
6. ch*j mnie obchodzi twój stół i pilniki. Gość ma fach w ręku, widać że ma szacunek do swojej roboty. Ty napie**alaj pilnikiem na stole.
7. Mam jeszcze kilka innych ciekawostek, ale już wiem, że na bank tobie tego nie dam do przerobienia.
8. Jak tak bardzo chcesz to ci mogę wysłać samą szpicę od bagnetu Mosina. Zesrasz się z tym pilnikiem i będziesz leciał po 2 następne komplety do marketu.

9. Tak już na koniec, żeby dotarło. Wolę Polaka rzemieślnika, niech nawet będzie że amatora, niż to pie**olenie rednecków.

Poniał?

dorota24

2015-05-12, 22:04
Wiecie może czy Trollsky sprzedaje gdzieś swoje noże?

crankshaft

2015-05-12, 22:39
Oficjalnie niby nie z tego co wiem. Przynajmniej nie w Polsce. No ale przecież nie robi tego do szafy. ;) Szukaj go na forach o nożach i gadaj prywatnie.

A w sumie może by spróbować go tu zaprosić. Nie mówię, że akurat do tego wątku. Takie jakieś AMA zrobić czy coś, jak myślicie?

El_Faperro

2015-05-12, 23:29
Cytat:

Skończ pie**olić, przestań zlizywać z warg hamburgerom. Bądź dumny, że w Polsce są tacy ludzie. A jak ci się nie podoba to wypad do USA i pierdziel swoje smuty na ichnich forach.
Proste, nie?



No tak, skoro nie uzurpuję sobie zasług innych ludzi jako własne, to muszę już ciągnąć lachę Amerykanom... typowy patriotyczno-nacjonalistyczny idiota...

:idzwch*j:

crankshaft

2015-05-13, 00:37
Człowieku, jesteś ograniczony w swym myśleniu tak, że aż szkoda klawiatury by ci odpowiadać. Kto tu pisał, że ty ciągniesz lachę? Ale widać, że bardzo za tym tęsknisz. Znasz takie polskie powiedzenie: spijać komuś z ust? Użyłem słowa "warg" i nic się nie zmieniło. A tobie od razu z obciąganiem druta się kojarzy. To twój problem. I nigdy durniu nie byłem nacjonalistą. Patryjotą też jestem zwykłym, przeciętny Polak ze mnie. Więc tak, chcesz komuś zrobić loda, nawyzywałeś mnie bez sensu i kompletnie nic merytorycznie. Kompletnie nic. I jak z tobą dyskutować człowieku? No k***a jak i o czym?

Kratek

2015-05-13, 02:37
1:16 "Twój stary" na fartuchu :D

KappaSid

2015-05-13, 11:01
Gówno się k***a kryje za dymem