18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pokonać próg zwalniający?

Adanos • 2013-05-12, 12:28
No właśnie tak...



Oczywiście rosja

Ec...........on

2013-05-12, 17:52
Zna ktoś nazwę utworu?

br...........en

2013-05-12, 18:33
за тебя калым отдам - tytuł nuty jakby co :D

slannesh

2013-05-12, 19:02
filmik fajny, ale ta muza.....ZAJEBISTA! :D

kwiatuPL

2013-05-13, 02:37
Co do negatywnych komentarzy, możecie sp***alać się ze zniszczył samochód itd. Jego pieniądze, jego auto, przynajmniej mi się wydaje że jego łada jest wychuchana pewnie bardziej niż nie jeden samochód w polskim salonie... Ba, pewnie co niektórzy wolą jeździć swoimi 15 letnimi obniżonymi autami niż nie jednym autem obecnie produkowanym.

@joncio19
Osobiście jeżdżę na glebie i nie widzę nic w tym złego, kwestia tylko ustawienia wysokości zawiasu, dorzucenia rozpórek itd, i auta nie obniża się na metodę upie**alamy 4 zwoje...
Jeśli zadbasz o wszystkie rzeczy w swoim aucie, to sztywne zawieszenie krzywdy mu nie zrobi.

robertoo

2013-05-13, 11:03
kwiatuPL napisał/a:

Osobiście jeżdżę na glebie i nie widzę nic w tym złego, kwestia tylko ustawienia wysokości zawiasu, dorzucenia rozpórek itd, i auta nie obniża się na metodę upie**alamy 4 zwoje...
Jeśli zadbasz o wszystkie rzeczy w swoim aucie, to sztywne zawieszenie krzywdy mu nie zrobi.




tak z ciekawosci, po co obnizales, nie przeszkadza Ci to w normalnej jezdzie? czy dosc czesto po torach itp jezdzisz? Jasne wyglad fajny, i na naszych droga to jest jedyny plus, minusow w ch*j.. Ja seryjnym zawiasem boje sie naszych drog, trzeba k***a wpatrywac sie w jezdni co by kola nie ujebac. Rozumiem w takich Niemczech, drogi rowne jak stol to az przyjemnie sie jezdzi obnizonym (delikatnie) utwardzonym wozidelkiem, ale u nas? dla mnie bez sensu

werther

2013-05-13, 13:03
Tutaj można również popatrzeć:

Czary

2013-05-13, 13:23
koreapłn napisał/a:

k***a mać, lada low rider!

to jest stance a nie low rider...

Kaprys

2013-05-13, 14:30
A ja od zawsze podwyższam swoje auta. Jakiś seryjniak, ale w zimie zaspy łyka, w lecie błotko w lesie, a jak widzę 'zglebione' Golfy czy inne 'monstra' to mnie ciężki śmiech bierze, nawet dojadę do domu to nadal mam banana na twarzy. Prawie umarłem, jak zobaczyłem mietka okulara, tak 2-3 cm nadwozie od asfaltu. TAXI! A może po prostu wszystkie amory siadnięte, a złotówa oszczędza? Ale nie wierzę. Wszyscy taksiarze co znam, ładują sporą kasę w auto. Ma jeździć i się nie pie**olić. Nie na najtańszych częściach.

Sinner01

2013-05-13, 15:21
aspire3690 napisał/a:

myślałem, że wyjdzie wataha - tak k***a z 15 - z tego auta, czapną go w łapy i przeniosą .
No ale ch*j, i tak piwo dam :krejzi:



a Ty za tego metina ch*ja dostaniesz :amused:

kermit90

2013-05-13, 17:22
adresikpuma napisał/a:

w ładach jest zawieszenie pneumatyczne jak w citroench np? Człowiek sie całe życie uczy.. No bo chyba nikt specjalnie by tak auta nie zglebował :D



w citroenach masz zawieszenie hydro pneumatyczne a pneumatyczne to masz np w mercedesach...

kwiatuPL

2013-05-13, 17:49
robertoo napisał/a:




tak z ciekawosci, po co obnizales, nie przeszkadza Ci to w normalnej jezdzie? czy dosc czesto po torach itp jezdzisz? Jasne wyglad fajny, i na naszych droga to jest jedyny plus, minusow w ch*j.. Ja seryjnym zawiasem boje sie naszych drog, trzeba k***a wpatrywac sie w jezdni co by kola nie ujebac. Rozumiem w takich Niemczech, drogi rowne jak stol to az przyjemnie sie jezdzi obnizonym (delikatnie) utwardzonym wozidelkiem, ale u nas? dla mnie bez sensu



może i bez sensu, zupelnie mi to nie przeszkadza, nie jeżdzę 300kmph, ale jezdzi mi się tym autem mega przyjemnie, wiadomo nie każdemu sie to spodoba, osobiscie nie widze w tym problemu, wszędzie wjade, ALE trzeba bardziej uważać, jak na wszystko... Sprawia mi to frajdę, i satysfakcje, więc w to brnę. Jak mam ochotę pojechać szybciej, to mogę, a przy wejsciu w zakręt nie mam uczucia że auto zaraz mi ucieknie gdzieś w pole, co często mam kiedy jeżdzę np autem mamy.

Dodam też ze auto na zawiasie gwintowanym, przed zimą kręcimy w góre, a jak sezon się zacznie to lecimy w dół. oczywiście jedziemy na ustawienie zbieżności, chociaż z reguły nie ma potrzeby, ale warto skontrolować ;)

GumBaSS

2013-05-13, 22:59
taki obniżony... myślałem, że idzie wyciągać kamienie z bagażnika :roll:

K3NJI

2013-05-14, 12:15
to Kazahstan nie Rasija