18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak polski rząd pomaga banderowcom.

Industrialnie • 2017-09-20, 10:47
Tym razem pojechałem w Bieszczady aby dowiedzieć się czegoś o Akcji Wisła. Przy okazji zobaczyłem te bardziej i te mniej znane miejsca. Byłem również w Przemyślu mam nadzieje jeszcze długo polskim mieście. A w nim czekało mnie wiele atrakcji. Tych pozytywnych jak i negatywnych.
Celem mojej wyprawy były ziemie wołyńskie. Chciałbym przypomnieć ludziom, którzy tak chętnie i namiętnie tulą się do ukraińskiej elity, która bardzo pewnie i odważnie popiera jednego z największych katów w historii Ukrainy.

szogunek

2017-09-22, 21:58
chcialbym zwrocic uwage, ze jednak konfikt na ukrainie jest ma strasznie na reke, zwlaszcza w czasach jak ukraincy maja juz ruch bezwizowy do unii

pi...........ja

2017-09-23, 16:44
Jest nad tak na rękę, że nieustannie prowokujemy wojnę wschód-zachód wspierając tą dzicz a gdy się zacznie, będziemy czekać z otwartymi ramionami na tłumy uchodźców, śpiewając Odę do Radości.

pochwiarz94

2017-09-26, 20:51
Brednie jak ich mało. Elity ukraińskie to zupełnie co innego jak ludność Ukrainy. Myślisz że oni sami sobie wybrali takich przywódców? Gdyby mogli decydować dalej by trwali w tym konflikcie ?