18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak powstaje manifa

cosynier • 2013-03-10, 19:05
znalezione na yt. Komentarz 1 klasa

kaiel

2013-03-10, 19:32
trzeba im coś naprawić

osa79

2013-03-10, 19:32
onr się zbiera^^

Ronoaro

2013-03-10, 19:40
k***a, ta cała Manifa to jeden wielki gnój- 1/3 feninistki i cioty, 1/3 dziennikarze i reporterzy, 1/3 policja.

ASAKKU

2013-03-10, 19:51
Wy jacyś poj***ni jesteście. A co do ch*ja was obchodzi kto i gdzie komu ku*asa wsadza??? Jara was to, zazdrościcie czy jak??? Generalnie mam wyj***ne na homosiów, byle do mnie nie uderzali a panienki bawiące się ze sobą, to sorry... Trzeba być chyba gejem żeby tego nie lubić...

wiesiors4

2013-03-10, 19:56
k***a rozstrzelać tam wszystkich....

cosynier

2013-03-10, 20:05
@XasakkuX nie chodzi o to że zabraniamy r*chać im kozy czy być przez te kozy r*chanym...Chodzi o to że te stworzenia domagaja sie praw których najzwyczajniej w świecie dostać nie mogą .. robią taktyke małych kroczków zaczynają od związków partnerskich poprzez adopcje dzieci edukacje (homo)seksualną po legalizacje pedofilii .. Tak tak !! Dziś w kanadzie psychologowie orzekli że pedofilia to nie choroba a preferencja seksualna .. wiec poczytaj cos innego niż Wyborczą skończ ze swoją ignorancją , otwórz oczy i zobacz co sie dzieje dookoła !!!

Qu...........th

2013-03-10, 20:06
wiesior4

Widzę niczym nie różnisz się od sowieckich patriotów.

Liwinech

2013-03-10, 20:08
co się dziwić że Protestują o coś co mają od dawna tylko tu zaczyna Się Problem tego typu że 80% dziewczyn ,kobiet jakie znam Bierze Sobie Byle Pajaca Który nadużywa Alkoholu i po Imprezie tłucze Taką " Kobietę" a ona " Myśli " że takiego Byle pajaca alkusa zmieni Po ślubie

a Jak Już zawita do Głowy trochę rozumu to najłatwiej wyjść na Ulice i wk***iać Kierowców Którzy stoją w Korkach

i z całej Takiej smutnej prawdy wychodzą wnioski że Nawet Ten pan ze zdjęcia w 1 Komentarzu w Takiej sytuacji nie Pomorze

Pozdro dla feministek i dla Pedałów którzy Będą Hejtować Mój komentarz

Tomaszu

2013-03-10, 20:13
Proszę o źródło na jutup. Może koleś ma więcej tego typu filmów. PIWO.

A tak przy okazji wiedziałem, że będą tam kolesie z Pyta. Ciekawe kiedy ukaże się ich materiał :-)

PanNekrofil

2013-03-10, 20:21
Kurde, nawet sie uśmiechnąłem i widze, że panowie z pytki.peel sie znalezli :D

gawron1987

2013-03-10, 20:38
"Nie wiadomo k***a o co chodzi" jak to powiedział Rysiek z klanu - gangster
Wygooglowałem "manifa" i wikipedia powiedziała mi że to feministyczna demonstracja.
Co tam robią gejowskie flagi i mężczyźni ? Co ma na celu ta "manif(a)"estacja ?
W jakim celu ludzie zebrali się w taki licznej grupie ? ...
Nie wiadomo k***a o co chodzi ...

Splitterek

2013-03-10, 21:00
przyjdzie coś przenieść do faceta przyjdą.... i dlaczego taka nazwa manifa??? skracacze z jezyka polskiego sa okropne...