18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak papierosy zawładnęły światem?

wszystkoousa • 2020-09-04, 16:43
Od lat na paczkach pojawiają się ostrzeżenia przed paleniem papierosów. Kiedyś jednak reklamowano je jako lekarstwo. Najsłynniejsza z reklam to ta Marlboro ze słynnym kowbojem. Aktor grający tę postać wkrótce zmarł na raka płuc.

contracts

2020-09-04, 19:01
Możecie mnie zbesztać ale próbowałem się bawić w skręcanie papierosów z prawdziwego tytoniu (nie sklepowego). Smak... w porównaniu do sklepowych inny. Efekt? Nie napalisz się takim jak sklepowym, bo czegoś brakuje. Więc zacząłem szukać informacji o co biega, przecież tytoń to tytoń, nikotyna nie? No nie. Brakowało cukru po spaleniu którego powstaje aldehyd octowy który jeszcze bardziej uzależnia niż nikotyna. Więc dodałem ten cukier i smak był bardziej zbliżony do papierosów sklepowych ale nadal czegoś brakowało. Czego? Glikolu który zwiększa dymienie tytoniu i polepsza spalanie. Ale nadal czegoś brakuje, czego? Pewnie jakiejś chemii... Moim zdaniem czyste papierosy bez chemii nie tyle by szkodziły co te dodatki w nich.

SupremeLeader

2020-09-04, 20:23
contracts napisał/a:

Możecie mnie zbesztać ale próbowałem się bawić w skręcanie papierosów z prawdziwego tytoniu (nie sklepowego). Smak... w porównaniu do sklepowych inny. Efekt? Nie napalisz się takim jak sklepowym, bo czegoś brakuje. Więc zacząłem szukać informacji o co biega, przecież tytoń to tytoń, nikotyna nie? No nie. Brakowało cukru po spaleniu którego powstaje aldehyd octowy który jeszcze bardziej uzależnia niż nikotyna. Więc dodałem ten cukier i smak był bardziej zbliżony do papierosów sklepowych ale nadal czegoś brakowało. Czego? Glikolu który zwiększa dymienie tytoniu i polepsza spalanie. Ale nadal czegoś brakuje, czego? Pewnie jakiejś chemii... Moim zdaniem czyste papierosy bez chemii nie tyle by szkodziły co te dodatki w nich.



Zrób sobie skręta z tabaki, niby też tytoń a gwarantuje że wypie**oli cię z butów.

zwierzak30

2020-09-05, 14:42
SupremeLeader napisał/a:

Zrób sobie skręta z tabaki, niby też tytoń a gwarantuje że wypie**oli cię z butów.



Samej tabaki nie spalisz w skręcie.Konsystencja na to nie pozwoli (cugu nie będzie :cry: ).
Najlepiej dodać do tytoniu,wymieszać i potem skręcić. :-D
Kumple mówili że nigdy w życiu nie palili tak mocnego tytoniu. :mrgreen:
A jeden zapytał. -Ty k***a możesz po tym oddychać?

Oczywiście ja nie miałem tabaki w skręcie. :maryska:

SupremeLeader

2020-09-05, 23:12
zwierzak30 napisał/a:

Samej tabaki nie spalisz w skręcie.Konsystencja na to nie pozwoli (cugu nie będzie ).
Najlepiej dodać do tytoniu,wymieszać i potem skręcić.
Kumple mówili że nigdy w życiu nie palili tak mocnego tytoniu.
A jeden zapytał. -Ty k***a możesz po tym oddychać?
Oczywiście ja nie miałem tabaki w skręcie.



Na jednego bucha cugu mi starczyło. Więcej i tak bym nie wyjarał bo siadłem po tym jakby mi ktoś łopatą zapie**olił.