18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koronna

2021-06-25, 15:12
I kierowca się tylko traumy nabawi przez taką ślepą p*zdę. Szkoda gościa.

Kikiriki

2021-06-25, 15:49
najbardziej co boli na tym filmiku to ceny paliw.

mkv91

2021-06-25, 15:57
No tira k***a nie zauważyć to k***a niewiem o czym te zmywarki myślą xD

jontlek

2021-06-25, 16:19
Ale jej wyjechał

Xs...........33

2021-06-25, 16:28
Ja pie**ole co za tępa stara k***a, zmarnowała tylko czas tego kierowcy

mesjans

2021-06-25, 16:47
Alzheimer to brak świadomości co się działo w przeszłości a nie w teraźniejszości. Ślepa też nie była bo samochody przepuszczała na początku. To owoc braku myślenia z powodu starości lub wrodzonej głupoty. Bardziej starość bo gdyby była taka głupia to by tego wieku nie dożyła.

Quassar

2021-06-25, 17:26
spacja napisał/a:

"Pierszeństwo pieszych" w praktyce. Swoją drogą ciekawe co w tej pustej bani miała kobita, że nie widziała przed sobą całego zestawu...



Debilu głupi jest jest sygnalizacja to sie do niej stosujesz no chyba że migało pomarańczowe... wracaj do swoje dżungli odpie**alać swoją samowolkę a nie uczestnicz w życiu społecznym w cywilizowanym kraju bo sie nie nadajesz.. skoro nie stoujesz sie do przepisów drogowych i twierdzisz że miała pierwszeństwo. na czerwonym świetle

Beikerz

2021-06-25, 17:27
k***a lepiej patrzcie jakie paliwo drogie tam mają...




jazeck

2021-06-25, 17:35
boo napisał/a:

Skrzyzowanie z sygnalizacja swietlna i ruchem kierowanym. "Pierszeństwo pieszych" wsadz se w dupe



Ale tego właśnie to pierwszeństwo uczy, pieszy widzi pasy to wie że idzie, bo ma pierwszeństwo, światła im nie potrzebne.

Dudasz666

2021-06-25, 17:50
boo napisał/a:

Skrzyzowanie z sygnalizacja swietlna i ruchem kierowanym. "Pierszeństwo pieszych" wsadz se w dupe



Nie sraj żarem. To ty się mylisz, a nie kolega zacytowany przez ciebie. Zielone miały pojazdy na drodze (kup sobie okulary!). A ta głupia p*zda się wpie**oliła na czerwonym. Właśnie tak zrozumiała (o ile nie przesadzam z tym przypuszczeniem) ta baba przepis o pierwszenstwie pieszych.

:lol:

Quassar napisał/a:

Debilu głupi jest jest sygnalizacja to sie do niej stosujesz no chyba że migało pomarańczowe... wracaj do swoje dżungli odpie**alać swoją samowolkę a nie uczestnicz w życiu społecznym w cywilizowanym kraju bo sie nie nadajesz.. skoro nie stoujesz sie do przepisów drogowych i twierdzisz że miała pierwszeństwo. na czerwonym świetle



Następny k***a inteligent bez okularów! p*zda miała czerwone a tir miał zielone...

SCIX_69

2021-06-25, 17:56
Typowa probasamobojcza

mar077

2021-06-25, 18:07
To co ona ślepa?

Pitok

2021-06-25, 18:53
boo napisał/a:

Skrzyzowanie z sygnalizacja swietlna i ruchem kierowanym. "Pierszeństwo pieszych" wsadz se w dupe



Tak? Kierowca ciężarówki tu miał oczywiście zielone, ale moje doświadczenie mówi, że teraz to się robi tragedia... Zostaje pieszym i rowerzystom jedynie w głowie, że mają pierwszeństwo nie bacząc na resztę tego przepisu.

Miałem ostatnimi czasy wiele sytuacji, że piesi pchają się dosłownie pod koła i trzeba agresywnie hamować, czy to pod moje czy samochodu przede mną ,bądź jeszcze następnego. Jedynie do czego to prowadzi to po prostu do zagrożenia.

eLzar

2021-06-25, 19:47
Kierowca odjechał od miejsca wypadku oraz nie udzielił pomocy .
Dziwie się , że typ nic nie wyłapał.