18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak piją zwykli ludzie, a jak Polacy

Resterwers • 2013-09-20, 15:46


Akurat mieszkam w Anglii i to porównanie jest jak najbardziej trafione ;)

myth000

2013-09-21, 13:04
Psychopathic_fucker napisał/a:

Obrazek



Masz zgodę by mnie umieszczać ?

avox

2013-09-21, 15:07
Małg0rzata napisał/a:




Wiesz co? Twoje pomysły wcale nie są lepsze od tych, które zaprezentował cytowany kolega. Wóda ma podobną gęstość do wody - 25 ml właśnie waży około 25 gramów. 40 % z 25 to 10.



Kobieto nawet nie próbuj mędrkować i myśleć logicznie bo wam to nie wychodzi. Mi chodziło jedynie o zawartość czystego alkoholu w 25 ml wódki. Jak wiesz wódka to nie czysty spirytus, miesza to się z wodą (nie wiem z czym, nie produkuję wódki). A 40% oznacza to znaczy, że tyle jest etanolu, reszta (60%) to inne składniki. Nie chodziło mi o gęstość czy wagę wódki. :homer: Rozumiesz już?

A jak już koniecznie chcesz wkroczyć na trudniejszy świat kierujący się logiką to zapamiętaj wzór : 1%=1g w 100 ml--> 1%=1000mg w 100ml = 1%=10mg w 1ml, rozpisz, pomyśl, zastanów się. (Podpowiem, że jako ratownik medyczny używam tego przy rozpuszczaniu leków)

non_plus_ultra

2013-09-21, 16:47


Macie i przestańcie pie**olić frazesy
Korzystajac z tej tabelki w 100cm3 wudy macie 33,3g spirytu, czyli stosując mistyczną metodę proporcji, lub po prostku k***a dzieląc przez 4 nie bedace liczba pierwsza wychodzi ze w kielonku jest 8,325g alko. Dziekuje, milego dnia.

Małg0rzata

2013-09-23, 13:14
avox napisał/a:



Kobieto nawet nie próbuj mędrkować i myśleć logicznie bo wam to nie wychodzi. Mi chodziło jedynie o zawartość czystego alkoholu w 25 ml wódki. Jak wiesz wódka to nie czysty spirytus, miesza to się z wodą (nie wiem z czym, nie produkuję wódki). A 40% oznacza to znaczy, że tyle jest etanolu, reszta (60%) to inne składniki. Nie chodziło mi o gęstość czy wagę wódki. :homer: Rozumiesz już?

A jak już koniecznie chcesz wkroczyć na trudniejszy świat kierujący się logiką to zapamiętaj wzór : 1%=1g w 100 ml--> 1%=1000mg w 100ml = 1%=10mg w 1ml, rozpisz, pomyśl, zastanów się. (Podpowiem, że jako ratownik medyczny używam tego przy rozpuszczaniu leków)




To ch*jowy z ciebie ratownik :) . W kieliszku masz 10g alkoholu, a ściślej, jak pokazuje tabelka kolegi - 8,3g. I logika nie ma zupełnie nic do świata symboli - logikę można podłożyć pod dowolny inny język.


p.s.

Nie znajdziesz w wódzie nic, poza etanolem, wodą i zanieczyszczeniami.