18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak powstają Nuggetsy

BrekiBMW • 2012-07-23, 01:36
Czyli jak się je robi w takich firmach jak KFC albo Mc Donalds.



Smacznego :samoboj:
I pozdrowienia dla gimbazy która wpier... takie coś na wycieczkach :loldev:

mamwrotki

2012-07-23, 16:48
Poprawna nazwa MOM lub MDOM :) i w połowie produktów "mięsnych" to się znajduję w Polsce w pewnej ilości :) a ty znalazłeś filmik o Nuggetsach i się podniecasz :)

a później się taki zastanawia jak może kiełbasa kosztować 10 zł za kilogram :) )

Swego czasu pracowałem w masarni i robiliśmy kiełbasę 60% MOM + Tłuszcz + woda + specyfiki dla smaku i trwałości :)

a tu przykład z ostatniej historii

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8951717,Koniec_afery_sloiczkowej__Gerber_zmieni_recepture.html

mlody354

2012-07-23, 16:55
idź matole jeden z drugim popracuj w kfc i w mc. DO MC NIE WRÓCISZ ZA ch*j, a w kfc będziesz chciał jeść codziennie. W kfc mielone mięso chyba was poj***ło codziennie mamy dostawę świeżego kurczaka nie ma nic k***a mrożonego. GIMBAZJA... Pierwsza tura wróciła z wakacji... Tak na do widzenia po 6 smażeniu frytek olej jest odfiltrowywany a po 10 wyrzucany...

Krajal

2012-07-23, 16:57
Pitu ,pitu przecież to tylko jedzenie.Składniki które wpierdzielamy na codziennie tylko w innym "ubranku"

majsterPn

2012-07-23, 17:05
tępe bachory widać że angole mali

Zl...........ny

2012-07-23, 17:13
Fakt faktem McDonald's to największe ścierwo, a ludzie stołujący się tam to gównojady. Generalnie nie przepadam za fastfoodami, ale jak mam wybierać to wolę iść do KFC przynajmniej to cały kawałek kurczaka, to że hodowany na 10cm2 mało mnie obchodzi.

Coliber

2012-07-23, 18:01
Aż się głodny zrobiłem

PanJacekPierwszy

2012-07-23, 18:07
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Fakt faktem McDonald's to największe ścierwo

krótko zyjesz, gówno widziałeś.

Javen

2012-07-23, 18:07
2:35
Wszystkie dzieci się brzydzą, i słychać "AWESOME!"
Czyżby mały sadol? :)

unax

2012-07-23, 18:28
podstawione, dziecko w tym wieku juz by tego nie ruszylo... gadaja jak im kazano -.-'

Zl...........ny

2012-07-23, 19:19
Jacek75 napisał/a:

krótko zyjesz, gówno widziałeś.



Jeżeli miałeś okazję wcinać gorsze odpadki to raczej to ty gówno widziałeś jak szamałeś wprost z latryny. Jeżeli cię uraziłem to kupię ci w ramach przeprosin happy meal, wpie**olisz razem z zabawką :)

PanJacekPierwszy

2012-07-23, 20:00
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Jeżeli miałeś okazję wcinać gorsze odpadki to raczej to ty gówno widziałeś jak szamałeś wprost z latryny

pie**olcu, wcinasz z zachwytem na ryju artykuły z lidla tesco , czy jak tam to sie zwie.Moze biedronka-a p[rocesu produkcyjnego za uj nie znasz-tak samo w restauracjii markowej pracowałes , nie napewno.A wpie**alasz aż miło-smacznego.A uwierz , przy niektorych restauracjach , mc donald to pikuś .

Flypho

2012-07-23, 20:02
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Jeżeli miałeś okazję wcinać gorsze odpadki to raczej to ty gówno widziałeś jak szamałeś wprost z latryny. Jeżeli cię uraziłem to kupię ci w ramach przeprosin happy meal, wpie**olisz razem z zabawką :)


No może zacznijmy od tego, że jedząc w McDonaldzie, wiesz co jesz i mówię to zupełnie poważnie. Wiesz, że żarcie jest niskiej jakości, że jest mocno przetworzone, ma dużo konserwantów, ulepszaczy itd. Każdy konsument McDonald's zdaje sobie sprawę z tego i może zjeść to ch*jowe żarcie choćby w Ugandzie, bo będzie tam robione w taki sam sposób. A lokalne knajpy? Tam to dopiero loteria.

xKarolusx

2012-07-23, 20:31
Dlatego nie jada się w McDonaldzie bo tam 3/4 mięso podobnych szitów jest właśnie tak wytwarzanych :samoboj:

Mizantrop

2012-07-23, 20:46
xKarolusx napisał/a:

Dlatego nie jada się w McDonaldzie bo tam 3/4 mięso podobnych szitów jest właśnie tak wytwarzanych :samoboj:



Szamasz zdrowe jedzenie z Tesco i Auchan'a?

amb

2012-07-23, 21:07
a pasztetu z kurczat z puszki nigdy nie jedliscie na wakacjach? z chlebkiem i pomidorkiem? i co, zle bylo?